7995 відвідувачів онлайн

Мінфін очікує, що кількість одержувачів комунальних субсидій буде зменшуватися, - Данилюк

Міністерство фінансів очікує, що кількість одержувачів житлових субсидій в опалювальному сезоні 2016/2017 років буде зменшуватися.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк під час презентації проекту бюджету на 2017 рік у Верховній Раді.
"Ми прогнозуємо, що у зв'язку зі зростанням заробітних плат і заходів з енергоефективності кількість сімей, які потребуватимуть субсидії в опалювальному сезоні 2016-2017, почне знижуватися", - сказав він.

Також читайте: Кабмін вніс серію змін у порядок розрахунку субсидій

Данилюк поінформував, що на допомогу найбільш вразливим верствам населення в оплаті житлово-комунальних послуг у проекті держбюджету передбачено близько 51 млрд гривень. За словами міністра, це на 10,4 млрд гривень більше, ніж у 2016 році.
Нагадаємо, у проекті бюджету на 2017 рік передбачено виділення 50,7 млрд гривень на надання субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг і ще 2,5 млрд гривень субсидій на придбання твердого палива і скрапленого газу.
Топ коментарі
+34
За счет вымирания,правильно глаголишь
показати весь коментар
21.09.2016 13:24 Відповісти
+12
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
21.09.2016 13:28 Відповісти
+9
Вы бы дупутатов - миллионеров пошерстили, а то, они по бедности своей еще и финпомощь получают на содержание своего сиротского жилья. А людей не трогайте, они и так выживают как получается.
показати весь коментар
21.09.2016 13:30 Відповісти

Завантаження...