10659 відвідувачів онлайн

Процес розведення військ щойно почався на ділянці фронту Богданівка-Петровське, - Жебрівський

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає Цензор.НЕТ.

"З приводу розведення військ на ділянці фронту Богданівка-Петрівське. Щойно тут розпочався процес відведення військ. Згідно з домовленостями, до неділі війська мають бути відведені на один кілометр з одного та іншого боку. Хочу заспокоїти мешканців Донецької області - нічого страшного не відбувається. Ця територія і надалі залишається під контролем української влади, під спостереженням наших розвідників та під наглядом ОБСЄ. У разі порушення агресором домовленості, максимум за 10 хвилин наше військо у повній бойовій готовності займе попередні позиції і візьме під контроль усю цю територію. Але дуже сподіваюся, що такої необхідності не буде", - запевнив він.

Читайте також: Жебрівський про розведення сил на Донбасі: Нічого страшного не відбувається. Територія буде під наглядом ОБСЄ і розвідників

"Розведення військ - це правильний напрямок дій, який сприятиме тому, щоб перестали гинути наші солдати. Мені боляче і прикро майже щодня читати зведення про те, що гинуть наші воїни чи отримують поранення. Тому, якщо є найменша можливість уникнути таких жертв, ми маємо докласти до цього максимум зусиль. Так, для наших розвідників буде трохи більше роботи і небезпеки, але ми маємо рухатися до зменшення напруги і встановлення миру. І я дуже сподіваюся, що не будуть гинути наші вояки і ми не будемо отримувати сумні зведення з фронту. Принаймні на цих ділянках", - резюмував Жебрівський.

Нагадаємо, 21 вересня у Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Відповідно до рамкового рішення про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює "на постійній основі моніторинг та верифікацію процесу розведення сил і засобів на узгоджених ділянках розведення". Розведення сторін має відбутися на трьох пілотних ділянках: Станиця Луганська і Золоте в Луганській області і Петрівське в Донецькій області.
Топ коментарі
+28
они не идиоты они предатели на лицо неприкрытая сдача территории сепаратистам
показати весь коментар
07.10.2016 11:11 Відповісти
+19
Вечером сепары будут обмывать новые территории, а мы будем говорить о "провокациях" и только обсе будут пожимать плечами.
показати весь коментар
07.10.2016 11:13 Відповісти
+17
немає часу чекати 7 днів тиші, сьогодніж ************! має ж петя подарувати ***** подаруночок , ну хоч кусочок України.
показати весь коментар
07.10.2016 11:17 Відповісти

Завантаження...