9031 відвідувач онлайн

"Спочатку вистрілив у дівчину-патрульного. А потім холоднокровно розстріляв хлопця-поліцейського", - водій маршрутки, який намагався зупинити вбивцю в Дніпрі. ФОТО

Водій маршрутки, який намагався перегородити шлях вбивці патрульних у Дніпрі, розповів подробиці трагедії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він розповів avtoblog.ua.
За словами чоловіка, патрульний сів у службове авто і почав перевіряти, чи є у базі особистість злочинця. Напарниця патрульного в цей час стояла біля службового авто.
"Мені здається, дівчинка-патрульний розгубилася, злякалася і не стріляла. Той (зловмисник. - Ред.) спочатку вистрілив у неї. А потім холоднокровно розстріляв хлопця-поліцейського", - сказав водій.
Коли вбивця намагався втекти, Валерій, так представився водій маршрутки, перегородив своїм мікроавтобусом дорогу зловмисникові. Нападник відкрив вогонь і по маршрутці. Загалом пролунало 8 пострілів, повідомив начальник патрульної поліції Дніпра Володимир Богоніс.
Дивіться також: Квартира в Дніпрі, де міг перебувати підозрюваний у вбивстві патрульних, виявилася порожньою. ФОТО

За його словами, після пострілів по машині, водій маршрутки був змушений розблокувати проїзд.

маршрутка

маршрутка



Дивіться також: Оприлюднено відеозапис убивства патрульного в Дніпрі. ВІДЕО

Нагадаємо, у Дніпрі водій автомобіля застрелив одного патрульного. За попередньою інформацією, екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль марки "Citroen" за порушення правил дорожнього руху. Водій автомобіля почав чинити опір працівникам поліції, а потім зробив кілька пострілів і зник з місця події. Один з поліцейських загинув на місці події, друга померла на операційному столі.
Топ коментарі
+39
мужик и так красава, мало кто на его месте вообще бы вмешался
показати весь коментар
25.09.2016 18:00 Відповісти
+31
смелый парень. восхищаюсь.
я в себе не уверен, окажись я на его месте. стыдно , но честно.
показати весь коментар
25.09.2016 17:55 Відповісти
+27
сейчас интернетные супер-херои отпишутся, что валера должен был скрутить и обезвредить вооруженного преступника.
показати весь коментар
25.09.2016 17:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
какая рана?
показати весь коментар
25.09.2016 18:25 Відповісти
Огнестрельная. Форум почитайте
показати весь коментар
25.09.2016 18:32 Відповісти
и попала...
показати весь коментар
25.09.2016 18:55 Відповісти
В конце концов, как оказалось, от нее там толку было как с козла молока. (((
показати весь коментар
27.09.2016 17:18 Відповісти
...на злодії шапка горить...або...Гройсман: утверждение в СМИ о деньгах МВФ ‒ ложь
http://antikor.com.ua/articles/125957-grojsman_utverhdenie_v_smi_o_denjgah_mvf_8210_lohj
...
показати весь коментар
25.09.2016 18:15 Відповісти
...Подорожавшие тарифы украинцев

достанутся Григоришину, Бабакову

и другим росссийским мафиози

http://antikor.com.ua/articles/125962-podorohavshie_tarify_ukraintsev_dostanutsja_grigorishinu_babakovu_i_drugim_rosssijskim_mafiozi

а ви за "Хфабрику" переживаєте...нічого особистого ...бізнес
показати весь коментар
25.09.2016 18:18 Відповісти
Так он оказывается мент, а если он еще к тому же воевал, так это вообще капец. Было бы у вас оружие или нет вы все равно будете "проигрывать" человеку у которого нет барьера выстрелить, есть практика. Это как любитель и профессионал.
показати весь коментар
25.09.2016 18:21 Відповісти
"при остановке автомобиля должны были достать оружие" и т. д. и т. п, а потом на цензоре куча эскпердов визжала-бы типа "мусора покидькi, щiмлять патрiотiв" , да-да читал тут сто раз
показати весь коментар
25.09.2016 18:24 Відповісти
Хорошо было бы, если бы его не грохнули при задержании, а доставили в отделение,
подержали бы несколько часов, пока на улице не соберется толпа.( человек 200-300)

