13769 відвідувачів онлайн
3 336 14

Мінінфраструктури закупить 70 мобільних вагових комплексів для перевірки вантажних перевізників, - Гройсман

Цього року буде закуплено 70 мобільних вагових комплексів для перевірки вантажних перевізників та перешкоджання руйнуванню українських доріг.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час огляду виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах у Черкаській, Кіровоградській і Полтавській областях у вівторок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.
"Пріоритет Міністерства інфраструктури цього року - закупити 70 таких вагових комплексів. Відповідно, проходять певні процедури закупівель. Це дасть можливість з наступного року повсюдно зробити такий моніторинг", - заявив Гройсман.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мінінфраструктури планує в 2017 році почати будівництво великої європейської магістралі Львів-Херсон, - Омелян

Голова уряду зазначив, що недобросовісні перевізники, перевантажуючи свій транспорт, знищують українські дороги й сприяють їх руйнуванню. Такі дії будуть жорстко зупинятися та отримають відповідну реакцію, підкреслив він.
Вагові комплекси будуть у користуванні транспортної інспекції "УкртрансБезпека", що займається цим питанням.

Також читайте: З початку року перевізникам нарахували 1,7 млн грн штрафів за перевищення ваги, - Мінінфраструктури

"Я думаю, що коли водії, їхні компанії почнуть платити шалені штрафи, вони зупиняться", - зазначив прем'єр.
Топ коментарі
+3
Мининфраструктуры закупит 70 мобильных весовых комплексов для проверки грузовых перевозчиков, - Гройсман - Цензор.НЕТ 8382
показати весь коментар
20.09.2016 20:54 Відповісти
+3
а стоимость новых мобильных весовых комплексов для проверки грузовых перевозчиков не перекроет все те бабки, которые гросик уже видит в бюджете от безответственных к состоянию дорог перевозчиков?
показати весь коментар
20.09.2016 20:57 Відповісти
+2
Шо, опять?? На моей памяти это уже надцатая закупка таких комплексов.
показати весь коментар
20.09.2016 21:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мининфраструктуры закупит 70 мобильных весовых комплексов для проверки грузовых перевозчиков, - Гройсман - Цензор.НЕТ 8382
показати весь коментар
20.09.2016 20:54 Відповісти
а стоимость новых мобильных весовых комплексов для проверки грузовых перевозчиков не перекроет все те бабки, которые гросик уже видит в бюджете от безответственных к состоянию дорог перевозчиков?
показати весь коментар
20.09.2016 20:57 Відповісти
А если не перекроет, то увеличить ограничение на ось с 11 до 5т
показати весь коментар
20.09.2016 21:19 Відповісти
Прикольно. Воруя на стройматериалах для постройки дорог, счас еще и грузоперевозчикам удар под дых дадут.
показати весь коментар
20.09.2016 20:59 Відповісти
Шо, опять?? На моей памяти это уже надцатая закупка таких комплексов.
показати весь коментар
20.09.2016 21:02 Відповісти
Цена вопроса - 70 весовых площадок. Чехия в свое время, "жутко отставая" от автобанов Германии и прочих, поступила просто. Дороги были чуть лучше, чем у нас. Транспорт - фуры, трейлеры и прочие тяжеловесы - двигались только с 24 час. до 06. час утра. Пока чехи не построили мировые автобаны!!!
Ничего эти "весы" не дадут,
Дороги нужно строить мирового класса, а не весы покупать! Гавно бывает разным жидким и..." Это такой же пример о весах и дорогах.
Артериях жизни цивилизаций с стран!
показати весь коментар
20.09.2016 21:16 Відповісти
Как обычно: в зиму - ласты, в лето - лыжи.
показати весь коментар
20.09.2016 21:17 Відповісти
деньги на ветер. Лучше бы дороги качественее делали.
показати весь коментар
20.09.2016 21:24 Відповісти
Деньги не на ветер, а кому-то в трехлитровые банки...тем более, что сбор урожая уже практически завершился
показати весь коментар
20.09.2016 21:31 Відповісти
А может лучше купить сначала оборудование для проверки качества ремонта и строительства дорог? А то Одесскую трасу уже ремонтировать пора, хотя ремонт ещё не завершён .
показати весь коментар
20.09.2016 21:29 Відповісти
Тому і рємантіравать пара що тварюки перевантажують свої фури у рази.
Південний міст у Києві ще не відремонтували, а в ньому вже колії по півметра глибиною.
І що робити, строїти новий міст, який далекобійники розтрощать за пів-року?
показати весь коментар
21.09.2016 09:40 Відповісти