8009 відвідувачів онлайн

Німеччина звинуватила Росію в підтримці "варварських дій" режиму Асада в Алеппо

Німеччина закликає Російську Федерацію зробити все, щоб припинити авіаудари сирійської армії по цивільному населенню міста Алеппо.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це заявив у Берліні в понеділок, 26 вересня, представник німецького уряду Штеффен Зайберт.
Те, що зараз відбувається в Алеппо, є варварством, наголосив він.
"Ми нарешті очікуємо від російської сторони дій з урахуванням припинення бойових дій", - заявив Зайберт.
З огляду на військову підтримку сирійського уряду, Росія також несе відповідальність за події в Алеппо, підкреслив він. "Без російської підтримки цей режим не був би здатний у таких масштабах продовжувати свою нелюдську війну проти власного ж населення", - наголосив Зайберт.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Наше терпіння щодо дій Росії в Сирії не безмежне, - заява США, Німеччини, Франції, Італії та Великобританії

За його словами, "варварські дії" сирійського уряду є явним порушенням міжнародного права і будуть розцінені ООН як військовий злочин.
Крім того, німецький уряд засудив масовані атаки по Алеппо та його околицях, які відбулися на вихідних і призвели до загибелі значної кількості людей. "Те, що ми зараз бачимо в Сирії, зокрема в Алеппо, є варварством", - наголосив представник офіційного Берліна.
З моменту завершення перемир'я вночі 19 вересня сирійська армія за підтримки російської авіації не припиняє бомбити Алеппо. За даними Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, за цей час загинули щонайменше 128 осіб, більшість з яких - мирне населення. У той же час представник організації "Сирійська громадянська оборона" заявив про ще більшу кількість жертв: за час припинення перемир'я загинули 237 цивільних, серед яких 38 дітей.

Також читайте: Дії Росії в Сирії - це не боротьба з терористами, це варварство, - постпред США в ООН
Топ коментарі
+18
Германия обвинила Россию в поддержке "варварских действий" режима Асада в Алеппо - Цензор.НЕТ 6868
показати весь коментар
26.09.2016 16:26 Відповісти
+12
Германия обвинила Россию в поддержке "варварских действий" режима Асада в Алеппо - Цензор.НЕТ 8636
показати весь коментар
26.09.2016 16:39 Відповісти
+8
Германия обвинила Россию в поддержке "варварских действий" режима Асада в Алеппо - Цензор.НЕТ 3922
показати весь коментар
26.09.2016 16:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сирийской?
показати весь коментар
26.09.2016 16:26 Відповісти
Германия обвинила Россию в поддержке "варварских действий" режима Асада в Алеппо - Цензор.НЕТ 6868
показати весь коментар
26.09.2016 16:26 Відповісти
маленький КУЕК в писте королек
показати весь коментар
26.09.2016 16:34 Відповісти
танунах
показати весь коментар
26.09.2016 16:50 Відповісти
Пусть поёт на птицефабриках!
показати весь коментар
26.09.2016 16:51 Відповісти
А что нам скажет партайгенносе Швайнмайер?
показати весь коментар
26.09.2016 16:27 Відповісти
Так когда - усиление санкций? Пофиг, через Сирию или через Украину...
показати весь коментар
26.09.2016 16:27 Відповісти
Теперішні дії Заходу щодо агресивності росії, дуже нагадують дії Заходу в 1938-1939 роках по вмиротворенню фюрера..
показати весь коментар
26.09.2016 16:28 Відповісти
Германия обвинила Россию в поддержке "варварских действий" режима Асада в Алеппо - Цензор.НЕТ 3922
показати весь коментар
26.09.2016 16:36 Відповісти
Штангель-Я Обеспокоен!
показати весь коментар
26.09.2016 16:30 Відповісти
Принимать вам еще этих беженцев и принимать с такой реакцией на путина.
показати весь коментар
26.09.2016 16:32 Відповісти
Срать они хотели на твоего путлера и его баскетбольную команду !
показати весь коментар
26.09.2016 17:09 Відповісти
Может,твоего.Так правдоподобней.
показати весь коментар
26.09.2016 17:16 Відповісти
"Мы наконец ожидаем от российской стороны действий с учетом прекращения боевых действий"

Терпилы, ***.
показати весь коментар
26.09.2016 16:32 Відповісти
А штангель язык в ж@пу засунул. Как же тявкать на тех,кто кормит?
показати весь коментар
26.09.2016 16:32 Відповісти
Германия обвинила Россию в поддержке "варварских действий" режима Асада в Алеппо - Цензор.НЕТ 4669
показати весь коментар
26.09.2016 16:34 Відповісти
Тупину ,что впервой?...он своих херачил
показати весь коментар
26.09.2016 16:34 Відповісти
А Штайнмайер: "Что? Где? Нет, не слышал."
показати весь коментар
26.09.2016 16:34 Відповісти
Все пытаются на марионетку Асада списать, отвлечь внимание от его кукловода.

Сремление не замечать главного преступника, эквивалентно соючастию его преступлениях.
показати весь коментар
26.09.2016 16:34 Відповісти
Какое маленькое *****, а какое зловредное. Сколько жертв и ничего не могут с ним сделать. Мало того, так он ещё и продвигает своих соратников на выборах в (только вдумайтесь) США, Франции и Германии!
показати весь коментар
26.09.2016 16:34 Відповісти
дааа, дебилы ***
показати весь коментар
26.09.2016 16:53 Відповісти
Кто посмел против Швайнмайера переть?
показати весь коментар
26.09.2016 16:37 Відповісти
Дураша слів не розуміє.
показати весь коментар
26.09.2016 16:39 Відповісти
Поддерживают асада? Немцы, немцы......а прямо сказать, что ху..лопы поганые ублюдки и упыри слабо?
показати весь коментар
26.09.2016 16:39 Відповісти
Германия обвинила Россию в поддержке "варварских действий" режима Асада в Алеппо - Цензор.НЕТ 8636
показати весь коментар
26.09.2016 16:39 Відповісти
Германия обвинила Россию в поддержке "варварских действий" режима Асада в Алеппо - Цензор.НЕТ 5349
показати весь коментар
26.09.2016 16:42 Відповісти
Добрым словом и пистолетом вы добьетесь больше чем просто добрым словом
Хотите прекратить бомбежки? Создайте над Алеппо бесполетную зону. Путин первый завопит, что надо уважать "прекращение огня"
показати весь коментар
26.09.2016 16:46 Відповісти
А лучше открыть "ваенторг" в Алепо...
показати весь коментар
26.09.2016 16:59 Відповісти
Даладно!!!
И шо, даже режим "глубокой абеспакоенности" не включчит?
Шо, вот так прям-сразу и "обвинила"?!?!?!
показати весь коментар
26.09.2016 16:58 Відповісти
Крым, Донбасс , Боинг, а теперь Алеппо. Похоже, пока ракеты на Берлин и Париж не полетят, все будем выражать обеспокоенность и озабоченность.
показати весь коментар
26.09.2016 17:00 Відповісти
Память короткая, забыли как Берлин в руинах стоял, а немок насиловали краснозвездные ордынцы в подворотнях. Надоповторить.
показати весь коментар
26.09.2016 18:51 Відповісти
Озаботились? Ну молодцы!
показати весь коментар
26.09.2016 17:22 Відповісти