Ну, а потом извиниться и отпустить...http://smayliki.ru/smilie-1143059079.html "Вначале выстрелил в патрульную. А потом хладнокровно расстрелял полицейского-парня", - водитель маршрутки, пытавшийся остановить убийцу в Днепре - Цензор.НЕТ 2543
показати весь коментар
25.09.2016 18:48 Відповісти
Вижу вы знаете, что человеку надо...
показати весь коментар
26.09.2016 21:53 Відповісти
Допоки поліція не матиме чіткого дозаолу стріляти на ураження при найменшій небезпеці для себе - такі випадки продовжуватимуться
показати весь коментар
25.09.2016 19:30 Відповісти
показати весь коментар
25.09.2016 19:45 Відповісти
В чому проблема? Нагадати, скільки шакалів вило по інтернетах після історії а Києві?
показати весь коментар
25.09.2016 19:51 Відповісти
Дебил, это состояние души... когда не надо, он будет стрелять, когда надо не будет, а вообще, поживем увидим. Я на Цензоре давно привык к осознанию народом реалий, этак на вторую, третью неделю...
показати весь коментар
25.09.2016 19:55 Відповісти
Ну, не знаю. Не думаю, що тутейші дебіли менш дебільні, аніж українські. Вся справа в трейнінгу по різноманітних ситуаціях.
Шкода патрульних. Вічная їм пам'ять ...
показати весь коментар
25.09.2016 19:59 Відповісти
меня больше волнует ответственность тех кто их учил, инструктировал и выпустил не готовыми на улицу!
показати весь коментар
25.09.2016 20:05 Відповісти
Тут - погоджуюсь повністю
показати весь коментар
25.09.2016 20:10 Відповісти
«Хоча у дівчини в руках був пістолет, було видно, що вона розгубилася і тому не стріляла».. Это просто капец!
показати весь коментар
25.09.2016 20:22 Відповісти
Ви про дебіла-журналіста? Як же це вона так не стріляля, що підбитий нею відморозок - в реанімації?

По ситуації - оскільки це рецидивіст і його шукали - він наперед знав, що буде стріляти - і мав абсолютну перевагу в ЧАСІ
Тут, для нього була, практично win-win situation. Те, що дівчина таки блискавично зреагувала і підстрілила його - свідчить якраз про те, що вона НЕ розгубилася, і діяла швидко
показати весь коментар
25.09.2016 20:43 Відповісти
одно но. ее он застрелил с Форта напарника. Зачем, имея свой ствол, тратить время, рисковать, вытягивать чужой и стрелять с него, и где она была все это время?
показати весь коментар
25.09.2016 21:19 Відповісти
Або її не він підстрелив, а саме напарник- і їм зброю витягати не треба було - вона в них була напоготові
показати весь коментар
25.09.2016 21:24 Відповісти
Как напарник!?
показати весь коментар
25.09.2016 21:28 Відповісти
Ну їх же двоє там було- вбивць- одного, пишуть, 'беруть' на хаті, бо він же втік
показати весь коментар
25.09.2016 21:32 Відповісти
у нас модно писать что попало. Потому что за это ответственности нету. прежде чем мы правду узнаем, нам еще много чего напишут...
показати весь коментар
25.09.2016 21:37 Відповісти
Отут - згідна на 146%
показати весь коментар
25.09.2016 21:38 Відповісти
Суддя Апеляційного суду Кропивницького (Кіровограду) - Людмила Яківна Ткаченко.
задовольнила апеляційну скаргу Льоші. Свого колеги. Теж судді.
Льоша пару місяців тому їздив п'яним, втікав від Патрульна поліція Кропивницького. Його догнали, скрутили, задули на 1.27 проміле.
Суддя першої інстанції тоді свідомо тягнув справу по 130ій. Громадськість і патрульні ходили на суди і таки додавили і Льошу визнали винним у керуванні транспортним засобом у нетверезому стані.
Сьогодні апеляційна інстанція усе це скасувала. Рішення на 10 сторінок Люда підготувала за двадцять хвилин. Воно було уже готове. Льошу повністю виправдали. Був тверезий, опору не чинив.

Паралельно у Ленінському районному суді міста Кропивницького буде розглядатись кримінальна справа щодо патрульних по факту перевищення службових обов'язків. Такими темпами патрульних можуть визнати винними. Покрутили ні в чому не повинного і поважного суддю. Отак от.
І да. Репост працює. Більше розголосу - більше щансів, що це не замнуть і не залишать просто так.
показати весь коментар
25.09.2016 19:58 Відповісти
А ще незле б зібрати натовп пікетувальників-протестувальників під стінами суду і під стінами будинку, де ця падаль живе - саме робота для підвиваючої зрадовати, котра тут регулярно грозиться розвішуванням на ліхтарях. От, замість кулачками на диванах трясти - могли б проявити свою громадянську позицію щодо корумпованої судді Ткаченко
показати весь коментар
25.09.2016 20:03 Відповісти
нет, надо просто что бы такие как Лещенко, с депутатскими значками, начали наконец работать и привели в норму законодательство. А позиция - мы имели ввиду законы потому что они плохие... У вас там тоже можно положить на Закон?
показати весь коментар
25.09.2016 20:16 Відповісти
З законами - по різному буває. Он халєра клінтон порушила, як мінімум з п'ять федеральних законів, але голова служби, котрий це розслідував натякнув, що йому життя миліше ( клан клінтонів відомий своїми мафіозними методами прибирання незручних свідків)

