10332 відвідувача онлайн
6 411 31

На 94-му році життя помер екс-президент Ізраїлю Шимон Перес

Ветеран ізраїльської політики, екс-президент Шимон Перес помер на 94-му році життя

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомляє британська телерадіомовна корпорація Бі-бі-сі.
Як повідомляли джерела в його оточенні, стан 93-річного Переса різко погіршився цього тижня - після перенесеного раніше в цьому місяці інсульту. 13 вересня його було доставлено в лікарню неподалік від Тель-Авіва. З цього моменту Ш.Перес був у стані штучної коми, а також підключений до апарату штучної вентиляції легенів.
Перес займав майже всі головні державні посади в Ізраїлі: він відпрацював два терміни на посаді прем'єр-міністра, кілька разів очолював міністерство оборони Ізраїлю, міністерство фінансів, міністерство зв'язку, МЗС, МВС та інші відомства. З 2007 по 2014 рік Ш. Перес був президентом країни.

Читайте також: У Київ ушанувати пам'ять жертв Бабиного Яру приїдуть президенти Ізраїлю та Німеччини, - Єлісєєв
У 1994 році він був удостоєний Нобелівської премії миру за роль у мирних переговорах в Осло, які поклали початок процесу передачі влади цивільній владі Палестинської автономії.
Топ коментарі
+14
Помер дуже шанований в Ізраїлі політик.. Дуже багато зробив для своєї країни.. Сумно від того, що у нас до влади приходять хапуги...
показати весь коментар
28.09.2016 07:24 Відповісти
+12
Сердце не выдержало - стыдно стало за "коллегу"-отморозка, оскорбившего вчера украинцев.
показати весь коментар
28.09.2016 07:38 Відповісти
+5
Сумно від того,що вони не так приходять,як обираються вкотре і вкотре...
показати весь коментар
28.09.2016 07:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Помер дуже шанований в Ізраїлі політик.. Дуже багато зробив для своєї країни.. Сумно від того, що у нас до влади приходять хапуги...
показати весь коментар
28.09.2016 07:24 Відповісти
Сумно від того,що вони не так приходять,як обираються вкотре і вкотре...
показати весь коментар
28.09.2016 07:39 Відповісти
Ксеніє - а може не скільки обираються, а "правильно" підраховуються" та оголошуються нам?
Орден Охендовському, параліч ЦВК та небажання коаліції змінювати виборче законодавство - все більше ************ мене до думки, що комусь дуже вигідний такий стан речей ...
показати весь коментар
28.09.2016 07:51 Відповісти
А можливо треба приходити на вибори та менше довіряти популістам з білбордів та тв.
Здається,що вибори для народу якась обтяжлива повинність і хтось цим закономірно користується. Якби дійсно схотіли то й обрали би і проконтролювали .А так...відповідальність мають розділяти всі.
показати весь коментар
28.09.2016 08:08 Відповісти
Після Вашого посту ще раз перечитав передвиборчу програму кандидата на посаду Президента України Порошенко П.О....
Вашу позицію щодо популізму та популістів - став підтримувати ще більше...
показати весь коментар
28.09.2016 08:32 Відповісти

