7259 відвідувачів онлайн

Росія досі не пустила українського консула до Сущенка

Співробітникам українського консульства в Росії поки не вдалося домогтися зустрічі з журналістом Романом Сущенком, якого Кремль утримує в заручниках.

Про це повідомив тимчасовий повірений у справах України в РФ Руслан Німчинський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.
"Наш консул домагається зустрічі із затриманим, але поки безуспішно. Усіх формальних процедур дотрималися, тобто всі необхідні звернення ще вчора відправили. Ми активно зараз працюємо над тим, щоб домогтися зустрічі консула. Сьогодні консул в Лефортово, він безпосередньо там домагався зустрічі , але поки йому цю зустріч не забезпечили. Наше письмове звернення розглядають", - сказав він у понеділок.

Читайте також: Сиджу в СІЗО, чекаю змоги побачитися із Сущенком. Я 12-й у черзі, але тут тільки 6 кабінетів, - Фейгін

Нагадаємо, 2 жовтня члени Громадської спостережної комісії Москви виявили в СІЗО "Лефортово" Романа Сущенка, журналіста агенції "Укрінформ", якого Лефортовський суд Москви заарештував за звинуваченням у "шпигунстві" (стаття 276 КК). Пізніше Мінінформполітики України підтвердило інформацію про затримання журналіста Сущенка. У відомстві зазначили, що юридичний відділ збирає всю необхідну інформацію щодо обставин і причин затримання. А в ФСБ заявили, що український журналіст Сущенко - співробітник ГУР Міноборони: "Порушено справу за статтею "шпигунство". Пізніше стало відомо, що російський суд заарештував на 2 місяці українського журналіста Сущенка.
Топ коментарі
+3
Зато Украина на руках внесла рашкованского консула к взятым в плен гру-шникам.
показати весь коментар
03.10.2016 14:32 Відповісти
+3
Для украинцев - это холуйство терпил.
показати весь коментар
03.10.2016 14:34 Відповісти
+2
А чий це журналіст? Що він робив у козломордії?
показати весь коментар
03.10.2016 14:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зато Украина на руках внесла рашкованского консула к взятым в плен гру-шникам.
показати весь коментар
03.10.2016 14:32 Відповісти
Для украинцев это человечность. у паРашистов варваров это позор...
показати весь коментар
03.10.2016 14:33 Відповісти
Для украинцев - это холуйство терпил.
показати весь коментар
03.10.2016 14:34 Відповісти
Вот поетому у нас ещё война потомучто подставляем вторую щоку,вместо того что бы у"бать с ноги в рыло !
показати весь коментар
03.10.2016 14:55 Відповісти
Идет обработка на шпиона, как Савченко и что тут не ясного..
показати весь коментар
03.10.2016 14:32 Відповісти
Ну что Вы говорите? В Украине масса агентов ФСБ. Зачем кого-то еще вербовать? Они с уэже внедренными не знают, что делать - так их много.
показати весь коментар
03.10.2016 14:33 Відповісти
Лишний член в заднице путина не помеха, зачем и почему сидит украинский водитель в Крыму
показати весь коментар
03.10.2016 14:35 Відповісти
ШАКАЛЫ
показати весь коментар
03.10.2016 14:35 Відповісти
А чий це журналіст? Що він робив у козломордії?
показати весь коментар
03.10.2016 14:41 Відповісти
Отож і я про те питаю... Самі пруться в пащеку до динозавра, а потім дивуються.
показати весь коментар
03.10.2016 14:45 Відповісти
Таких шпигунів, при бажанні, за день сбу може затримати до сотні. Але чомусь адекватної відповіді нема. І не треба мені говорить, що ми не маємо бути такими ж, як козломорді. Якщо хочемо перемогти, то маємо бути вдвічі хитріші, зліші, підступніші, безжалістніші.
показати весь коментар
03.10.2016 14:45 Відповісти
Если туда уехал ДОБРОВОЛЬНО, то виноват САМ! Если на задании (СБУ), значит задержали по-делу. если откомандировала редакция. то нужно было послать редакцию на три буквы, сказать "ариведерчи" и оставить заявление об увольнении.
показати весь коментар
03.10.2016 14:46 Відповісти
Ну давайте сделайте ещё с етого нового Савченко на потеху путинским д@билам !Зачем снова подымать тупую бучу если спокойно нада работать?Нахера вы показываете рф огромную заинтересованость?Бл@дь когда уже научаться на верху что чем больше кипиша тем больше рф будет давит на мозг и издеваться !
показати весь коментар
03.10.2016 14:52 Відповісти
Когда бл"дь вы научитесь отвечать моментально,Задержите 10 русских журналистов и устройте тот же цирк ответку что бы они удавились.Который год война а идиоты так и не научились работать на опережение !!!
показати весь коментар
03.10.2016 14:53 Відповісти
А вдруг ***** обидется и воевать будет.
показати весь коментар
03.10.2016 16:57 Відповісти
Вдумайтесь в абсурдность ситуации! Какой "шпионской деятельностью" может заниматься обычный журналист в Мордоре?
В отместку необходимо пару их прапагандонов задержать и пришить надуманные обвинения, пока не отпустят Романа. Разбирательства проводить медленно. Когда обменяют, снять обвинения и конечно же извиниться.
показати весь коментар
03.10.2016 15:02 Відповісти
Тем более ихни журношлюхи любят нарушать законы Украины. Повод задержать всегда найдется.
показати весь коментар
03.10.2016 15:03 Відповісти