8273 відвідувача онлайн
1 815 34

НАБУ до жовтня передасть до суду понад 40 справ, - Ситник

Глава НАБУ Артем Ситник наголосив на затягуванні в суді розгляду справи одеського судді-стрілка Бурана.

До жовтня Національне антикорупційне бюро України має намір передати до суду понад 40 справ. Про це сьогодні на брифінгу повідомив директор НАБУ Артем Ситник, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.net.
"Зараз у мене запланована нарада з начальниками підрозділів детективів, і ми будемо обговорювати кожну справу. Фактично зараз ми думаємо до кінця вересня - початку жовтня передати до суду понад 40 справ", - сказав він.

Відповідаючи на питання журналістів, Ситник відзначив затягування розгляду справи одеського судді-стрілка Бурана. "За два місяці, які справа перебуває в суді, ніяких рухів не було. Тому ми зараз і говоримо про створення антикорупційного суду. Проблема в тому, що справи, підслідні НАБУ, розглядаються "трійкою" суддів, які мають не менше п'яти років стажу. Ми зараз опиняємося в ситуаціях, коли справа не надходить до суду в зв'язку з тим, що 1500 суддів скоро залишаться без повноважень, і не завжди можна сформувати "трійку", яка буде слухати цю справу", - сказав він.
Топ коментарі
+3
Чи може корумпований український суд судити корумпованого українського суддью ? Ворон ворону око не виклює
показати весь коментар
19.09.2016 14:59 Відповісти
+3
Хоч одна справа є на терориста фашиста шизофреніка ахметова ******** Чучми?
Офшори Порошенко і Гройсмана перевірили ?
показати весь коментар
19.09.2016 15:02 Відповісти
+2
Суд обратно передаст столько же !!!!
показати весь коментар
19.09.2016 14:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Суд обратно передаст столько же !!!!
показати весь коментар
19.09.2016 14:56 Відповісти
Рано создали НАБУ.Только деньги потрачены,да трусы с носками.А теперь еще и бюджет увеличили на 60%.И все в песок.И без НАБУ были бы точно такие результаты.
показати весь коментар
19.09.2016 14:59 Відповісти
Ага.В НАБУ как раз и попали те,которых надо люстрировать.Туда даже простой прокурор с опытом и знаниями не пройдет.Все продумано.
показати весь коментар
19.09.2016 15:17 Відповісти
Носки по 300 грн закупили, коштів з бюджету виділили колосальні суми, а він них користі мало((
показати весь коментар
19.09.2016 16:23 Відповісти
Чи може корумпований український суд судити корумпованого українського суддью ? Ворон ворону око не виклює
показати весь коментар
19.09.2016 14:59 Відповісти
Хоч одна справа є на терориста фашиста шизофреніка ахметова ******** Чучми?
Офшори Порошенко і Гройсмана перевірили ?
показати весь коментар
19.09.2016 15:02 Відповісти
Сепаратиста-организатора голосования о признании «ЛНР» суд оправдал https://t.co/X6QRofr22z https://goo.gl/0hL1vq Оправдательный приговорНАБУ до октября передаст в суд более 40 дел, - Сытник - Цензор.НЕТ 3564
показати весь коментар
19.09.2016 15:02 Відповісти
У меня есть предложение по судебной реформе. Методом тыка отбирается треть судей и по их колличеству берутся свежеиспечённые выпускники-юристы. Собирают всех судей и в их присутствии мантии и нашейные знаки судьи из отобранной трети передаются молодым юристам-выпускникам, а их прежние владельцы расстреливаются. Молодым объясняется, что мантию и знак нужно носить так, чтоб не закончить так же, как прежние владельцы, а двум третям оставшихся старых судей объяснить, что выпускники ещё есть.
показати весь коментар
19.09.2016 15:13 Відповісти
А помните, кто давал пламенному антикоррупционеру Сергею Лещенку деньги на квартиру, по его словам? Немного своих, гражданская жена и УПячка Притула.

А НАБУ установило, что 78 000 долларов он взял со счётов матери, где, скорее всего, хранил свои незадекларированные доходы.
показати весь коментар
19.09.2016 15:06 Відповісти
Охренеть.Этож надо,какие незадекларированные заводы,пароходы,яхты хранил Лещенко.Прям миллиордер.
показати весь коментар
19.09.2016 15:14 Відповісти
Да хоть одну гривну незадекларированную.