Але, звісно, для неї ще не вечір - і тому, в порівнянні з Україною, ситуація краща, хоча корупції повно.

По поліції - тренованіші тут, але це й не дивно, порівнюючи терміни діяльності
показати весь коментар
25.09.2016 20:50 Відповісти
Я не про Клинтон ли иных жителей "Олимпа", я про простых людей.
показати весь коментар
25.09.2016 21:12 Відповісти
На середньоолімпійському рівні за жопу беруть регулярно.
І на олімп, буває, теж заходить
показати весь коментар
25.09.2016 21:26 Відповісти
а у нас сантехник может нажраться и за рулем жигулей в подвиг Гастело играть...
показати весь коментар
25.09.2016 21:27 Відповісти
Ну, у нас крутіше - в ряді штатів траву дозволили - так неповнолітні дебілятка ( в прямому значенні - трава вбиває когнітивні здатності молодого мозку - дот25-30 років) обкурені за кермом такеее витворяють... В штаті Вашингтон та Колорадо, після легалізації, місцева влада волосся на собі дре - настільки зросла травма в молоді, смерті та катастрофічно впала успішність в школах

Так що, всюди свої проблеми...
показати весь коментар
25.09.2016 21:37 Відповісти
у нас хоть и не разрешено, тоже подобная байда.
показати весь коментар
25.09.2016 21:43 Відповісти
У нас, в Україні, хоч не всі 100% за кермом - а тут, поза Нью-Йорком, без машини - не проживеш
показати весь коментар
25.09.2016 21:45 Відповісти
Вы, походу, давно дома не были
показати весь коментар
25.09.2016 21:46 Відповісти
Так таки всі 18річні 100% за кермом?
Нє вєрю )))
показати весь коментар
25.09.2016 21:51 Відповісти
не все, но машина перестала быть роскошью. Причем "детки" за частую ездят на машинах, далеко не эконом класса...
показати весь коментар
25.09.2016 21:53 Відповісти
Я в тому сеянсі, що глорифікатори трави , як аргумент, завжди приводять маячню н зразок ' ну наріки ж тихо собі вдома покурять і відрубаються, а не їздити підуть', наче курять траву в піжамі і в ліжечку
показати весь коментар
25.09.2016 21:58 Відповісти
у нас так сейчас с легализацией оружия...
показати весь коментар
26.09.2016 09:29 Відповісти
Ну, зброю не можливо глорифікувати - це інструмент, і він САМ не спрацює
Або я не зрозуміла вашої алюзії
показати весь коментар
26.09.2016 13:09 Відповісти
Машина тоже сама по себе угрозу не представляет. У нас утверждают что при легализации оружие попадет только в руки адекватных и правильных...
показати весь коментар
26.09.2016 15:06 Відповісти
ага, зрозуміло. дзеркальне відображення арґументу про 'нешкідливість' трави
показати весь коментар
26.09.2016 22:11 Відповісти
Одно радует, что трава на "мужскую силу" сильно влияет, хоть размножатся не будут...
показати весь коментар
25.09.2016 21:44 Відповісти
Ага, це плюс
показати весь коментар
25.09.2016 21:52 Відповісти
а кроме лещенко ты больше никого не хочешь заставить работать??? хотя бы тех же что сейчас у КОРЫТА - поросясосов и кролигсосов???
показати весь коментар
25.09.2016 21:40 Відповісти
Для меня ВРУ самое большое зло в этой стране. Остальные не коллегиальные органы, их, при неудачном раскладе хоть посадить можно, а с этих уродов, как с гуся вода...
показати весь коментар
25.09.2016 21:45 Відповісти
Повністю підтримую - і ситуація патова - тому що кожна наступна буде ще гірша і повністю на прикормці у ***** - тому зрадовата так в істериці і б'ється, щоб спровокувати дострокові вибори...
показати весь коментар
25.09.2016 21:49 Відповісти
А для меня депутаты ВРУ простые шестерки при помощи которых винницкий и черновицкие кланы в исполнительной власти продолжают обкрадывать Украину и украинцев не взирая на войну !!!
показати весь коментар
