8364 відвідувача онлайн
2 275 27

Бойовики обмежили доступ місії ОБСЄ до Золотого, - Лисенко

Лисенко наголосив, що це є порушенням Мінських домовленостей.

Бойовики не допускають спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Золоте, інформує Цензор.НЕТ. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", повідомив речник Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко.

"Бойовики зухвало порушують попередню домовленість про розведення сил у районі м. Золоте. За повідомленням Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, бандформування не допускають спостерігачів до місцевості й встановили бетонні блоки на дорозі з Первомайська до Золотого, що є прямим порушенням Мінських та політичних домовленостей, а також мандату місії, що передбачає доступ до будь-якої території на лінії зіткнення", - зазначив він.

Читайте на "Цензор.НЕТ": За минулу добу в зоні АТО ніхто не загинув, поранений 1 військовослужбовець, - Лисенко
Топ коментарі
+7
какая неожиданность!
показати весь коментар
25.09.2016 15:42 Відповісти
+4
Ех Петро Олексеевич!
Уже даже самым тупым понятно что переговоры с мокшей = 0!
Уважаемый Гарант!
В конце концов поймите - только полная изоляция временно окупированых територий может дать позитивный результат!
Пока Солдаты отстреливаясь от врага считают ешелоны снующие туда-сюда толку НЕ БУДЕТ!
показати весь коментар
25.09.2016 15:47 Відповісти
+2
Штайнмайер, ау! Не спи!!!
Эро, набери лошадь!!!
показати весь коментар
25.09.2016 15:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
какая неожиданность!
показати весь коментар
25.09.2016 15:42 Відповісти
Ех Петро Олексеевич!
Уже даже самым тупым понятно что переговоры с мокшей = 0!
Уважаемый Гарант!
В конце концов поймите - только полная изоляция временно окупированых територий может дать позитивный результат!
Пока Солдаты отстреливаясь от врага считают ешелоны снующие туда-сюда толку НЕ БУДЕТ!
показати весь коментар
25.09.2016 15:47 Відповісти
А ты что, уважаемого гидранта тупее тупых считаешь?
показати весь коментар
25.09.2016 15:51 Відповісти
Вы бы уважаемый на ты со своей второй половиной общались бы? Знаете батенька - хамство не порок ето всего лиш семейное воспитание.
Мой Вам посыл идите ка в ....сад!
показати весь коментар
25.09.2016 15:57 Відповісти
Гте вы в моем посту хамство увидели? Я задал вам вопрос, согласно вашего же поста. Боевики ограничили доступ миссии ОБСЕ к Золотому, - Лысенко - Цензор.НЕТ 7533
https://censor.net/user/83510

Ех Петро Олексеевич!
Уже даже самым тупым понятно что переговоры с мокшей = 0!
Уважаемый Гарант!
В конце концов поймите


https://censor.net/comments/locate/407557/0192139b-e140-71c9-bfb6-794c7908f551
показати весь коментар
25.09.2016 16:01 Відповісти
На "ты" Уважаемый говорят только либо давние знакомые ( которыми Мы с Вами не являемься).
Либо гопники и хамьё?
К Вашим коментам отношусь с Уважением, считаю данный "инцидент" исчерпаным.
С Уважением.
Андрик.
показати весь коментар
25.09.2016 16:20 Відповісти
Переговори ведуться задля того, щоб зберегти санкції проти раші. ЄС вимушено санкції ввели, вони надто довго 3,14зділи про "цінності" і без санкцій не змогли б зберегти обличчя, але, вони з радістю їх знімуть, тільки-но ми вийдемо із переговорного процесу, мовляв українці самі винні!
Тому переговори триватимуть, хоч всі розуміють їхню безперспективність. Кацапи тільки і мріють, щоб ми з них вийшли, та й десятки багатих ************** у ЕС теж.
показати весь коментар
25.09.2016 16:03 Відповісти
Боевики ограничили доступ миссии ОБСЕ к Золотому, - Лысенко - Цензор.НЕТ 1256 https://censor.net/user/83510

Мой Вам посыл идите ка в ....сад!
https://censor.net/comments/locate/407557/0192139b-e141-72b6-b2a1-cf0ee1089f9b

