Під час тренувань на Луганщині окупанти втопили 3 БМП, - розвідка
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України, на полігоні "Перевальський" (Луганська область) підрозділу "4-ї окремої мотострілкової бригади" (Алчевськ) "2-го армійського корпусу" Збройних сил РФ відпрацьовували ведення бою з ходу . Під час тренувань подолання водної перешкоди на Ісакіївському водосховищі через порушення правил підготовки бойової техніки затонули 3 БМП.
Топ коментарі
+34 а ес #372967
показати весь коментар
25.09.2016 12:20 Відповісти Посилання +33 botoks
показати весь коментар
25.09.2016 12:19 Відповісти Посилання +26 Антип61
показати весь коментар
25.09.2016 12:22 Відповісти Посилання