11099 відвідувачів онлайн
5 418 19

Суд почав розгляд справи про напад на дружину Турчинова, - прокуратура

У Києві судитимуть адвоката Володимира Оленцевича, який у травні поточного року намагався взяти в заручники дружину секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Як передає Цензор.НЕТ, про це у Фейсбуці написала прес-секретар Прокуратури Києва Надія Максимець.
"Сьогодні, за результатами проведення підготовчого засідання, Шевченківський райсуд столиці ухвалив обвинувальний акт до розгляду та призначив наступне засідання на 7 жовтня 2016 року", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 25 травня поліція затримала в приміщенні одного з вишів столиці чоловіка, який намагався вбити Ганну Турчинову, дружину секретаря РНБО України Олександра Турчинова. Правоохоронці з'ясували, що нападником виявився Володимир Оленцевич, житель Донецька, юрист. Він відомий своїми позовами про скасування Указів про присвоєння Степану Бандері і Роману Шухевичу звань "Героя України".

Він також намагався оскаржити в суді помилування Юрія Луценка. Крім того, в 2014 році Оленцевич позивався проти Олександра Турчинова про незаконне відсторонення Віктора Януковича від влади

Під час обшуку в Оленцевича були знайдені вихідні дані на Ганну Турчинову і копія указу в.о. України Турчинова про початок антитерористичної операції. Його нападник планував залишити на місці злочину.

За інформацією слідства, Оленцевич напередодні мав контакти з "членами уряду" так званої ДНР і з керівниками пропагандистських ЗМІ на тимчасово непідконтрольній території України.

27 травня Шевченківський районний суд Києва заарештував Оленцевича на два місяці.Джерело:
Топ коментарі
+4
пастору надо было просто тыкву набить этому оленцевичу и продать клоуна донецкого на галеры...
показати весь коментар
23.09.2016 19:11 Відповісти
+3
100% псих.
показати весь коментар
23.09.2016 19:07 Відповісти
+3
тоже вариант...вот кормить вылупка годами за бюджетные средства неправильно.як гуманист рекомендую просто усыпить.
показати весь коментар
23.09.2016 19:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
100% псих.
показати весь коментар
23.09.2016 19:07 Відповісти
Высшее образование не гарантирует наличие разума и рациональности(((
К сожалению (((
показати весь коментар
23.09.2016 19:32 Відповісти
пастору надо было просто тыкву набить этому оленцевичу и продать клоуна донецкого на галеры...
показати весь коментар
23.09.2016 19:11 Відповісти
не думаю, что за пастором заржавеет
показати весь коментар
23.09.2016 19:19 Відповісти
Не, надо было тыкву забить в одно место и отправить на турне по всем пропагандистским каналам как наглядную жертву озверевшей хунты.
показати весь коментар
23.09.2016 19:19 Відповісти
тоже вариант...вот кормить вылупка годами за бюджетные средства неправильно.як гуманист рекомендую просто усыпить.
показати весь коментар
23.09.2016 19:25 Відповісти
Ага! Распять урода,надо было! Чтобы другим не повадно!
показати весь коментар
25.09.2016 04:50 Відповісти
И что на неё напало ?
показати весь коментар
23.09.2016 19:19 Відповісти
если честно,то не на неё.Но намерения были.
показати весь коментар
23.09.2016 19:21 Відповісти
слава и баблище
показати весь коментар
23.09.2016 19:31 Відповісти
Так этот террорист в неё даже бутылкой от минералки не запустил ???
показати весь коментар
23.09.2016 19:24 Відповісти
то Куек худеет то Гадя бухает ну и реклама просто жуть
показати весь коментар
23.09.2016 19:29 Відповісти
Час відкрити гомо-бордель для багатеньких послідовників маркіза де Сада.
показати весь коментар
23.09.2016 19:33 Відповісти
А как он вообще смог подобраться к жене Турчинова?
показати весь коментар
23.09.2016 19:48 Відповісти
Вход в институт им. Драгоманова свободен , поэтому психически - болен сепар зашёл без проблем !
показати весь коментар
23.09.2016 20:07 Відповісти
а тут херней страдают.
показати весь коментар
23.09.2016 20:03 Відповісти
Напал на жену Турчинова и отобрал у нее Крым.
показати весь коментар
23.09.2016 20:12 Відповісти
І до чого тут Крим ?
показати весь коментар
23.09.2016 20:54 Відповісти
Я вот посмотрел.... Весело, вы живёте))) хотя и без смысла.
показати весь коментар
24.09.2016 18:21 Відповісти