А вот вам мой посыл идите ка на ..... липецкую фабрику.
показати весь коментар
25.09.2016 16:04 Відповісти
Спасибо!
И Вам не хворать!
показати весь коментар
25.09.2016 16:30 Відповісти
Принято, инцидент исчерпан.
показати весь коментар
25.09.2016 16:36 Відповісти
ти думаєш що "наш" добрий ЦАР не в курсі повадок ***** ...він не такий наївний...з однієї сторони у параші Хфабрика...з другої у "панамі" гроші ...от і крутиться як може...а тут ще ВАНА зі своєю "ЗРАДАЮ"... тут повний набір ...
показати весь коментар
25.09.2016 15:55 Відповісти
Ну да, конечно вечный код: фабрика, Панама.
Странно, но США при етом вкладывают миллиарды долларов в Украину, и сотни миллионов в ВСУ.
Тут батенька или Вы глупец или США?!
Выбирайте сами.
показати весь коментар
25.09.2016 15:59 Відповісти
Про миллиарды побробнее, что то про них не слышал !
показати весь коментар
25.09.2016 16:22 Відповісти
Гугл в помощь.
показати весь коментар
25.09.2016 16:31 Відповісти
Видите, пан. Ума у вас нет, можете гавкнуть и в кусты.
показати весь коментар
25.09.2016 16:33 Відповісти
Будьте по проще и Вас может быть услышат, и вполне возможно даже вступят с Вами в диалог.
Научитесь контролировать себя, научитесь слушать других!
показати весь коментар
25.09.2016 16:53 Відповісти
Так, давайте просветите про миллиарды. а то мне как то неизвестно ! Или только ляпать языком умеете ?
показати весь коментар
25.09.2016 16:58 Відповісти
для США (МВФ) Україна це гарне поле для "ДжонДірів"...не більше і не меньше...а "інвестиції" потребують захисту (бажано чужими руками і з мінімальними затратами) УКРАЇНУ з моменту розвалу СРСР ніхто у світі не розглядає як країну...це територія...це те тисячорічне "дике поле" яке не проти розгорати хітрожопі інвестори...Для того щоб ми стали накінець країною необхідний Піночет (як мінімум)...бо іншими методами це пейсате кодло...цих глистів не прибрати...
показати весь коментар
25.09.2016 16:31 Відповісти
А ты - кауапский троль. С какой целью врешь про миллиарды США? Как служится Ху@ле?
показати весь коментар
26.09.2016 02:16 Відповісти
Eslib u vas korruptsi nebylo togda USA i EU vkladyvaliby sotni miljardov i Ukraina byloby krutshe tshem Juznaja Korea ili Japonia.
No poka porbu protiv korruptsiu Ukrainskaja pravitelstvo ne hotshet (ili ne umeet) vesti, 1miljard ili 2 tozhe bolshie dengi budut
показати весь коментар
26.09.2016 02:24 Відповісти
Штайнмайер, ау! Не спи!!!
Эро, набери лошадь!!!
показати весь коментар
25.09.2016 15:53 Відповісти
воскресение же...эти обе мрази ужратые уже вусмерть
показати весь коментар
25.09.2016 16:12 Відповісти
Та усім уже зрозуміло, що з того роя ( мінську ) не вийде ні..чого доброго. Хіба що наші політики і гарант тупо тягнуть час... Надіюсь в три зміни будуються ракети 300-800 км дальності і ппо...
показати весь коментар
25.09.2016 16:05 Відповісти
Они не тянут время, они "воздухом перемирия" торгуют, Вот США лярд на особый статус отвалил
показати весь коментар
25.09.2016 16:23 Відповісти
Кому как , а мне странно если бы было по другому. После позорной речи Порося в ООН. уже ничему не следует удивлятся.
показати весь коментар
25.09.2016 16:24 Відповісти
Щас будут приниматься жёсткие меры, вплоть до видеоконференции. Петя, ну ?
показати весь коментар
25.09.2016 16:29 Відповісти
Цікаво, а коли це Золотоє стало територією наваросії, якщо одразу після мінську-2 там були українські війська?
Чи це падарак мудаженку своєму кацапському аднакашніку?
показати весь коментар
26.09.2016 09:14 Відповісти