7642 відвідувача онлайн

"На Сущенка чинили психологічний тиск", - консул після розмови з українським політв'язнем

Як передає Цензор.НЕТ, про це кореспонденту ЛІГА.net повідомила прес-секретар МЗС Мар'яна Беца.
"Буквально щойно ми отримали інформацію про те, що українському консулу вдалося домогтися зустрічі із Сущенком. Три моменти: Роман провини не визнав, на нього чинився психологічний тиск, умови утримання відносно задовільні", - сказала Беца.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Український консул зустрівся із Сущенком у Лефортово, - представник українського омбудсмена Чаплига

Нагадаємо, 2 жовтня члени Громадської спостережної комісії Москви виявили в СІЗО "Лефортово" Романа Сущенка, журналіста агенції "Укрінформ", якого Лефортовський суд Москви заарештував за звинуваченням у "шпигунстві" (стаття 276 КК).

Пізніше
Мінінформполітики України підтвердило інформацію про затримання журналіста Сущенка. У відомстві зазначили, що юридичний відділ збирає всю необхідну інформацію щодо обставин і причин затримання.

А у ФСБ заявили, що український журналіст
Сущенко - співробітник ГУР Міноборони: "Порушено справу за статтею "шпигунство".

Тим часом,
ФСБ порушила кримінальну справу проти українського журналіста Романа Сущенка за статтею "Шпигунство", стверджуючи, що він є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України, який нібито збирав секретні відомості про діяльність Збройних сил Росії та Національної гвардії Росії. Російський суд заарештував його терміном на 2 місяці. 7 жовтня Сущенку офіційно висунуто звинувачення в шпигунстві.Джерело:




Топ коментарі
+6
Після перагляду "Зоряних війн" син запитує у батька,-
"Тату,а чому у фільмі немає кацапів"?
-"Це ж майбутнє,сину"-відповідає батько...
показати весь коментар
10.10.2016 20:57 Відповісти
+3
А я вот думаю, если так уж заскучал пА мАцквичам, то мог их пригласить до городу Парижу! Они ж не под санкциями? Тогда ссали бы кипятком от радости, что в ГЕЙРОПУ вылезли. А-то сунул свою, на поверку, не очень умную башку прямо в пасть людоеду, а теперь вертитесь все вокруг РОМАШКИ!
показати весь коментар
10.10.2016 20:24 Відповісти
+2
нужен визовый режим пока дураки будут шастать туда сюда без всякого контроля до тех пор их будут вязать пачками так шо за каждого идиота нужно впрягаться - какого хрена ты едешь к врагу
показати весь коментар
10.10.2016 20:19 Відповісти

Завантаження...