9204 відвідувача онлайн

Під час тренувань на Луганщині окупанти втопили 3 БМП, - розвідка

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України, на полігоні "Перевальський" (Луганська область) підрозділу "4-ї окремої мотострілкової бригади" (Алчевськ) "2-го армійського корпусу" Збройних сил РФ відпрацьовували ведення бою з ходу . Під час тренувань подолання водної перешкоди на Ісакіївському водосховищі через порушення правил підготовки бойової техніки затонули 3 БМП.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Окупанти ведуть активну розвідку на кордоні з Кримом. За добу зафіксовано 10 російських вертольотів, - Держприкордонслужба
Топ коментарі
+34
Надеюсь с личным составом
показати весь коментар
25.09.2016 12:20 Відповісти
+33
щедрые ватные пенсионеры оплатят еще, можете топить, выженаширебята
показати весь коментар
25.09.2016 12:19 Відповісти
+26
В ходе тренировок на Луганщине оккупанты утопили 3 БМП, - разведка - Цензор.НЕТ 3872
показати весь коментар
25.09.2016 12:22 Відповісти

Завантаження...