7137 відвідувачів онлайн
9 489 36

Міліціонери розбили більше службових автомобілів, ніж поліцейські, - Деканоідзе

За словами глави Нацполіції, цю інформація не розголошували.

Співробітники української міліції за час її існування розбили більше службових автомобілів, ніж нинішні поліцейські, передає Цензор.НЕТ, про це глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе заявила на засіданні комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, яке транслював телеканал "112 Україна".
"Б'ються машини? Так, б'ються машини. У кожній поліції б'ються машини. У нас задіяно транспортних засобів близько 14 тис. 250 ... Підніміть статистику, скільки міліція била машин. Більше. Просто про це ніхто не говорив. Про це не писали на Facebook", - сказала Деканоідзе.
Топ коментарі
+8
В смысле читать нужно в прямом смысле:
"Сотрудники украинской милиции за время ее существования", т.е. укр. милиция разбила больше машин за 25 лет чем полиция за год.
показати весь коментар
21.09.2016 16:44 Відповісти
+7
Опять папередники?

[Зображення недоступне]
показати весь коментар
21.09.2016 16:36 Відповісти
+6
всмысле они соревновались что ли кто больше??
показати весь коментар
21.09.2016 16:34 Відповісти

Завантаження...