9024 відвідувача онлайн

Нідерланди навряд чи ратифікують Угоду про асоціацію Україна-ЄС, - прем'єр Рютте

Нідерланди навряд чи ратифікують Угоду про асоціацію Україна-ЄС, оскільки проти такого рішення виступили жителі країни на референдумі в квітні цього року.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив голландський прем'єр-міністр Марк Рютте.
Незважаючи на місяці дипломатичних зусиль, спрямованих на пошук рішення, в четвер, 22 вересня, Рютте сказав голландським депутатам: "Я думаю, що все-таки ми не ратифікуємо (Угоду про асоціацію Україна-ЄС)".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Нідерландський прем'єр Рютте допускає зміну Угоди Україна-ЄС за результатами недавнього референдуму

Таку заяву Рютте зробив, незважаючи на те, що референдум мав рекомендаційний характер і юридично ні до чого уряд не зобов'язував.
У липні 2015 року парламент Нідерландів завершив процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Проте 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбувся консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Явка становила 32,28%, проти проголосував 61% учасників референдуму, за - понад 38%. Зараз Єврокомісія та Україна продовжують очікувати від уряду Нідерландів пропозицій щодо подальших дій після референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Також читайте: Україна закликає Нідерланди прийняти відповідальне рішення щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, - Порошенко
Топ коментарі
+29
Пора вобще перестать лизать жопы европе. Это же явный дибилизм лизать жопу тем кто лижет её Кремлю. Сейчас от этой европы только один вред.. Особый статус данбаса европе подавай, выборы им проводи, легализирую бандюков моторыл.Снимайте уже розовые очки. Нада самим бороца и разгребать это дерьмо, Ывропа эта вся шваль кремлёвская которая сольёт Украину при первом же удобном случае..
показати весь коментар
22.09.2016 18:16 Відповісти
+27
Мне "нравяться" эти голландские козлы. В Первую Мировую Войну отсиделись. Так, по мелочи их зацепило, покав основных сражениях наши прадеды напитывали землю Украины своей кровью в войне начатой кайзеровской Германией. Во Вторую Мировую Войну, начатую гитлеровской Германией и СССР, подняли лапки кверху перед гитлеровцами и даже никель и прочее поставляли Гитлеру, пока наши деды своей кровью напитывали землю Украины и Европы освобождая их. И теперь эти укуренные поцы становятся в позу старой шлюхи корчащей из себя целку и видимо думают, что в уже идущей Третей мировой войне начатой Расеей, опять отсидятся за нашими спинами.
показати весь коментар
22.09.2016 18:07 Відповісти
+24
как то насрать на обеспокоенных. Когда сбили их граждан и тогда голландцы показали, что для них их жители - ничто
показати весь коментар
22.09.2016 18:01 Відповісти

Завантаження...