9709 відвідувачів онлайн
17 158 12

В Одесі випала рекордна кількість опадів з 1887 року

В Одесі за добу випало 85,3 мм опадів (при місячній нормі вересня в 36 мм). Останній раз таке велике добове випадання опадів у вересні спостерігалося в 1887 році.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на міськраду, рекордний показник був зафіксований ще о 9:00. Жителів просять по можливості обмежити поїздки й не залишати автотранспорт на проїжджій частині та під деревами.
Синоптики вважають опади вище 50 мм стихійним явищем.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Погода просто жесть. Всі стоять у воді. Неначе по річці пливу", - другу добу в Одесі йдуть сильні дощі. ВIДЕО

Нагадаємо, сильна злива, яка почалася в понеділок увечері, стала причиною транспортного колапсу в Одесі.
Топ коментарі
+1
Это СЕНТЯБРЬСКИЙ рекорд для Одессы. Абсолютный рекорд был установлен 5 августа 2002 года, когда специалисты констатировали 106 мм осадков - четверть годовой нормы.
показати весь коментар
20.09.2016 17:43 Відповісти
+1
Ах, Павлик, и откуда такие берутся? Неподражаемый йумор. Но актёр из тебя плохой - Влада Руденко из тебя просто прёт!
показати весь коментар
20.09.2016 17:46 Відповісти
+1
Да это чинуши пытаются спастить от гнева который щя пойдет по городу у нас, УЙМА утопленных машин, такого небыло никогда, да может осадков и много, НО они растянуты по времени, дождь идет потоянно но сила его ОЧЕНЬ ДАЖЕ СРЕДНЯЯ, это не как из ведра, просто осенний дождь, но наше руководство города имело всех нас ввиду.
показати весь коментар
20.09.2016 18:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ах Одесса ,жемчужина у моря ...........
показати весь коментар
20.09.2016 17:37 Відповісти
Ах, Павлик, и откуда такие берутся? Неподражаемый йумор. Но актёр из тебя плохой - Влада Руденко из тебя просто прёт!
показати весь коментар
20.09.2016 17:46 Відповісти
Ты чего ватан,вы павлика давно проводили в ленинград,ну а про владу лучше вообще промолчать.
показати весь коментар
20.09.2016 17:49 Відповісти
Злая, злая Влада Руденко!
показати весь коментар
20.09.2016 17:53 Відповісти
О, Мускорта.
показати весь коментар
20.09.2016 19:51 Відповісти
там природа решила пополнить нехватку пресной воды
показати весь коментар
20.09.2016 18:05 Відповісти
Это СЕНТЯБРЬСКИЙ рекорд для Одессы. Абсолютный рекорд был установлен 5 августа 2002 года, когда специалисты констатировали 106 мм осадков - четверть годовой нормы.
показати весь коментар
20.09.2016 17:43 Відповісти
Шо ж в той Одессе так мало осадков... 36 мм в сентябре норма...
показати весь коментар
20.09.2016 18:00 Відповісти
Причерноморская степь.
До этого - два месяца засухи.
Без полива - и бурьян сдыхает.
показати весь коментар
20.09.2016 18:47 Відповісти
Да это чинуши пытаются спастить от гнева который щя пойдет по городу у нас, УЙМА утопленных машин, такого небыло никогда, да может осадков и много, НО они растянуты по времени, дождь идет потоянно но сила его ОЧЕНЬ ДАЖЕ СРЕДНЯЯ, это не как из ведра, просто осенний дождь, но наше руководство города имело всех нас ввиду.
показати весь коментар
20.09.2016 18:06 Відповісти
А я тільки у неділю звідти повернувся. Така гарна пляжна погода у суботу була. На пляжах в той день було народу багато - усі казали у неділю будуть дощі, але такого, я думаю, собі ніхто і уявити не міг.
показати весь коментар
20.09.2016 19:16 Відповісти