4889 відвідувачів онлайн

З Росії в Новоазовськ прибули вантажівки з військовими РФ, - розвідка

Українська розвідка зафіксувала чергові факти прибуття російських військовослужбовців із території РФ на Донбас.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУР Міноборони, опублікованому в Facebook.
"До н.п. Новоазовськ прибули два вантажні автомобілі та автобус з особовим складом", - сказано в повідомленні.
Нагадаємо, раніше в розвідці повідомили, що на території України перебуває 7 тис. російських військовослужбовців.
Топ коментарі
+11
)(уйло мясо тасует туда сюда
показати весь коментар
20.09.2016 11:47 Відповісти
+6
Будущих жмуров подвезли из мухосранска ! Подохнете твари все на украинской земле , запомните это !
показати весь коментар
20.09.2016 11:59 Відповісти
+5
Дамбабве, зустрічай асвабадітєлєй від хунти!
показати весь коментар
20.09.2016 11:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
)(уйло мясо тасует туда сюда
показати весь коментар
20.09.2016 11:47 Відповісти
Сотрудники ФСБ вынесли предостережение торговцам фальшивой государственной тайной

Из России в Новоазовск прибыли грузовики с военными РФ, - разведка - Цензор.НЕТ 9322
показати весь коментар
20.09.2016 11:48 Відповісти
Пора пару фугасов прикопать на путях прибытия
показати весь коментар
20.09.2016 11:49 Відповісти
Оно бы не помешало, но кто прикапывать будет. Фугасы.
показати весь коментар
20.09.2016 12:32 Відповісти
https://politota.dirty.ru/rossiiskii-bank-kreditovavshii-marin-le-pen-bankrot-1184038/ Российский банк, кредитовавший Марин Ле Пен - банкрот
Из России в Новоазовск прибыли грузовики с военными РФ, - разведка - Цензор.НЕТ 5854
показати весь коментар
20.09.2016 11:50 Відповісти
https://politota.dirty.ru/belye-kaski-2016-polnyi-film-o-siriiskikh-spasateliakh-i-prestupleniiakh-putina-i-asada-1183605/ "Белые каски" 2016. ПОЛНЫЙ ФИЛЬМ о сирийских спасателях и преступлениях Путина и Асада
https://www.youtube.com/watch?v=LPw6lWLKhdM
Фильм о сирийских спасателях, которые ценой своих жизней помогают мирным жителям гибнущим от бомб авиации Асада и Путина.
Этот фильм - еще одно документальное подтверждение того, что Путин и Асад уничтожают сирийский народ, а не ИГИЛ, как это вещают нам все кремлевские СМИ. Белые каски не действуют на территориях подконтрольных джихадистами и в том числе ИГИЛ, в фильме сняты женщины и девушки с открытыми лицами, что подобно смерти на территориях контроллируемых ИГИЛ.
показати весь коментар
20.09.2016 11:53 Відповісти
Из России в Новоазовск прибыли грузовики с военными РФ, - разведка - Цензор.НЕТ 7625
показати весь коментар
20.09.2016 11:55 Відповісти
Дамбабве, зустрічай асвабадітєлєй від хунти!
показати весь коментар
20.09.2016 11:56 Відповісти
http://elise.com.ua/?p=211639 Уровень бреда в российских учебниках зашкаливает. ФОТО
показати весь коментар
20.09.2016 11:58 Відповісти
показати весь коментар
20.09.2016 12:01 Відповісти
Розвідка працює як статист, замість того щоб знищувати ворога
показати весь коментар
20.09.2016 11:58 Відповісти
Будущих жмуров подвезли из мухосранска ! Подохнете твари все на украинской земле , запомните это !
показати весь коментар
20.09.2016 11:59 Відповісти
Коли вже ці гниди повиздихають!!!!?смерть клятим расіянським окупантам!!!! Здохніть путін та рабсія!!!!
показати весь коментар
20.09.2016 12:00 Відповісти
Если вслед за грузовиками приезжает мобильный крематорий,- значит готовится очередное наступление
показати весь коментар
20.09.2016 12:01 Відповісти
Завдання розвідки володіти інформацією,

Завдання генштабу цю інформацію аналізувати і організовувати військові операції,
Завдання контррозвідки вишукувати і знищувати шпигунів, "консерви" та інший непотріб який завдає шкоди Україні з середини.
показати весь коментар
20.09.2016 12:16 Відповісти
ПО КООРДИНАТАМ ОГОНЬ !!!
показати весь коментар
20.09.2016 12:23 Відповісти
..эти "координаты" минском прикрываются.
показати весь коментар
20.09.2016 12:42 Відповісти
Юля теж активізувалася.
показати весь коментар
20.09.2016 12:45 Відповісти
Смерть дураші!
показати весь коментар
20.09.2016 13:01 Відповісти
скучная новсть...
дайБОже нашим ССО ее разнообразить хорошим экшном))
а то ибо непуй шастать))
показати весь коментар
20.09.2016 14:08 Відповісти
ворогу не йметься