5000 відвідувачів онлайн
2 420 25

"Електоральний перепочинок" дає можливість займатися країною, - Гринів

Лідер фракції партії "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді Ігор Гринів переконаний, що виборче затишшя в умовах, коли чергові вибори в країні повинні відбутися тільки в 2019 році, є найкращим періодом для реформ в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він сказав в ефірі телеканалу NewsOne.

"Кожен політик повинен був би мріяти, щоб саме в такий період робити зміни. Коли не потрібно обертатися на рейтинги. Але, на жаль, не всі розуміють, що це потрібно для країни, а не для політиків", - сказав І.Гринів.

За його словами, такий "електоральний перепочинок" дає можливість займатися країною.

"Коли ми говорили про другий термін президента Порошенко, то йшлося не про владу, а, мабуть, про те, що називається "стратегією" або "мейнстримом" політики Президента України", - наголосив І.Гринів.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Порошенко обіцяв продати свій бізнес. На мою думку, він має виконати свою обіцянку", - голова фракції БПП Гринів

Він зазначив, що для перемоги президента під час наступних виборів глави держави, "перш за все, потрібно виконати всі обіцянки і запропонувати країні подальшу стратегію".

Як підкреслив парламентарій, дуже складно змінити країну за короткий проміжок часу, у той же час П.Порошенку вдалося побудувати армію, але змінити суспільство поки не вдається.

Окірм цього, зазначив він, із квітня 2016 року ситуація почала стабілізуватися, Україна відчула певну впевненість, про що свідчать рейтинги. "З усією відповідальністю можу сказати: упродовж півроку рейтинг Петра Олексійовича росте", - зазначив І.Гринів.
Топ коментарі
+8
Как говорил судья Дредд: "Я знал, что он это скажет"....
показати весь коментар
29.09.2016 11:10 Відповісти
+7
Рейтинг растет? Ггг. Да то его нос от брехни растет, а не рейтинг
показати весь коментар
29.09.2016 11:11 Відповісти
+6
Он отметил, что для победы президента на следующих выборах главы государства, Источник:https://censor.net/n408174

"следующих".......Это звиздец, *****! ссы в очи...
показати весь коментар
29.09.2016 11:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как говорил судья Дредд: "Я знал, что он это скажет"....
показати весь коментар
29.09.2016 11:10 Відповісти
Уже 25 лет за реформы слышим, но не видим.
показати весь коментар
29.09.2016 11:11 Відповісти
Не дай бог.
показати весь коментар
29.09.2016 11:11 Відповісти
Так и хочется сказать : -Не трогайте её руками, удовлетворенцы, она не ваша.
показати весь коментар
29.09.2016 11:20 Відповісти
Рейтинг растет? Ггг. Да то его нос от брехни растет, а не рейтинг
показати весь коментар
29.09.2016 11:11 Відповісти
ага. как продажи соевых шоколадок в липецке.
Нежели кондитерские такие тупые, что не понимают что у кудрявого безальтернативца один путь- быть разорванным на куски на Майдане.
показати весь коментар
29.09.2016 11:15 Відповісти
Майдан вже не потрібний. Тут нижче набагато безпечніше і дешевше варіант
показати весь коментар
29.09.2016 11:53 Відповісти
Дедушка Фрейд подкараулил.
показати весь коментар
29.09.2016 11:11 Відповісти
Причем тут рейтинг вообще? Януковичу вон не помог рейтинг
показати весь коментар
29.09.2016 11:12 Відповісти
судя по всему днюха у гаранта затянулась...
показати весь коментар
29.09.2016 11:14 Відповісти
Риганали казали те саме коли перейшли на стару Конституцію, відтермінувавши свої вибори. Наслідки всім відомі.
показати весь коментар
29.09.2016 11:14 Відповісти
" Не надо делать нам, как лучше, оставьте нам, как хорошо"
показати весь коментар
29.09.2016 11:15 Відповісти
Они надеются,что в 2019 у нас будет как в России -голосуй,не голосуй -всё равно получишь...(((
показати весь коментар
29.09.2016 11:15 Відповісти
Бреше.. Влада просто панічно боїться позачергових парламентських виборів...
показати весь коментар
29.09.2016 11:16 Відповісти
Он отметил, что для победы президента на следующих выборах главы государства, Источник:https://censor.net/n408174

"следующих".......Это звиздец, *****! ссы в очи...
показати весь коментар
29.09.2016 11:16 Відповісти
Словоблудие.
показати весь коментар
29.09.2016 11:18 Відповісти
Знатный лизинг, зачьот!!!
показати весь коментар
29.09.2016 11:20 Відповісти
Как подчеркнул парламентарий, очень сложно изменить страну за короткий промежуток времени, в то же время П.Порошенко удалось построить армию, но изменить общество пока не удается.

Клава, я херею! Дурдом "Веселка". Порох собрался менять общество, которое его же и выбрало!?!?!
показати весь коментар
29.09.2016 11:28 Відповісти
не кажи , игорек, гоп...ще не известно, кто с новим годом страну поздравлять буде!
показати весь коментар
29.09.2016 11:33 Відповісти
Раскудахталось кодло истеричных зрадодрочеров..Услышали слово реформы.
Испанский король-реформатор Карлос III , плодами реформ котоорго Испания пользуется до сих пор, cказал однажды в ответ на народные восстания «Мой народ как ребенок - он плачет, когда его моют».
Вам хари пытаются отмыть, загаженые за 300 лет ордой, совком и овощом, а вы визжите как свиньи недорезанные.
показати весь коментар
29.09.2016 11:41 Відповісти
В будьякому разі масові акції для усунення бариг при владі - непотрібні. Після оголошення початку політкомпанії "Імпічмент Порошенку" кожен може взяти участь у політкомпанії причипив до одягу стікер з її логотипом. Для відставки Петра і призначення дострокових буде достатньо, якщо цей прояв громадянської активності стане популярним.
Тож ніякої нестабільності для усунення пройдисвітів від влади не потрібно
показати весь коментар
29.09.2016 11:44 Відповісти
І тим більш не потрібні силові методи а-ля парасюк. Так, що "привіт" кремлівськім політтехнологам і їх ставленикам в укрвладі))
показати весь коментар
29.09.2016 11:48 Відповісти
думаю уже в октябре не будет передышки...
показати весь коментар
29.09.2016 12:56 Відповісти
оно уже о победе офшоренка на следующих выборах булькает. Наглости предела нет.
показати весь коментар
29.09.2016 13:00 Відповісти
Как коемлёвские шавки взвыли