Нельзя быть немножко беременной.
показати весь коментар
19.09.2016 15:16 Відповісти
К чему приурочен такой анонс ?
показати весь коментар
19.09.2016 15:07 Відповісти
Поймали "рыбу" и не знают, что с ней делать. Но надо же перед женой
отчитаться, что на "рыбалке" были.
НАБУ до октября передаст в суд более 40 дел, - Сытник - Цензор.НЕТ 9888
показати весь коментар
19.09.2016 15:45 Відповісти
Рыбы полно ,клёв есть , да ловить запрещено
показати весь коментар
19.09.2016 15:52 Відповісти
Ото ж. Ловить можно, но не всю. Мелочь в основном и тех кто против течения плыть пытается.
показати весь коментар
19.09.2016 15:55 Відповісти
Крупная рыба , зачастую хищная , сама живёт за счёт ловли тех кто помельче . Рыба ловит рыбу )
показати весь коментар
19.09.2016 15:59 Відповісти
Знову НАБУ займається саморекламою?
показати весь коментар
19.09.2016 15:11 Відповісти
Слушать всем , кто не успел замести следы и сбежать .
показати весь коментар
19.09.2016 16:01 Відповісти
Ага, якби НАБУ менше балакало, то може затримали хоча б 40 корупціонерів. А так зараз кожен зрозуміє, що про нього річ і до жовтня десять разів встигнуть покинути країну.
показати весь коментар
19.09.2016 16:43 Відповісти
Видко не для того воно створене
НАБУ до октября передаст в суд более 40 дел, - Сытник - Цензор.НЕТ 1054
показати весь коментар
19.09.2016 17:04 Відповісти
Вони тільки саморекламою і піаром і займаються. Реальні справи в них надовго не затримуються. Що там з Кононенком, Гонтарєвою, до речі?
показати весь коментар
19.09.2016 16:26 Відповісти
А суд передаст дальше , прямиком в архив .
И ладушки !
А за всех ответит Штепа !
показати весь коментар
19.09.2016 15:12 Відповісти
...Австрійські журналісти опублікували компромат на Порошенка і Raiffeisen
http://antikor.com.ua/articles/124888-avstrijsjki_hurnalisti_opublikuvali_kompromat_na_poroshenka_i_raiffeisen

...
показати весь коментар
19.09.2016 15:15 Відповісти
Головне, щоб ці 40 справ дійши до засудження, бо якось все губиться, забувається. Ми вже побачили всі одного антикорупціонера. Антикорупційний суд - не краща ідея.
показати весь коментар
19.09.2016 15:42 Відповісти
Якщо ці антикорупційні суди будуть будуватися на таких принципах, як НАБУ, то можемо відразу зробити висновки, чим це все закінчиться. Тільки кошти з бюджету витратять.
показати весь коментар
19.09.2016 16:28 Відповісти
Антикорупційний суд - чергова спроба вкрасти побільше грошенят. Ще суддям шкарпетки куплять і вважай, що нема грошей в бюджеті на наступний рік.
показати весь коментар
19.09.2016 16:31 Відповісти
Який може бути антикорупційний суд? Ми он побачили одного антикорупціонера. Анетикорупціонерами стають самі корупціонери, тільки з іншою приставкою.
показати весь коментар
19.09.2016 16:41 Відповісти
Как я люблю ихнюю символику . 40 дел у 40 мучеников , после суда все 40 станут святыми
показати весь коментар
19.09.2016 16:03 Відповісти
Це буде цікаво, 40 людей НАБУ здасть, а що буде далі? Дорогі адвокати, кум, сват, брат заступиться і вийдуть сухі із води.
показати весь коментар
19.09.2016 16:25 Відповісти
Щоб досягти справедливості, необхідно реформувати і судову систему, адже, якщо ці справи і передадуть до суду, то не факт, що на цій інстанції їх не підкуплять. А передадуть справи Кононенка і Гонтаревої, цікаво?
показати весь коментар
19.09.2016 16:29 Відповісти
Нехай спочатку передадуть, а там побачимо) А то чули ми вже подібні обіцянки від НАБУ.
показати весь коментар
19.09.2016 16:29 Відповісти
Гадаю, що до жовтня про це всі забудуть! І про більше ніж 40 справ, і про антикорупційний суд.
Чергова заява, щоб зробити вигляд "ми працюємо".
показати весь коментар
19.09.2016 16:31 Відповісти
Треба запам'ятати цю обіцянку, дочекаємося жовтня, а там побачимо. Якщо вона не буде виконана, підемо під будівлю НАБУ)
показати весь коментар
19.09.2016 16:40 Відповісти