7569 відвідувачів онлайн

ГПУ проситиме суд заарештувати члена ВРЮ Гречковського, якого підозрюють у шахрайстві

Генеральна прокуратура не допускають втечу з України підозрюваного у шахрайстві члена Вищої ради юстиції Павла Гречковського.

Про це журналістам сказала заступник генерального прокурора Анжела Стрижевська, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.
"У нас таких відомостей немає (про намір Гречковського втекти з країни)", - заявила вона.

Також читайте: ГПУ вручила члену ВРЮ Гречковському клопотання про виклик до суду для обрання запобіжного заходу

Стрижевська повідомила, що генеральний прокурор Юрій Луценко як член ВРЮ мав намір у четвер поставити питання про припинення повноважень Гречковського, але поїхав у відрядження.
У зв'язку з цим клопотання ініціювати цю процедуру принесла у ВРЮ Стрижевська.
Водночас ГПУ має намір просити суд заарештувати підозрюваного у шахрайстві члена Вищої ради юстиції Павла Гречковського, сказав начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Володимир Гуцуляк.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Генпрокуратура допитала члена ВРЮ Гречковського, якого підозрюють у вимаганні хабара у розмірі 500 тисяч у.о.

"Будемо просити взяти під варту ", - повідомив він.
Гуцуляк зазначив, що Гречковському повідомлено про підозру у шахрайстві.
Сам Гречковський перебуває у будівлі ВРЮ, але у засіданні ради участі не бере.
Топ коментарі
+2
А что,он ещё не в Крыму???
показати весь коментар
22.09.2016 12:51 Відповісти
+1
Это ему предупреждение? Беги-беги мол! Схемка накатанная.
показати весь коментар
22.09.2016 12:52 Відповісти
+1
Взяточничество уже переквалифицировали на мошенничество?
показати весь коментар
22.09.2016 12:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Он еще не в мордоре или крысятнике?
показати весь коментар
22.09.2016 12:50 Відповісти
Последнюю банку откапывает, и на заслуженный отдых, на море.
показати весь коментар
22.09.2016 12:54 Відповісти
А что,он ещё не в Крыму???
показати весь коментар
22.09.2016 12:51 Відповісти
Когда же наши дебилы перестанут принимать законы для себя.
показати весь коментар
22.09.2016 12:52 Відповісти
Это ему предупреждение? Беги-беги мол! Схемка накатанная.
показати весь коментар
22.09.2016 12:52 Відповісти
Ага, лапайте вітер в полі😕😕😕
показати весь коментар
22.09.2016 12:53 Відповісти
Взяточничество уже переквалифицировали на мошенничество?
показати весь коментар
22.09.2016 12:53 Відповісти
пол миллиона всё-таки большие деньги и хорошо делятся
показати весь коментар
22.09.2016 12:55 Відповісти
Пока будут просить , пока будут бумажками с дэржавной символикой шелестеть - он встанет на лыжи . Как и многие до него .А Украина будет совершенно нэзалэжно сопли об рукав утирать .
показати весь коментар
22.09.2016 12:57 Відповісти
Поздно. Уже в Ростове. Там уже выделена мерией земля под строительства городка "Соколы Януковича". Ориентировочное количество жителей - 1,5 млн человек прокуроров, судей, таможенников, налоговиков, ректоров, проректоров, деканов, ментов, СБУ-шников, ГПУ-шников
показати весь коментар
22.09.2016 12:58 Відповісти
ОООО!!! Уже мошенничество + неправомерная выгода... Вкусняшки! Залог может быть до 20 млн грн, хотя для владельца Майбаха и часов за 380тонн евро, эта сумма чепуха...
показати весь коментар
22.09.2016 13:04 Відповісти
"У нас таких сведений нет (о намерении Гречковского покинуть страну)", - заявила она.
Источник:https://censor.net/n407172

А что, все ранее сбежавшие уроды обычно загодя информировали ГПУ о своем намерении покинуть страну?
показати весь коментар
22.09.2016 13:04 Відповісти
Только под личные гарантии Луценко , Авакова ,Порошенко, Гройсмана и оформления страхового залога от них же ......
показати весь коментар
22.09.2016 13:06 Відповісти
Если ему неудастся бежать,в чем я сомневаюсь ведь правительство и правосудие для этого сделает ему все условия,то у него найдут сто и одну смертельную болезнь через которые его нельзя будет ни арестовывать ни его имущество и счета а темболее судить.
показати весь коментар
22.09.2016 13:15 Відповісти
Если и этот удерет, то нужно чтобы народ начал уменьшение количества потенциальных "бегунов" путём эвтаназии. Другого выхода не вижу.
показати весь коментар
22.09.2016 13:20 Відповісти
Що за єресь. Він хабарник і можливо шахрай (якщо не мав наміру передавати хабар судді, я думаю так і було...). Почитайте Пленум ВСУ. Ви ж прокурори , а не адвокати. Чи може справу навмисно валять .
показати весь коментар
22.09.2016 13:21 Відповісти
Так когда Луцик-"независимый" о сделке со следствием объявит?
показати весь коментар
22.09.2016 14:21 Відповісти
Вибачайте, скільки можна слухати цю суцільну брехню і дивитись на цю клоунаду для народу. З одного боку подають інформацію, що зловили на хабарі в 150 тис. долярів, з другого вручають підозру лише про намір дати хабара. Це для кого ці викрутаси? Очевидно, що йдуть торги і зрештою справа здохне не родившись. Таке може бути лише в українців, тільки українці можуть дозволити сісти собі на голови смердючим чиновникам всіх без винятку гілок корумпованої і наскрізь гнилої влади і поправляти локшину собі на вухах, і тільки українські чиновники від всіх гілок влади ніколи не нажеруться, не накрадуться, загордившись до небожителів залишаючись при цьому моральними покидьками і продажними шкурами. Чому за цим ****...вом мовчки спостерігає молодь на яку покладались такі великі надії у розбудові справедливої країни? Які так патріотично показали себе на Майдані?
показати весь коментар
22.09.2016 14:57 Відповісти
Шановна ГПУ, просіть швидше і краще ! Дайте хабара судді, щоб швидше прийняв рішення про арешт члена ВРЮ Гречковського, поки не втік за кордон !!!
показати весь коментар
22.09.2016 20:45 Відповісти
Пока ГПУ будет просить пан Гречковский будет уже в Америке. Предлагаю всем кого подозревают в любом преступлении или он проходит как свидетель запретить выкзд с Украины.
показати весь коментар
23.09.2016 22:39 Відповісти