4745 відвідувачів онлайн

Поліцейські затримали 24-річного озброєного кримінального авторитета в Запорізькій області

У Запорізькій області під час перевірки автомобіля під керуванням відомого в кримінальних колах громадянина поліцейські виявили і вилучили пістолет Макарова, дві споряджені обойми до нього і три бронежилети.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацполіції.

"8 жовтня 2016 року о 16:47 до Дніпровського відділу ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення про те, що співробітниками батальйону поліції особливого призначення зупинено автомобіль БМВ Х6 під керуванням безробітного громадянина 1992 року народження. Останній - відома у кримінальних колах особа, яка неодноразово потрапляла в поле зору правоохоронців", - йдеться в повідомленні.

У салоні автомобіля в сумці виявлено та вилучено пістолет Макарова калібру 9 мм зі знищеними номерами і 16 патронів до нього. Крім того, в машині було три бронежилети.

Читайте також: СБУ вилучила в членів ОЗУ в Дніпрі арсенал зброї та боєприпасів

Зазначено, що вилучені речі було направлено на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.
Подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Топ коментарі
+29
24 летний авторитет ахахахахахахахахахахааааааааааааааааааааааааааа
показати весь коментар
10.10.2016 14:26 Відповісти
+15
Ему купили и подарили авторитет на день рождения.
показати весь коментар
10.10.2016 14:32 Відповісти
+13
При военном положении это криминальное животное было-бы расстреляно на месте,может стоит его ввести, для очищения страны от этой жужащей заразы
показати весь коментар
10.10.2016 14:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
24 летний авторитет ахахахахахахахахахахааааааааааааааааааааааааааа
показати весь коментар
10.10.2016 14:26 Відповісти
Зато как звучит
показати весь коментар
10.10.2016 14:35 Відповісти
скоро 12 летних будут задерживать)) Герои!! 750 тыщ каждому! кто участвовал в операции)) + презумпцию)
показати весь коментар
10.10.2016 14:53 Відповісти
"В салоне автомобиля в сумке обнаружены и изъяты пистолет Макарова ..." я уже предвижу результат расследования. ст. 284 КПК кто понимает.
показати весь коментар
10.10.2016 15:43 Відповісти
ну и **** тут? вот Гайдар в 16 лет полком командывал! )))))))))))
показати весь коментар
10.10.2016 16:20 Відповісти
В 24 "криминальный авторитет"? Хреновые у нас правоохранители.
показати весь коментар
10.10.2016 14:27 Відповісти
авторитет в 24 года? мешается с говном-бмв-корешами в ближайшей канаве и опера идут на пиво...
показати весь коментар
10.10.2016 14:35 Відповісти
При военном положении это криминальное животное было-бы расстреляно на месте,может стоит его ввести, для очищения страны от этой жужащей заразы
показати весь коментар
10.10.2016 14:27 Відповісти
Он что, родился авторитетом?!
показати весь коментар
10.10.2016 14:30 Відповісти
Ему купили и подарили авторитет на день рождения.
показати весь коментар
10.10.2016 14:32 Відповісти
Был зачат не задумываясь
показати весь коментар
10.10.2016 14:53 Відповісти
такой маленький, а уже автаритет!)))
показати весь коментар
10.10.2016 14:32 Відповісти
Даже в криминальном мире идет обновление "руководящих кадров", а у властной кормушки десятилетиями жадно хрюкают одни и те же.
показати весь коментар
10.10.2016 14:34 Відповісти
«И понятия все поросли трын-травой
Нарушает закон шелупонь»(с).
показати весь коментар
10.10.2016 14:49 Відповісти
забыли добавить цыганской национальности, чтоб не расшатывать ситуацию))))))
показати весь коментар
10.10.2016 14:38 Відповісти
Скоро из дет сада авторитетов вязать будут , у них тоже стволы есть (детские) ))) Помогите пацану дайте ему вместо БМВ БТР и автомат и пусть воюет в ВСУ если любит оружие парень возраст как раз призывной (у нас как в суд так вменяемый как в военкомат так белый билет)
показати весь коментар
10.10.2016 14:48 Відповісти
ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ !!!
показати весь коментар
10.10.2016 14:52 Відповісти
Полицейские в Запорожской области задержали 24-летнего вооруженного криминального авторитета - Цензор.НЕТ 9750
показати весь коментар
10.10.2016 15:10 Відповісти
Эхххх пора готовить заград отряды..собрать фсю шваль и пусть искупают вину перед державой..
и люстрированных и не кастрированных!
показати весь коментар
10.10.2016 15:18 Відповісти
моложе Курченко и Хомутынника! Во!
показати весь коментар
10.10.2016 15:19 Відповісти
Куме!
-Шо?
-А за що в тебе звёзды на плечах?
-Одна за Лувр,а друга за Третьяковку!
-А у этого авторитета за що?
-За БМВ и ствол в машине
показати весь коментар
10.10.2016 15:28 Відповісти
Водители одесских трамваев сегодня самоотверженно... вышли на работу! В пример детапупам ВР они сразу сели на рабочие места и повели трамваи по маршруту! Это НОВОСТЬ -?
показати весь коментар
10.10.2016 16:13 Відповісти