6061 відвідувач онлайн
3 522 19

Польська комісія відвідає Москву для участі в розслідуванні авіакатастрофи літака Качинського

Заступник голови державної Підкомісії з розслідування причин Смоленської авіакатастрофи 2010 року проф. Казімєж Новачик заявив, що польські експерти скористаються запрошенням голови російського Міждержавного авіаційного комітету (МАК) Тетяни Анодіній провести в Москві робочу зустріч.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Записи чорних скриньок Ту-154М Качиньського були сфальсифіковані, - комісія з розслідування Смоленської катастрофи

Новачик зазначив, що польська сторона зацікавлена ​​у зустрічі з представниками МАК, але заздалегідь слід обумовити й узгодити умови такої зустрічі. Він також не зміг назвати можливий термін зустрічі польських і російських експертів.
 
Нагадаємо, польський урядовий літак Ту-154 10 квітня 2010 року зазнав аварії під час заходу на посадку на смоленський аеродром "Північний". На борту був президент Польщі Лех Качинський і ще 95 осіб: екіпаж і члени офіційної делегації, яка прямувала в Катинь для участі в меморіальних заходах.


Також читайте: Польські експерти не вивчали уламків Ту-154М Качинського, - ЗМІ оприлюднили новий документ про Смоленську катастрофу

У звіті, опублікованому МАК у січні 2011 року, безпосередньою причиною авіакатастрофі під Смоленськом називають дії екіпажу польського борту номер 1, недостатня підготовка пілотів, а також недоліки в організації польоту. У доповіді 29 липня 2011 польська урядова комісія під керівництвом тодішнього голови МВС Польщі Єжи Міллера вказували також на помилки екіпажу ТУ-154 і зовнішні обставини, пов'язані з підготовкою льотного складу до виконання VIP-польоту.
 
Нова польська комісія з розслідування Смоленської авіакатастрофи, заснована після зміни уряду Польщі, 5 вересня представила перші результати своєї роботи. Експерти, зокрема, встановили, що літак почав руйнуватися в повітрі в 900 метрах від місця падіння, а із записів бортових самописців зникли деякі дані. Російська сторона звернулася до Польщі з проханням про надання нових доказів і звітів.
Топ коментарі
+9
Ещё одни наивные... Думают им рашисты предоставят доказательства своей вины в уничтожении самолёта президента Польши под Смоленском?
Это уже не маразм а какой то сюрреализм.
показати весь коментар
26.09.2016 01:38 Відповісти
+7
Цікаво! На літаку полетять?!
показати весь коментар
26.09.2016 01:36 Відповісти
+5
фото самолета на котором поляки полетят в Москву :
Польская комиссия посетит Москву для участия в расследовании авиакатастрофы самолета Качиньского - Цензор.НЕТ 5776
показати весь коментар
26.09.2016 02:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Новая польская комиссия по расследованию Смоленской авиакатастрофы, учрежденная после смены правительства Польши, 5 сентября представила первые результаты своей работы. Эксперты, в частности, установили, что самолет начал разрушаться в воздухе в 900 метрах от места падения, а с записей бортовых самописцев пропали некоторые данные", - явно подготовленный теракт.
показати весь коментар
26.09.2016 01:36 Відповісти
Цікаво! На літаку полетять?!
показати весь коментар
26.09.2016 01:36 Відповісти
Скоріше, що на літаку полетять. Думаю, що польских експертів вбивати на цей раз росіянам не вигідно.
показати весь коментар
26.09.2016 01:40 Відповісти
фото самолета на котором поляки полетят в Москву :
Польская комиссия посетит Москву для участия в расследовании авиакатастрофы самолета Качиньского - Цензор.НЕТ 5776
показати весь коментар
26.09.2016 02:03 Відповісти
Лучше на разных самолётах. Так надёжнее
Польская комиссия посетит Москву для участия в расследовании авиакатастрофы самолета Качиньского - Цензор.НЕТ 7029
показати весь коментар
26.09.2016 06:42 Відповісти
ту-154
показати весь коментар
26.09.2016 07:29 Відповісти
Ссылку сбрось. Так будет убедительно.
показати весь коментар
26.09.2016 01:55 Відповісти
Ещё одни наивные... Думают им рашисты предоставят доказательства своей вины в уничтожении самолёта президента Польши под Смоленском?
Это уже не маразм а какой то сюрреализм.
показати весь коментар
26.09.2016 01:38 Відповісти
Наивные участвовали в выборах думу рассеи,а глупые их поддержали.
показати весь коментар
26.09.2016 01:43 Відповісти
Дело, конечно, не в наивности. Перед заключением о причинах катастрофы эксперты обязаны выслушать "блеяние" козломордых.
показати весь коментар
26.09.2016 10:33 Відповісти
***** ведь обещал- мочить всех террористов в сортирах,без разбору....
показати весь коментар
26.09.2016 01:40 Відповісти
А слідчий експеримент будуть проводити? Посадять ху@ла і всю його свиту в літак і пущай полєтают.
показати весь коментар
26.09.2016 01:46 Відповісти
Польская комиссия посетит Москву для участия в расследовании авиакатастрофы самолета Качиньского - Цензор.НЕТ 6897
показати весь коментар
26.09.2016 01:48 Відповісти
Для успешного расследования Москву нужно посетить после уничтожения Мордора.
показати весь коментар
26.09.2016 02:16 Відповісти
Сегодня кацапня на упреждения созывает брифинг по сбитому боингу на донбассе,пока следствия нидерландов правду начнет оглашать и публиковать,пропагандоны рашиские пол миру мозги засрут,а в своем болоте еще и сверху сядут
показати весь коментар
26.09.2016 02:50 Відповісти
Поехали с гебнёй договариваться? Счастливого полёта...
показати весь коментар
26.09.2016 06:37 Відповісти
Вам рашисты ваш самолет отдали!? Нет? Летите, летите, ТЕРПИЛЫ! Может выпросите пару гаек...
показати весь коментар
26.09.2016 07:35 Відповісти
".... борт номер 1...... недостаточная подготовка пилотов...." - что-то вроде: "...она утонула....... десятидоллоровые шлюхи....", нет?
показати весь коментар
26.09.2016 08:04 Відповісти
може полякам краще поїздом на мацковію добиратися, не летіти?
показати весь коментар
26.09.2016 08:10 Відповісти