6571 відвідувач онлайн

Росія досі не пустила українського консула до затриманого Сущенка, - Фейгін

Учора адвокату Марку Фейгіну не вдалося потрапити до українського журналіста Романа Сущенка, якого Кремль тримає в заручниках у СІЗО "Лефортово".

Про це в ефірі 112 Україна заявив адвокат Марк Фейгін, передає Цензор.НЕТ.

"Я вчора ввечері вже розмовляв із Геннадієм Брескаленком, консулом України в Москві, і він мені підтвердив, що так і не отримав відповіді зі слідчого управління ФСБ, хоча розмовляв зі слідчим щодо його права відвідати Романа Володимировича в СІЗО "Лефортово". Поки що на сьогодні ні", - заявив він.

Також читайте: Кремль розгорнув кампанію з дискредитації Сущенка. Це зрозуміло і звично, але є деякі погані деталі, - Фейгін

Адвокат зазначив, що вчора йому не вдалося потрапити до Сущенка.

"Вчора мені не вдалося потрапити в СІЗО "Лефортово". Там величезні черги з адвокатів. Я не бачу тут якоїсь спеціальної дії з боку адміністрації СІЗО. Низка адвокатів просто не потрапили всередину слідчих кабінетів через величезний наплив слідчих і адвокатів, які проводили слідчі дії дуже довго. Я зараз виїжджаю. Я сьогодні йду в "Лефортово". Сподіваюся, що сьогодні буде легше, сьогодні четвер - особливий день, банний чи що, може мені все-таки вдасться потрапити. У будь-якому разі завтра я його побачу, оскільки завтра буде висунуто звинувачення", - уточнив Фейгін.

Також він зазначив, що йому невідомо про те, чи звертався Сущенко із закликом надати захист його сім'ї.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Питання Сущенка не звучало на засіданні контактної групи в Мінську, - Сайдік

"Мені про це нічого невідомо. Коли ми з ним розмовляли, він дійсно висловив певне занепокоєння, що там і як, але поговорити про безпеку ми не встигли. Ми зустрічалися дуже коротко. Я сьогодні потраплю, дізнаюся детальніше про це", - резюмував він.

2 жовтня члени Громадської спостережної комісії Москви виявили в СІЗО "Лефортово" Романа Сущенка, журналіста агенції "Укрінформ", якого Лефортовський суд Москви заарештував за звинуваченням у "шпигунстві" (стаття 276 КК).

Пізніше Мінінформполітики України підтвердило інформацію про затримання журналіста Сущенка. У відомстві зазначили, що юридичний відділ збирає всю необхідну інформацію щодо обставин і причин затримання.

ФСБ порушила кримінальну справу проти українського журналіста Романа Сущенка за статтею "Шпигунство", стверджуючи, що він є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України, який нібито збирав секретні відомості про діяльність Збройних сил Росії та Національної гвардії Росії. Російський суд заарештував його терміном на 2 місяці. Пізніше Фейгін повідомив, що звинувачення заарештованому в РФ журналісту Роману Сущенку буде пред'явлено в п'ятницю, 7 жовтня.
Топ коментарі
+6
не понимаю, почему вообще до сих пор существуют дипломатические (да и вообще любые отношения) со страной, которая реально на деле ведёт войну с Украиной? это надо же быть такой беспринципной политической ******, трусом и барыгой, чтоб заниматься не только самообманом, но фактической изменой.
показати весь коментар
06.10.2016 09:03 Відповісти
+2
не фуй шастать... ... .
показати весь коментар
06.10.2016 09:10 Відповісти
+2
То была Савченко по 100 раз на день крутили ее пластинку, забивали баки народу, теперь началась эпопея про Сущенко, после этого когда выторгуют Сущенко, Москва захватит какого то Шмудченка и все по новой! А комуналку то платить надо, вот только чем!?
показати весь коментар
06.10.2016 09:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не понимаю, почему вообще до сих пор существуют дипломатические (да и вообще любые отношения) со страной, которая реально на деле ведёт войну с Украиной? это надо же быть такой беспринципной политической ******, трусом и барыгой, чтоб заниматься не только самообманом, но фактической изменой.
показати весь коментар
06.10.2016 09:03 Відповісти
Так, бариги і мародери! Бо нерозірвання дипвідносин з РФ мотивували тим, що потрібен захист наших громадян на РФ. А той дипзахист не проявляється НІВЧОМУ по відношенню до рядових громадян України. Хіба що Ліпецьк може пояснити ситуцію.
показати весь коментар
06.10.2016 09:27 Відповісти
ГРАЖДАН Украины добровольно находящихся у оккупанта, кроме (совершающих диверсии в тылу врага) просто напросто НЕТ! Остальные жители Украины (с паспортами "граждан") на самом деле РАБЫ, а не ГРАЖДАНЕ, или ещё хуже того - ИЗМЕННИКИ и ПРЕДАТЕЛИ! Так, что делать там дипмиссии нечего.
показати весь коментар
06.10.2016 17:27 Відповісти
Одно слово в ответ - РОШЕН!
показати весь коментар
06.10.2016 09:58 Відповісти
мерзавцы
показати весь коментар
06.10.2016 09:08 Відповісти
не фуй шастать... ... .
показати весь коментар
06.10.2016 09:10 Відповісти
Россия до сих пор не пустила украинского консула к задержанному Сущенко, - Фейгин - Цензор.НЕТ 6770
показати весь коментар
06.10.2016 09:14 Відповісти
В США показали, каким будет танк будущего (фото)

