4927 відвідувачів онлайн
1 196 18

В оновленому складі ЦВК повинні бути представники всіх парламентських політсил, - Магера

В оновленому складі Центральної виборчої комісії повинні бути представники всіх представлених у парламенті партій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера.

"Важливо те, щоби не було переважної більшості представників від однієї політичної сили у складі Центральної виборчої комісії, щоб був певною мірою баланс. Якщо такий баланс буде дотриманий, тоді для жодної політичної сили не так буде важливо, якою кількістю представників вони будуть представлені у складі ЦВК", - зазначив він.

Магера повідомив: "Очевидно, причиною цьому є певний рівень все ж таки недорозвиненої політичної культури в українському суспільстві, зокрема політики. Тому що вони хочуть все зараз і завжди, а так не буває".

Заступник голови Центрвиборчкому переконаний, що у складі ЦВК обов'язково мають бути фахівці з інформаційних технологій.

"Те, що там (у складі ЦВК. - Ред.) повинні бути професіонали і юристи - це навіть не обговорюється. Більше того, там обов'язково мають бути фахівці з інформаційних технологій, я в цьому теж переконаний. Такф фахівці обов'язково повинні бути представлені з боку різних парламентських партій", - наголосив він.

Читайте на "Цензор.НЕТ": У разі проведення виборів в окупованому РФ Криму 229 депутатів Держдуми РФ із 450 будуть "обиратися" нелегітимно, - Магера
Топ коментарі
+5
А как на счёт воровско-лживой мажоритарки.Которую кстати обещала вся нечесть воровская перед ВЫБОРАМИ.................
показати весь коментар
05.10.2016 21:19 Відповісти
+4
Головне щоб Опозіційних блох небуло
показати весь коментар
05.10.2016 21:15 Відповісти
+4
Там не може бути кремлівських агентів з оппоблоку, годі вже гратися в демократію в умовах війни.
показати весь коментар
05.10.2016 21:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну, еще должен быть этот самый обновленный состав, а не разговоры про его необходимость и закон про выборы, нужно принять.
показати весь коментар
05.10.2016 21:14 Відповісти
Лучше, чтоб были порядочные профессионалы, а не партийные горлопаны
показати весь коментар
05.10.2016 21:20 Відповісти
Это маловероятно в нашей стране.
Хотя, надо сказать, что Магера, как раз, профессионал.
(Мое мнение)
показати весь коментар
05.10.2016 21:25 Відповісти
Раз так, пусть наберёт профи и работает.
показати весь коментар
05.10.2016 21:40 Відповісти
Пока только одни разговоры...
показати весь коментар
05.10.2016 21:43 Відповісти
они пока о нем только говорят
показати весь коментар
06.10.2016 10:12 Відповісти
Головне щоб Опозіційних блох небуло
показати весь коментар
05.10.2016 21:15 Відповісти
Там не може бути кремлівських агентів з оппоблоку, годі вже гратися в демократію в умовах війни.
показати весь коментар
05.10.2016 21:18 Відповісти
А как на счёт воровско-лживой мажоритарки.Которую кстати обещала вся нечесть воровская перед ВЫБОРАМИ.................
показати весь коментар
05.10.2016 21:19 Відповісти
О, і Магера політиків недорозвинутими назвав. Може Раду перейменувати в Дім Недорозвинутих?
показати весь коментар
05.10.2016 21:20 Відповісти
Це звиздець. До цих пір не розігнали найбільш продажне цвк начолі з гівном охендовським, до речі нагородженим петром. До цих пір немає подання від гвранта і депутатів... Чого ви чекаєте, роди кончені. Чи ви хочете щоб це продажне, сране цвк провело ще одні вибори, так як треба петру і Ко?
показати весь коментар
05.10.2016 21:26 Відповісти
"В обновленном составе ЦИК должны быть представители всех парламентских политсил" - то есть, представители всех без исключения олигархов.
показати весь коментар
05.10.2016 21:35 Відповісти
в обновленном составе ЦИК не должно быть ни ОДНОГО!!! представителя никаких политических сил!!!
иначе честных выборов Украине не видать никогда!!!
показати весь коментар
05.10.2016 23:13 Відповісти
Выборы это соревнования политических партий, а избирательные комиссии судьи этих соревнований. Нигде в мире, ни в каких соревнованиях среди судей нет и не может быть представителей соревнующихся команд - судьи всегда нейтральны. Представители партий в комиссиях это нонсенс, это прямой путь к фальсификациям. Каждый представитель партии забрасывает бюллетени и исправляет цифирки в протоколах в пользу своей партии, это было, есть и будет. Члены комиссий, от участковой до ЦИК, должны состоять исключительно из нейтральных представителей на выборах, то есть из беспартийных.
показати весь коментар
06.10.2016 00:20 Відповісти
Ілени комісій всіх рівнів мають бути призначені громадами , як каже Конституція , все інше УЗУРПАЦІЯ .
показати весь коментар
06.10.2016 08:16 Відповісти
Наоборот ,надо сделать так ,шоб ни одного представителя этих полит сил гребаных-перегребаных и на дух не было.Пригласить на подсчет ,полностью независимых.Можно китайцев и сразу их изолировать их от алигархов ,шоб не купили.
показати весь коментар
06.10.2016 09:05 Відповісти
Ну звісно, якщо ЦВК буде складатися з проторигів, ригів та постригів, то буде просто нірвана, *****...
показати весь коментар
06.10.2016 12:17 Відповісти
А Охендовский до сих пор председатель ЦИК, это пипец. Уже не Охендовского пора за яйца брать. А заводить уголовное дело на гаранта за бездействие и невыполнение своих конституционных обязанностей.
показати весь коментар
10.11.2016 19:39 Відповісти