10702 відвідувача онлайн
1 170 13

Луценко обговорив із послом Ірану питання захисту іноземних інвесторів

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в середу, 21 вересня, зустрівся з послом Ірану в Україні Мохаммадом Бехешті Монфаредом, щоб обговорити питання забезпечення захисту інтересів закордонних інвесторів і двосторонньої співпраці в сфері міжнародно-правових відносин.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Генпрокуратури, в ході зустрічі Луценко поінформував посла про діяльність органів прокуратури та про заходи, що вживаються відомством для захисту інтересів суб'єктів господарювання.
"Посол відзначив позитивні зміни в системі органів прокуратури та висловив сподівання на зміцнення відносин між правоохоронними органами двох країн", - повідомляє відомство.
За результатами зустрічі сторони висловили переконання в подальшій конструктивній співпраці в сфері захисту прав підприємців.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Луценко пропонує створити в господарських судах палату суддів для захисту прав інвесторів
Топ коментарі
+2
Лучше бы порядок в стране навел .Слабо ! Бо кумовья обидятся .Чмыри !
показати весь коментар
21.09.2016 21:56 Відповісти
+1
Остается добавить, что встеча закончилась классным банкетом. Завтра узнаем каким долгим .
показати весь коментар
21.09.2016 21:47 Відповісти
+1
Так и хочется сказать -воно працюе)))))
показати весь коментар
21.09.2016 21:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Остается добавить, что встеча закончилась классным банкетом. Завтра узнаем каким долгим .
показати весь коментар
21.09.2016 21:47 Відповісти
Если только безалкогольным...
показати весь коментар
21.09.2016 22:01 Відповісти
Не тот случай.
показати весь коментар
21.09.2016 22:35 Відповісти
Югик ориентацию потерял)))))
показати весь коментар
21.09.2016 21:48 Відповісти
Так и хочется сказать -воно працюе)))))
показати весь коментар
21.09.2016 21:51 Відповісти
Незванные гости... Наверняка прощупывают какое гражданство удасться получить... или "умных" не осталось в бой брошены лучшие из....
Типо так по нашему два кума сели на скамейке и покалякалы...
показати весь коментар
21.09.2016 21:55 Відповісти
Лучше бы порядок в стране навел .Слабо ! Бо кумовья обидятся .Чмыри !
показати весь коментар
21.09.2016 21:56 Відповісти
м-дя, даже не знаю смеяться или плакать
показати весь коментар
21.09.2016 21:56 Відповісти
этот субъект реально кинут на большие бабки в Украине и еще кем гражданами России. Уже 16 год ищет справедливости что бы вернуть деньги. Ну, ну Юик, покажи свой мастер класс.
показати весь коментар
21.09.2016 22:09 Відповісти
Если кто помнит, то были длинные огурцы и без пупырышек - это иранские
показати весь коментар
21.09.2016 22:10 Відповісти
Что у них может быть общего?
Равносильно, что футболист и скрипач договорятся о сотрудничестве.
А хотя, может быть выпить оба любят и главное во встрече был фуршет?
показати весь коментар
22.09.2016 00:10 Відповісти
Защиту инвесторов мы видим каждый день из сводок мвд,что лучше всего говорит о том скольких ограбили у кого,отжали,, бизнес,а кого просто немножко убили!
показати весь коментар
22.09.2016 09:24 Відповісти