8694 відвідувача онлайн
4 643 48

Тепер держава може фінансувати виробництво серіалів та анімації, - глава Держкіно Іллєнко

З прийняттям законопроекту про реформу українського кінематографа держава отримала ресурси для фінансування вітчизняних фільмів і серіалів.

Про це в ефірі "Громадського" розповів голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, передає Цензор.НЕТ.
"Вперше в історії України держава зможе фінансувати виробництво серіалів, покриваючи до 50% кошторисної власності, і збільшиться можливість підтримки інших видів фільмів... Тепер ми зможемо до 80% фінансувати артхаус, дитячі фільми, документальні фільми, просвітницькі фільми. Анімацію зможемо фінансувати до 100%", - сказав Іллєнко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рада прийняла закон про державну підтримку українського кіно

За його словами, в документі прописана пряма заборона на фінансування проектів країни-агресора.
Також він повідомив, що в Україні не будуть забирати авторські права в творців фільмів. "Тепер держава не буде забирати в продюсерів права на авторський продукт. Це істотно обмежувало можливість продажу на інші ринки", - уточнив Іллєнко.

Також читайте: Претендентом від України на "Оскар" обрано фільм "Українські шерифи"
Топ коментарі
+8
маленький шажок вперед хорошо
показати весь коментар
23.09.2016 22:35 Відповісти
+7
Чернівці люблю Вас..

Теперь государство сможет финансировать производство сериалов и анимации, - глава Госкино Ильенко - Цензор.НЕТ 1546Теперь государство сможет финансировать производство сериалов и анимации, - глава Госкино Ильенко - Цензор.НЕТ 7339Теперь государство сможет финансировать производство сериалов и анимации, - глава Госкино Ильенко - Цензор.НЕТ 2356Теперь государство сможет финансировать производство сериалов и анимации, - глава Госкино Ильенко - Цензор.НЕТ 6123
показати весь коментар
23.09.2016 22:42 Відповісти
+5
А зрадобыдлу пох...Тарифна вже виступила з заявою

Любі мої, людям Їсти нема шо, а вони кіно знімають. І все мабуть пра бізнес Парашекна і його фабрику. Такого "кіно" не було навіть при Януковічі. Так, сиділа, але ж люди були задаволені тарифами. Чи патрібні нам вже наві карупційні схеми, вже на кіно? Роздайте краще гроші людям або купіть газу щоб тарифи були еканамічно абгрунтовані.. я вас питаю. Тільки досракові вибари можуть зламати цю карупційну систему.
показати весь коментар
23.09.2016 22:47 Відповісти

Завантаження...