Всі ті програми однакові,в першу чергу я оцінюю особистість.
Парламент все ж таки міг бути набагато кращим.
показати весь коментар
28.09.2016 08:41 Відповісти
При збереженні мажоритарки - парламент ніяк не міг і не зможе стати кращим.
показати весь коментар
28.09.2016 08:43 Відповісти
....На 94-м году жизни скончался экс-президент Израиля Шимон Перес - Цензор.НЕТ 1136...
показати весь коментар
28.09.2016 08:45 Відповісти
В нас змішана система,тому все могло би статися.Коли більшість почне вдумливо обирати, тоді й стане краще,іншого шляху просто немає.
показати весь коментар
28.09.2016 08:52 Відповісти
придумают что то другое. Главное что бы можно было манипулировать волей народа!
показати весь коментар
28.09.2016 09:10 Відповісти
Что-то ты не в унисон поешь, выходной сегодня?
показати весь коментар
28.09.2016 09:25 Відповісти
В унисон с кем?
показати весь коментар
28.09.2016 09:32 Відповісти
Ага, дуже багато. Цей лівак роками здавав свою країну арабам.
показати весь коментар
28.09.2016 09:54 Відповісти
Прожил долго. Родным и близким сочувствие. Ничего более
показати весь коментар
28.09.2016 07:35 Відповісти
Сердце не выдержало - стыдно стало за "коллегу"-отморозка, оскорбившего вчера украинцев.
показати весь коментар
28.09.2016 07:38 Відповісти
Земля пухом уважаемому политику! Долгая жизнь, полная мудрых решений. А интересно, что напишут на надгробии нашего "гаранта": Жил бездарно, но недолго!?
показати весь коментар
28.09.2016 07:47 Відповісти
Напишут штрих-код 460.
показати весь коментар
28.09.2016 09:13 Відповісти
"Я часто был несправедлив к покойному. Но был ли покойный нравственным человеком? Нет, он не был нравственным человеком. Это был бывший слепой, самозванец и гусекрад. Все свои силы он положил на то, чтобы жить за счёт общества. Но общество не хотело, чтобы он жил за его счет. А вынести этого противоречия во взглядах Он не мог, потому что имел вспыльчивый характер. И поэтому он умер. Всё!"
показати весь коментар
28.09.2016 09:29 Відповісти
Великий был человек...не то, что нынешнее чмо.
показати весь коментар
28.09.2016 08:02 Відповісти
ча- ща- пиши через а,
чу- щу- пиши через у,

а жи- ши- пиши через и.


1 класс.
показати весь коментар
28.09.2016 08:40 Відповісти
...Взув ..(суржик) ..
показати весь коментар
28.09.2016 08:43 Відповісти
Вот, что значит настоящий президент своей страны, и умер во время (во благо народа), чтоб не допустить скандала (в Украине) по поводу разночтений и понимая событий давно минувших лет, ни к чему сейчас ссора по спорным и неоднозначным темам.
показати весь коментар
28.09.2016 09:06 Відповісти
преклоняю голову(((( это был ЧЕЛОВЕК на своём месте для своих граждан--это пример любви и уважения к своему народу,таких уже не делают((((
показати весь коментар
28.09.2016 09:07 Відповісти
. не надо было РИВЛИНУ ворошить прошлое...и обвинять то.что он не ведает...
показати весь коментар
28.09.2016 09:07 Відповісти
Ривлину втолковали, что ОУН в Киеве никогда не было, и он облажался по полной.
Пришлось звонить, чтобы отключили аппаратуру, и появился повод слинять.

Перес жил и умер во благо Родины.
А вот Петя умрет во имя чего ?
показати весь коментар
28.09.2016 09:40 Відповісти
,,во имя офшора
показати весь коментар
28.09.2016 09:44 Відповісти
Мир и покой его праху! А нам всем дожить до таких же преклонных лет.
показати весь коментар
28.09.2016 09:15 Відповісти
/Не пытайтесь решить проблемы прошлого, я не знаю, возможно ли это вообще. Прошлое вообще не играет никакой роли. Просто изучите его, чтобы вы не повторяли старых ошибок. В прошлом нет ни будущего, ни надежды.Большинство людей предпочитают помнить, а не представлять - это самая большая ошибка. Что вы хотите помнить? Все ошибки, которые были совершены? / ©

А ось що радив украънцям Шимон Перес.
Источник:https://censor.net/r351757
показати весь коментар
28.09.2016 09:44 Відповісти
Ось вона карма нещадна, тільки ляпнув брехню про Україну вчора през. Ізраїлю, так на тобі.
показати весь коментар
28.09.2016 11:06 Відповісти