9131 відвідувач онлайн
7 174 31

Євросоюз хоче приєднатися до позовів, поданих Україною проти Росії в СОТ

Європейський Союз планує приєднатися як третя сторона до позовів, поданими Україною в СОТ про торговельні та транзитні обмеження з боку Російської Федерації.

Як передає Цензор.НЕТ, про це у Фейсбуці написала заступник міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева.
"Крім розширення квот щодо деяких позицій, ми отримали політичну підтримку в торгових диспутах із РФ у рамках СОТ. Пані Мальмстрьом повідомила про те, що ЄС направив у СОТ офіційний лист про намір приєднатися як третя сторона до тих позовів, які були подані Україною в СОТ з приводу торгових і транзитних обмежень", - написала Трофімцева.
Як повідомлялося 15 вересня Мінекономрозвитку розпочав процедуру врегулювання суперечок у рамках Світової організації торгівлі (СОТ) з Російською Федерацією щодо обмежень транзиту товарів з території України через територію РФ в треті країни.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": СОТ уперше ухвалила рішення проти Росії за позовом Євросоюзу
Топ коментарі
+14
Евросоюз хочет присоединиться к искам, поданным Украиной против России в ВТО - Цензор.НЕТ 3536
показати весь коментар
30.09.2016 22:10 Відповісти
+9
Кто еще не опускал рашкостан, в очередь становись !!! )))
показати весь коментар
30.09.2016 22:12 Відповісти
+6
опачки...
показати весь коментар
30.09.2016 22:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
опачки...
показати весь коментар
30.09.2016 22:10 Відповісти
Евросоюз хочет присоединиться к искам, поданным Украиной против России в ВТО - Цензор.НЕТ 3536
показати весь коментар
30.09.2016 22:10 Відповісти
оба пишутца чириз тире: "оба-два" )
показати весь коментар
30.09.2016 22:14 Відповісти
(пишутся,через) Оба,так и пишется, смотри википедию.
показати весь коментар
01.10.2016 19:58 Відповісти
))) у мну интирнету нету, как я могу пасматреть? отож! ))
показати весь коментар
02.10.2016 09:11 Відповісти
Хочет, это еще не значит, что присоединиться.
показати весь коментар
30.09.2016 22:12 Відповісти
Кто еще не опускал рашкостан, в очередь становись !!! )))
показати весь коментар
30.09.2016 22:12 Відповісти
такое впечатлениє, шо старший брат расеюшки - китай, следит за ней. )
показати весь коментар
30.09.2016 22:13 Відповісти
Гуртом і батька легше бити.
показати весь коментар
30.09.2016 22:14 Відповісти
такие новости позволяют гордиться своей страной. Хоть где-то мы не очкуем....
показати весь коментар
30.09.2016 22:15 Відповісти
Хе-хе. па-рашку на хор ставят
показати весь коментар
30.09.2016 22:16 Відповісти
да пора бы уже на дыбу тянуть
показати весь коментар
30.09.2016 22:20 Відповісти
Удовольствия будут следовать одно за другим...
показати весь коментар
30.09.2016 22:24 Відповісти
Навіщо поспішати? Адже є час, є натхнення...
показати весь коментар
30.09.2016 22:30 Відповісти
Евросоюз хочет присоединиться к искам, поданным Украиной против России в ВТО. А к искам против Украины по не выполнению судебных решений они присоединится не желают?
показати весь коментар
30.09.2016 22:17 Відповісти
Нет
показати весь коментар
30.09.2016 22:18 Відповісти
а Засрашка не признает международные суды. Как она судиться будет?)
показати весь коментар
30.09.2016 22:43 Відповісти
вали касабов!!!!
показати весь коментар
30.09.2016 22:26 Відповісти
Дикарь с дубиной просто охренеет, когда его просто затаскают по судам, где он сначала лишится набедренной повязки, а потом и дубинки. А потом его же ею же и воспитывать будут, за несвоевременное выполнение команд конвоиров.
показати весь коментар
30.09.2016 22:29 Відповісти
"а это падение цен на сырье"
показати весь коментар
30.09.2016 22:36 Відповісти
развязалась торба с пизнюлями
показати весь коментар
30.09.2016 22:38 Відповісти
тафай, тафай... присоединяйсь.
показати весь коментар
30.09.2016 22:42 Відповісти
Один иск Русня ЕС уже просрала,шас опелирует,время тянет
показати весь коментар
30.09.2016 22:47 Відповісти
Торба кацапам увеличивается в геометрической прогрессии!
Евросоюз хочет присоединиться к искам, поданным Украиной против России в ВТО - Цензор.НЕТ 3395
показати весь коментар
30.09.2016 23:04 Відповісти
Ну что, грёбаный запоребрик, ПА-А-АА-Е-ХА-ЛИ-ИИИ!!!
Евросоюз хочет присоединиться к искам, поданным Украиной против России в ВТО - Цензор.НЕТ 9515
показати весь коментар
30.09.2016 23:09 Відповісти
как решеточка слева оформлена

она не в асфальт брошена

а заделана в бетон
показати весь коментар
01.10.2016 00:35 Відповісти
Нічого, рашка прорветься!
показати весь коментар
01.10.2016 09:22 Відповісти
http://patrioty.org.ua/society/u-frantsii-pravoslavnoho-sviashchenyka-*********-za-terorysta-cherez-borodu-ta-chorne-vbrannia-135829.html У Франції православного священика прийняли за терориста через бороду та чорне вбрання

Евросоюз хочет присоединиться к искам, поданным Украиной против России в ВТО - Цензор.НЕТ 9303

У Франції поліція евакуювала пасажирів на станціях між Вільньов-Сен-Жоржем і Ліонським вокзалом після того, як вони прийняли православного священика за терориста. Про це повідомляють http://patrioty.org.ua/ Патріоти України з посиланням на http://espreso.tv/ Еспресо.TV .
За даними видання, чоловік у довгому чорному вбранні і з довгою бородою викликав паніку серед пасажирів, і вони викликали поліцію. У свою чергу співробітники правоохоронних органів негайно евакуювали всіх пасажирів. Рух поїздів було зупинено на півгодини. Прибулі на місце поліцейські підтвердили, що тривога була помилкова.
показати весь коментар
01.10.2016 09:36 Відповісти