25.09.2016 22:03 Відповісти
Ольгінське, а де ДОКАЗИ, що депутати - шестьорки, а виконавча гілка 'абкрадиваєт страну'? Чи кіздєть - нє мєшкі варочать?
показати весь коментар
25.09.2016 22:26 Відповісти
ги-ги-ги-ги.. тони 1 томи доказ1в Луцик сховав в ГПУ.. а сл1дуюча влада 1х д1стане 1 почнеться... Це називаеться - КРУГОВОР1Т ЗЛОД11В У ВЛАД1 !!!!
показати весь коментар
25.09.2016 22:38 Відповісти
будуть.. будуть... тел1патись по стовпах нин1шн1 злодюги !!!! Розберемось з ху..лом на фронт1 - пот1м крол1ки а оп1сля 1 поросята в ход п1дуть !!! Годинник за вами вже т1кае.. т1к-так..
показати весь коментар
25.09.2016 22:57 Відповісти
Так це продажні лещенки потрібні для реформ закони саботують
показати весь коментар
25.09.2016 21:47 Відповісти
минстець... а какие конкретно законы саботирует лещенко???
показати весь коментар
25.09.2016 22:05 Відповісти
Ольгінське, я з ************ номерними ботами дискусій не веду
показати весь коментар
25.09.2016 22:24 Відповісти
М1нстець - зм1ни флажок.. не позор штати..
показати весь коментар
25.09.2016 22:33 Відповісти
*********** боте, марш під аквафреш
показати весь коментар
25.09.2016 22:34 Відповісти
Ольгінське, тобі так мало платять за гавквння на українських сайтах, що українською розкладкою не розжився? Чи гугл-транслейт твоє все, 'флажок' ти козломордий
показати весь коментар
25.09.2016 22:39 Відповісти
Сам ти ху-йло... т1льки шоколадне !!!! ... чи ти з крол1к1в??? кроляче .... .. а може ти чорноволиха - соска пашинська??? ..
показати весь коментар
25.09.2016 22:45 Відповісти
ха-ха-ха !!! соску уп1знав.. впала в 1стерику... .
показати весь коментар
25.09.2016 22:51 Відповісти
ПНХ, ********** вафля
показати весь коментар
25.09.2016 22:54 Відповісти
Шльондра Танюха.. невже це точно ти !!! ??? Ти в яку зм1ну робиш пашинському?? В веч1рню чи вран1шню???
показати весь коментар
25.09.2016 23:03 Відповісти
Пут1н Порося та Крол1к - вс1 ХУ..ЛО !!! Злодюги яких св1т не бачив !!!
показати весь коментар
25.09.2016 23:06 Відповісти
не исключаю и такой поворот вспоминая Сашка Билого..
показати весь коментар
25.09.2016 22:49 Відповісти
нужны иностранные специалисты для экспертизы даже записей.. потому что ЭТИМ своим я уже НЕ ВЕРЮ !!! Слишком много вранья за последние два года !!!
показати весь коментар
25.09.2016 23:12 Відповісти
вот нах казе баян ? нах здесь нужны иностранные специалисты для экспертизы ?

видео ряд порезан, чтобы нигде в кадр типа " не попадали полицаи получившие огнестрел ";
в видео ряд внесены искажения геометрии для придания видимости того,
что съемка якобы велась с моб-телефона;

поверх на всю эту ху.у "за кадром" наложен звук якобы "случайных свидетелей" снимальщиков

далее в день похорон полицаев награждение водилы бусика:
здравицы, юпитеры, букеты, наградной пистоль (а шампанское из кадра вырезали)
на рожу сАбакова поглядите : улыба хоть завязочки пришей ...
это оно ****** с похорон в трауре по своим погибшим сотрудникам ?

нах здесь нужны иностранные специалисты для экспертизы ?
это youtu.be/Bcqx_weuC8I ментовско-сбушный фэйк для быдло-обывателя -
легенда про убийство, пара полицаев-исполнителей получает новые фио, биографию,
и приличный гонорар ...

сабаков получает доп.бюджет на 40лимонов грн
обливает грязью добробаты
и разводит вонь про " презумцию правоты полицаев " ...

и нах здесь нужны иностранные специалисты для экспертизы ?
показати весь коментар
03.10.2016 20:08 Відповісти
мутно всё как-то.. определимся по суду - если его сделают закрытым то значит что сабаковский мутняк 100% !!!
показати весь коментар
03.10.2016 20:22 Відповісти
Сторінка 2 з 2