5368 відвідувачів онлайн
15 535 13

Головний сервісний центр МВС оприлюднив списки акредитованих автошкіл

В Україні вперше оприлюднили списки акредитованих автошкіл.

Відтепер на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua з'явився розділ "Автошколи", де можна знайти повний всеукраїнський перелік акредитованих навчальних закладів, які мають право навчати майбутніх водіїв і відповідають усім стандартам і вимогам законодавства, передає Цензор.НЕТ.
"Я вважаю, що кожен має право знати, кому довірити своє навчання основам безпеки на дорозі. Тепер на сайті Головного сервісного центру МВС доступний перелік акредитованих автошкіл. Це перший крок. Наступним кроком стане введення системи відкритих рейтингів навчальних закладів і, відповідно, почнеться змагання за якість навчання, а не змагання вартості пакета "all inclusive" з можливістю не відвідувати автошколу і магічним чином дистанційно складати внутрішні іспити", - розповів керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Також читайте: Заступник голови Нацполіції Бушуєв про викрадення автомобілів: "У Києві ситуація стабілізувалася"
Загалом по всій Україні поки функціонує 1641 заклад із підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв.
Коментувати
Сортувати:
Гггг. Запорожье "ТОВ "Торгівельний будинок "Антарес"".
Торговый дом учит ездить
показати весь коментар
27.09.2016 11:32 Відповісти
Если при покупке пакета "all inclusive" выдают нормальную ксиву - почему бы не воспользоваться.
показати весь коментар
27.09.2016 11:36 Відповісти
а ЗНАНИЯ?
показати весь коментар
27.09.2016 14:13 Відповісти
Необходимые знания и опыт можно получить более комфортно в других местах.
показати весь коментар
27.09.2016 14:16 Відповісти
Не знаю не знаю... Я по себе сужу. САМЫЕ нужные ЗНАНИЯ я получила в АВТОШКОЛЕ по отработке ситуаций на стендах После них стао все ясно - КТО КОГДА И КУДА имеет преимущество...
И на дороге я чувствую себя уверенно А вождение это неплохо. Но если не разбираешься в ситуации на дороге то НОЛЬ без палочки хорошее вождение!
показати весь коментар
27.09.2016 14:21 Відповісти
А мне права купили, и только через год научилась ездить и понимать.
показати весь коментар
27.09.2016 14:30 Відповісти
Это тебе кажется что научилась понимать На самом деле в сложно ситуации ПРОБЕЛ сразу влезет наружу...
У меня за 15 лет с момента получения прав не было аварий из них 10 лет усиленного вождения... Был случай когда прямо передо мной в м 15 из колонны встречных машин просто вывалился джипяра (( правда тут не правила сыграли роль а реакция...(успела уйти чуть вправо) ... НО этот день считаю своим вторым днем рождения ... И думаю тут большую роль сыграла уверенность на дороге

ПОЭТОМУ - НИКОМУ НЕ СОВЕТУЙТЕ ПОКУПАТЬ ПРАВА!!!
Пусть лучше найдут ХОРОШУЮ ШКОЛУ, тогда и аварийность на дорогах уменьшится, особенно среди "годовиков" (а то для себя же дороже жизнью рисковать, пока опыта наберется мало мальски) (((
показати весь коментар
27.09.2016 14:50 Відповісти
Яка зараз ціна за навчання на категорію А1, ну на скутер.
показати весь коментар
27.09.2016 11:37 Відповісти
Нашел школу прямо напротив работы.Спасибо!
показати весь коментар
27.09.2016 12:01 Відповісти
А що це таке "акредитована автошкола" ? Це ті автошколи, які відраховують частку доходу МВС? чи як? Чим регламентовано, що автошкола повинна проходити "акредитацію" в МВС?
показати весь коментар
27.09.2016 13:38 Відповісти
Наприклад банки, коли надавали кредит на авто, вимагали страхувати його лише в тих страховиків, які в них акредитовані. При цьому, для акредитації страховики повинні були перераховувати банку певний відсоток від сум страхових платежів. З МВС так саме?
показати весь коментар
27.09.2016 13:41 Відповісти
положення про порядок застосування поліцейськими зброї до цього часу не затвердили, проте положення про акредитаційні комісії відразу затвердили...Всі ці сервісні центри це колишні МРЕО, де хабарник на хабарнику та хабарником підганяє
показати весь коментар
27.09.2016 13:45 Відповісти
Естественно, так и должна работать коммерческая госконтора. Уберите государство и взятка превратится в оплату услуг в конкурентной среде.
показати весь коментар
27.09.2016 14:27 Відповісти