4501 відвідувач онлайн
10 584 11

3 тис. літрів "брендового" алкоголю вилучено на Сумщині

У Сумській області вилучено велику партію контрафактного алкоголю.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прокуратуру Сумщини, під час обшуку в одній зі служб експрес-доставки виявлено близько 3 тисяч літрів контрафактної алкогольної продукції відомих брендів, понад 700 літрів алкогольних напоїв у пластиковій тарі і 1400 літрів сировини для їх виготовлення.
За фактом незаконного виготовлення і збуту підакцизних товарів, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей, розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

Дивіться також: СБУ викрила цех із виробництва алкогольного фальсифікату в Луганській області. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+3
до 10-ти лет за шмурдяк, а за убийство 4,5 года условно. ппц
показати весь коментар
24.09.2016 13:25 Відповісти
+2
Весь этот "брендовый" алгоколь произвели в каком нибудь сарае в Молдавии или в Одессе.
показати весь коментар
24.09.2016 13:27 Відповісти
+2
Кожна підробка харчів, алкоголю, косметики - має розглядатись як ( це якщо немає потерпілих ) - Підготовка до навмисного вбивства / Навмисне вбивство
Періодично треба перевіряти торгівлю - знайдено контрафакт= позбавлення ліцензій+ штраф
сума всього товару магазину х 12 + персональний штраф власнику бізнесу -- можна зменшити покарання при добровільній видачі виробника контрафакту. Чим погана моя пропозиція?
показати весь коментар
24.09.2016 13:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
до 10-ти лет за шмурдяк, а за убийство 4,5 года условно. ппц
показати весь коментар
24.09.2016 13:25 Відповісти
На Харківщині он вісім чоловік від шмурдяку померло. То що, не вбивство?
показати весь коментар
24.09.2016 14:36 Відповісти
Весь этот "брендовый" алгоколь произвели в каком нибудь сарае в Молдавии или в Одессе.
показати весь коментар
24.09.2016 13:27 Відповісти
та чо там своих умельцев нет шоле? ща логистика дорогая,производство приближают к сбыту.
показати весь коментар
24.09.2016 13:38 Відповісти
Так написано же "брендовый" алкоголь, а наши делают палёнку! А логистика, когда всё сделано в сарае и себестоимость низкая, особо не влияет на конечную цену.
показати весь коментар
24.09.2016 13:46 Відповісти
"всю контрабанду делают в Одессе на Малой Арнаутской ...."(с) Ильф и Петров.
ещё с тех времён ничего не изменилось.
показати весь коментар
24.09.2016 16:50 Відповісти
его делают в Александрии на заводе "БЛИГ" погуглите в интернете, можно очень легко купить без акцизов любое количество
показати весь коментар
24.09.2016 17:03 Відповісти
показати весь коментар
24.09.2016 13:56 Відповісти
Торгують аж капєц. Нє, шановні. Якщо приспиче випити- я хоч до мами з'їзджу, по самогоночку, хоч до сусідки збігаю.Я її матір вилікував, коли обласні лікарі списали. Вона мені сама сказала- ;треба пляшку- прийди, я наллю. І знатиму що ранком в найгіршому разі тобі похмелятися доведеться;.
показати весь коментар
24.09.2016 14:34 Відповісти
вся Украина в этой палёнке утопает .
показати весь коментар
24.09.2016 18:25 Відповісти
Угу! В АТБ цей Баністер продають за 176грн. пляшка, типу "акція" у них!
Аласників АТБ беріть за жабри, ато:
"Неначе суки з кобелями, жиди злигались з москалями і тічка та, здавна й до нині гаса по нашій Україні!"
показати весь коментар
24.09.2016 18:47 Відповісти