10695 відвідувачів онлайн

"Октоберфест" в Ялті перенесли на весну

Організатори ялтинського "Октоберфесту" перенесли осіннє свято пива на весну.

Про це заявив маріонетковий "мер" Ялти Андрій Ростенко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.
"За заявкою німців захід скасували: є проблеми з організаційними питаннями. Орієнтовно перенесемо на весну. Шкода, звичайно", - сказав Ростенко.
Свято пива в окупованій Ялті планували провести з 6 по 21 жовтня. У підконтрольній Росії адміністрації міста розраховували, що на фестиваль приїдуть 200 гостей із Німеччини.
Читайте також на "Цензор.НЕТ": В окупованій Ялті вченого звільнили з роботи за відмову від паспорта РФ, - правозахисники

Раніше МЗС України опублікувало звернення, в якому застерегло іноземних громадян та осіб без громадянства від незаконних поїздок в окупований Крим.
Топ коментарі
+46
Последняя курица в курятнике от смеха сдохла)))))))) Давайте ещё новый год на июнь!!!!!!
показати весь коментар
20.09.2016 23:43 Відповісти
+44
А у русских все так - и октябрь весной, и вата в голове вместо мозга, и руки из ж*пы.
показати весь коментар
20.09.2016 23:43 Відповісти
+41
"Октоберфест" в Ялте перенесли на весну - Цензор.НЕТ 3200
показати весь коментар
20.09.2016 23:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
"Октоберфест" в Ялте перенесли на весну. Ну и начало курортного сезона на январь... Дебилы, мля!
показати весь коментар
21.09.2016 06:46 Відповісти
Теперь это будет праздник бражки.
показати весь коментар
21.09.2016 06:55 Відповісти
Дебилы, *****!
показати весь коментар
21.09.2016 07:21 Відповісти
Стесняюсь спросить какой "октобер"может быть весной...
показати весь коментар
21.09.2016 07:31 Відповісти
начальству виднее ))
показати весь коментар
21.09.2016 07:50 Відповісти
Октоберфест буде тільки у ЖОВТНІ.
показати весь коментар
21.09.2016 07:42 Відповісти
Я так розумію, що ті 200 німців зі своїм пивом мали приїхати. А так нема пива - нема Октоберфеста.
показати весь коментар
21.09.2016 07:45 Відповісти
Ну нет для кого фест устраивать, ну не для крысчан же?!
показати весь коментар
21.09.2016 08:20 Відповісти
)) просто. пробы ялтинского пива на мельдоний тест есчо не прошли. бояцца введения новых санкций.
показати весь коментар
21.09.2016 07:47 Відповісти
Рузский человек не променяет весенний березовый сок на немецкое пиво!
Или все же променяет? А то даже Сралин на Ялтинской конференции так не унижался приглашая западных капиталистов, как это делают его верные правнуки! И ещё кого?! Хфашистов!
показати весь коментар
21.09.2016 08:18 Відповісти
Чему удивляться-то? Совки почти сто лет Великую Октябрьскую соц. революцию отмечают в ноябре. Традиция такая... Чтоб никто не догадался...
показати весь коментар
21.09.2016 08:31 Відповісти
Це так. 7 листопада, на питання в школі чому так, відповіді внятної не було.
показати весь коментар
21.09.2016 12:17 Відповісти
Объявление по Крымскому радио: "Сегодня в нашем концлагере дискотека - пулемётчик Ганс прокрутит вам два новых диска!"
показати весь коментар
21.09.2016 09:17 Відповісти
Шесть участников для фестиваля маловато - добавили касапские организаторы " грандиозного " праздника.
показати весь коментар
21.09.2016 20:44 Відповісти
Сторінка 2 з 2