11788 відвідувачів онлайн

Депутата Бориспільської міськради затримано на хабарі 3 тис. доларів, - прокуратура

Прокуратура Київської області затримала депутата, який вимагав та отримав неправомірну вигоду за виділення земельної ділянки.

У повідомленні зазначається: "Працівниками прокуратури Київської області спільно зі співробітниками ГУ БКОЗ СБ України в м. Києві та Київській області затримано депутата Бориспільської міської ради Київської області, який вимагав та отримав від громадян гроші в сумі 3 тисячі доларів США за вплив на депутатів Бориспільської міської ради під час голосування за виділення у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку цим громадянам".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Чиновників Державної виконавчої служби в Києві затримано на хабарі в 10 тис. грн. ФОТО

У прес-службі продовжили: "Після одержання неправомірної вигоди зловмисника затримано "на гарячому" за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) КК України.
Вирішується питання про обрання затриманій особі запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.
Зараз проводиться комплекс слідчих і розшукових дій з метою встановлення всіх обставин скоєного злочину.
За скоєне кримінальне правопорушення зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років із конфіскацією майна".
"Досудове розслідування триває, його хід перебуває на контролі прокуратури" - резюмували в прес-службі.
Також читайте: Під час одержання хабара в 17 тисяч затримано співробітника фіскальної служби, - ГПУ
Топ коментарі
+5
Нах эти новости,вы не про задержанных рассказывайте,а о осужденных.А то за задержанных,на день по три раза,а осужденных нет.
показати весь коментар
11.10.2016 20:11 Відповісти
+2
я тоже на цензоре вижу 5 раз на дню новость - "задержали - УРА!".
где новость "посадили"?
показати весь коментар
11.10.2016 20:17 Відповісти
+1
Добра новина, що затриманий. І все.
показати весь коментар
11.10.2016 20:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Добра новина, що затриманий. І все.
показати весь коментар
11.10.2016 20:04 Відповісти
- Я люблю рассказы о мелких жульничествах. (с)
показати весь коментар
12.10.2016 08:30 Відповісти
А що ще?
показати весь коментар
12.10.2016 08:32 Відповісти
- Я чту Уголовный кодекс. Я не налетчик, а идейный борец за денежные знаки.(с)
показати весь коментар
12.10.2016 08:35 Відповісти
Багато наборов?
показати весь коментар
12.10.2016 08:38 Відповісти
Ипполит Матвеевич пил водку и молчал. (с)
показати весь коментар
12.10.2016 08:45 Відповісти
Я читав. І не тільки цей твір.
показати весь коментар
12.10.2016 08:48 Відповісти
Нах эти новости,вы не про задержанных рассказывайте,а о осужденных.А то за задержанных,на день по три раза,а осужденных нет.
показати весь коментар
11.10.2016 20:11 Відповісти
я тоже на цензоре вижу 5 раз на дню новость - "задержали - УРА!".
где новость "посадили"?
показати весь коментар
11.10.2016 20:17 Відповісти
Лохів кормлять макаронами Рошен
показати весь коментар
11.10.2016 20:38 Відповісти
крохобор
показати весь коментар
11.10.2016 20:23 Відповісти
Измельчали взяточники. Имею надежду, что крупных уже почистили...
показати весь коментар
11.10.2016 20:30 Відповісти
Хватит шкрябать по сёлам стариков и детей. Давно пора создать для Полторака новую бригаду под условным названием "Взяточник и Ко (ррупционер)". Не нужны никакие волны мобилизации. Вот он, ресурс, качественный, неистощимый. Все как на подбор - сильные, умные, здоровые мужики. Все на госслужбе. Так пусть и послужат Родине в важном месте - с автоматом или лопатой в АТО.
показати весь коментар
11.10.2016 20:30 Відповісти
а сколько стоит участок без депутата.
показати весь коментар
11.10.2016 20:33 Відповісти
А депутатєг-то - від Ляшка.

http://novynarnia.com/2016/10/11/sbu-zatrymala-na-kiyivshhini-deputata-radikala-yakiy-vimagav-habar-u-bagatoditnoyi-rodini/ СБУ затримала під Києвом депутата-"радикала", який вимагав хабар у багатодітної родини

Депутат Бориспольского горсовета задержан на взятке 3 тыс. долларов, - прокуратура - Цензор.НЕТ 3742
показати весь коментар
11.10.2016 22:20 Відповісти