Україна має відійти від сировинного типу економіки, - Гройсман
Сировинний тип економіки України повинен відійти в історію.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час робочої поїздки Київською областю в п'ятницю."Ми повинні перевернути історію, зрозуміти, що сировинний тип економіки, який був в Україні, має відійти в історію. Ми маємо достатньо конкурентних можливостей для того, щоб виробляти наш якісний і конкурентний український продукт", - сказав він
За словами прем'єра, під час переробки сировини безпосередньо в Україні додана вартість залишається в країні.
А ЕЩЕ ЕСЛИ КРУТИТЬ ПЕДАЛИ ТО ЭЛЕКТРИЧЕСТВО ВЫРАБАТЫВАЕТСЯ