Россия до сих пор не пустила украинского консула к задержанному Сущенко, - Фейгин - Цензор.НЕТ 5899Россия до сих пор не пустила украинского консула к задержанному Сущенко, - Фейгин - Цензор.НЕТ 3950

В США представили новый легкий танк Griffin, имеющий 120-мм орудие
Об этом пишут американские СМИ

Танк оснащен новым орудием XM360 калибра 120 мм. Разработчики подчеркнули, что это орудие не уступает по мощности орудию M1 Abrams, однако намного легче и обладает меньшей отдачей.
Разработка XM360 стоила США 160 млн долларов.

К плюсам Griffin можно зачислить также тот факт, что из-за небольшого веса его можно перевозить по воздуху. Эксперты обратили особое внимание, что в транспортный самолет Boeing C-17 Globemaster III поместится сразу два таких танка...внешне похож на кацапскую армату,а вобще лучше с вертикальным взлетом,это будет прорыв...
показати весь коментар
06.10.2016 09:16 Відповісти
стесняюсь спросить , а не совместная ли это акция для отвлечения народа Украины от процессов, шо имеют место в Украине?!
показати весь коментар
06.10.2016 09:16 Відповісти
Ой, ну прямо весь украинский народ срочно начал слушать и смотреть только новости о Сущенко. Он что там один такой?
показати весь коментар
06.10.2016 09:36 Відповісти
Можна подумати випускник факультету журналістики советського вуза не міг бути ще при совку, або пізніше завербований гебньой москальською? Йому 47 років, хіба простому смертному не огебнявленому в совєтські часи можна було просто так поступити на журналіста або дипломата, як Порох? Отож бо і воно, циркове представлєніє гебнявих піздаболів продовжується! І дійсно нехєр по московії нашим людям шастати, там гебня зараз оскаженіла в пошуках шпійонів і терористів "українців". А вони бач дибіли подекотрі туди по роботі, або на заробітки їздять!
показати весь коментар
06.10.2016 09:17 Відповісти
Ну от неправда щодо факультетів журналістики! Щодо дипломатів - правда! А от на журналістів брали талановиту молодь навіть із сіл. За умови, що стаж у пресі сільській чи районній є. Знаю, бо сусід - журналіст на пенсії.

А щодо КГБ, так у 60-х на журфаку чи не найбільше дисидентів було. І їх потім виганяли з універу. Завербованих би ніхто не виганяв. На початку 70-х навіть декана журфаку зняли за підтримку дисидентів.

Ну і ще, журфак закінчували і Симоненко, і Чорновіл. Вони ну ніяк не завербовані...
показати весь коментар
06.10.2016 09:42 Відповісти
Россия-подлецы,Сущенко -темная лошадка,непонятно как он туда попал.Нам надо хватать всех жирных кацапов и требовать за них выкуп,политический или материальный это без разницы.Подлеца надо бить его методами.
показати весь коментар
06.10.2016 09:28 Відповісти
Мы УЖЕ схватили Главного шпиона кремля. Не в курсе? Фамилия на "П" начинается. Вот его нужно обменять срочно на все что угодно! Вместе с его рошеном.
показати весь коментар
06.10.2016 09:57 Відповісти
То была Савченко по 100 раз на день крутили ее пластинку, забивали баки народу, теперь началась эпопея про Сущенко, после этого когда выторгуют Сущенко, Москва захватит какого то Шмудченка и все по новой! А комуналку то платить надо, вот только чем!?
показати весь коментар
06.10.2016 09:30 Відповісти
Страна-агрессор, где половина генштаба уже арестована доблестным ГПУ обязана что -? Пора уж определиться - нужен "Сбербанк РОССИИ" на Хрещатике, Рошен в Липецке и уголь из ДНР или нет.
Хватит ПОЗОРИТЬ Украину на весь мир!

Це, мабуть, не зрада,
Авжеж перемога -
Велика нарада
Нормандського бога.
Велика четвірка
Радіє за мир.
Така собі дірка,
Московський сортир.
Там рукостискання
Забруднених рук.
Там чути востаннє
Від розуму звук.
Ось так закінчилась
Правдива хода
От ворога милость
І це вже біда.
Для бруду немає
Тепер перепон.
Загарбників зграя
Тримає Закон.
Криваві мисливці
Отримають стан
А що українці?
Та де вони там!?...
(полностью: http://chtoikak.vsego.net/mediya-2/112-ukraine/759-narada-normandskogo-boga Нарада нормандського бога )
Россия до сих пор не пустила украинского консула к задержанному Сущенко, - Фейгин - Цензор.НЕТ 5745
показати весь коментар
06.10.2016 09:55 Відповісти
Россия до сих пор не пустила украинского консула к задержанному Сущенко, - Фейгин - Цензор.НЕТ 2352