4066 відвідувачів онлайн
5 798 13

Легковик під Львовом збив на смерть дорожнього робітника

У Львівській області легковий автомобіль збив дорожнього робітника. Потерпілий помер.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це розповіла начальник відділу комунікації Головного управління Нацполіції у Львівській області Світлана Добровольська.

"Близько 18:40 у селі Конопниця біля Львова автомобіль "Chevrolet" збив дорожнього робітника. Чоловік помер на місці. Водій легкового автомобіля і три його пасажири отримали травми і госпіталізовані", - поінформувала вона

Читайте на "Цензор.НЕТ": Водій мікроавтобуса загинув через зіткнення з автобусом на Львівщині. ФОТО+ВІДЕО

За її словами, загиблий працював у Самбірському райавтодорі, співробітники якого наносили на дорожнє полотно розмітку.
Топ коментарі
+3
Да - дать им право во время проведения работ перегораживать трассу бетонными блоками....
показати весь коментар
26.09.2016 22:32 Відповісти
+2
Да уж, пора подавать в Верховную Раду проект закона о презумпции правоты дорожных рабочих.
показати весь коментар
26.09.2016 22:28 Відповісти
+2
А тех, кто будет оказывать сопротивление, закатывать в асфальт.
показати весь коментар
26.09.2016 22:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що воно таке? То маршрутки з людьми перкидаються, то фури зі свинями, то балкони з пенсіонерками обвалюються, то по одному, а то і парами людей насмерть збивають. Що коїться? У мене така підозра, що напруга земної кори у нашому регіоні впливає на психіку і поведінку двуногих тварин...
показати весь коментар
26.09.2016 22:27 Відповісти
Охорона праці в Самборі є? 18-40-це друга зміна?
показати весь коментар
26.09.2016 22:28 Відповісти
показати весь коментар
26.09.2016 22:35 Відповісти
Блоки придется постоянно передвигать, гораздо проще - использовать каток.
показати весь коментар
26.09.2016 22:37 Відповісти
та их уже полно побилось о блоки на донбасе тамже полно блокпостов . помню поставили сепары в горловке ежи из рельс так через сутки начали таранить
показати весь коментар
26.09.2016 22:53 Відповісти
R.I.P.
Друзі, будьте уважні на дорозі!
показати весь коментар
26.09.2016 22:42 Відповісти
У тебя Шевролет?
показати весь коментар
27.09.2016 00:34 Відповісти
Может пора уже АТО на дорогах обьявлять???
показати весь коментар
26.09.2016 23:22 Відповісти
На дорогах полный бардак,работы не часто не обставляются знаками а сами рабочие не регулируют движение вдоль ремонтного участка.Итальянцы например просто выставляют небольшие сфетофоры с питанием от аккумулятора и все-проблем нет.
показати весь коментар
27.09.2016 06:52 Відповісти
Ніколи не іхав через населений пункт більше 79 кілометрів,а тепер з такою швидкістю я торможу весь рух на дорозі,бо всі їдуть більше 100 км через населений пункт,доки на дорогах поставлять відео фіксацію загине ще не одна тисяча людей