6863 відвідувача онлайн

Справу "діамантового прокурора" Корнійця передано до суду, - ГПУ

Генпрокуратура передала до суду справу "діамантового прокурора" Олександра Корнійця.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба відомства.
"Генеральною інспекцією внутрішніх розслідувань та безпеки Генеральної прокуратури України закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою тепер вже колишнього працівника органів прокуратури у вимаганні та отриманні від директора та власника одного із суб'єктів господарювання, що надавало послуги населенню у сфері вивезення побутових відходів, частини статутного фонду товариства та в подальшому - систематичного вимагання та отримання коштів від здійснення ним підприємницької діяльності", - йдеться в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У справі "діамантових прокурорів" уже допитано 30 свідків, але через заміну судді розгляд може початися заново, - ГПУ

Відзначається, що підозрюваний скоїв порушення, використовуючи своє службове становище, йому допомагав близький родич.
Корнійця та його представника звинувачують за кількома статтями: ч. 4 ст. 189 (вимагання), ч. 3 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.
Обом загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років із конфіскацією майна.

Також читайте: Спілка офіцерів України просила Порошенка поновити на посаді "діамантового прокурора" Корнійця. ДОКУМЕНТ

Нагадаємо, першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця було затримано 5 липня 2015 року. За даними спецслужб, вони отримали хабар в розмірі 3 млн 150 тис. грн. Під час обшуків у Шапакіна було вилучено $ 400 тис., а в Корнійця - значну кількість ювелірних виробів, 65 діамантів та автомат Калашникова.

Обом затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу (отримання хабара). 16 липня чинний тоді генпрокурор Віктор Шокін звільнив їх з органів прокуратури. Печерський райсуд Києва обрав колишнім прокурорам запобіжний захід у вигляді арешту з правом внесення застави, пізніше вони вийшли на свободу під заставу.Джерело:https://censor.net/ua/n409156
Топ коментарі
+8
Ну, если в суд, то скоро на свободу..
показати весь коментар
13.10.2016 15:59 Відповісти
+4
Никогда.Защита развалит дело.
показати весь коментар
13.10.2016 16:03 Відповісти
+3
самый коммерческий суд в мире))
показати весь коментар
13.10.2016 16:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну, если в суд, то скоро на свободу..
показати весь коментар
13.10.2016 15:59 Відповісти
Вот НЕ верю...И судить его будет старый коллега, с которым он не одну тонну водовки выпил...
Оправдают, за отсутствием состава преступления...
показати весь коментар
13.10.2016 17:53 Відповісти
Сегодня "вечерней лошадью" слиняют.
показати весь коментар
13.10.2016 15:59 Відповісти
Дело "бриллиантового прокурора" Корнийца передано в суд, - ГПУ - Цензор.НЕТ 1465
показати весь коментар
13.10.2016 15:59 Відповісти
самый коммерческий суд в мире))
показати весь коментар
13.10.2016 16:04 Відповісти
Ну может таки посадят этого урода?
показати весь коментар
13.10.2016 16:00 Відповісти
Никогда.Защита развалит дело.
показати весь коментар
13.10.2016 16:03 Відповісти
Грамотные люди пишут, что это не сложно, слишком много нарушений
показати весь коментар
13.10.2016 16:06 Відповісти
Я так понимаю,что Вы немножко в курсе,что там сшили все белыми нитками.
показати весь коментар
13.10.2016 16:09 Відповісти
это никто и не скрывал. Они взятку не реализовали, взяли подставного посредника не доведя до "бриллиантовых".
показати весь коментар
13.10.2016 16:16 Відповісти
Почему так сделали?
показати весь коментар
13.10.2016 16:17 Відповісти
Сакварелидзе набрал в отдел молодых, честных и по факту тупых. Там НСРД подписывал юрист 2 класса, по армейски ст.лейтенант, а хабари дела тяжелые для фиксации и реализации, вот и накасячил.
показати весь коментар
13.10.2016 16:22 Відповісти
Какое звание должно быть у младшего советника юстиции
показати весь коментар
13.10.2016 16:29 Відповісти
это майор.
показати весь коментар
13.10.2016 16:33 Відповісти
Спасибо.А майоры в ГПУ есть толковые или тоже свои
показати весь коментар
13.10.2016 16:47 Відповісти
толковые значит опытные, опытные значит не честные, замкнутый круг... это система и ее десятилетиями создавали. Там других просто быть не может. Могут быть личные мотивы и иные причины для того что бы такие люди работали по "своим", а для того что бы такую внутреннюю войну развязать, самому надо быть в несколько раз более толковой сволочью, чем они. На сегодня, можно только кормушку перекрыть, разорвав связь между верхами и низами. Это было возможно, когда они свою Раду создали, но Юга ее первым делом и похерил!
показати весь коментар
13.10.2016 17:32 Відповісти
В ихнюю раду вошло много подонков.
показати весь коментар
13.10.2016 17:44 Відповісти
Это Луценко так сказал? А вы реально думали что он скажет - я хочу рвать, рвать, рвать. Мне мало корыта!?
показати весь коментар
13.10.2016 17:50 Відповісти
Не,не Луценко.Это было в прямом эфире.
показати весь коментар
13.10.2016 18:04 Відповісти
То есть в СМИ? ну тогда это в корне меняет дело
показати весь коментар
13.10.2016 18:10 Відповісти
все было продуманно с самого начала,обвинители старые ,судьи те-же и ЦВК в оденах.
пригодились все!
показати весь коментар
13.10.2016 16:11 Відповісти
Ура ! Правосудие работает . Я не верил .
показати весь коментар
13.10.2016 16:00 Відповісти
А где ты увидел, что оно работает? Передали в суд какие-то материалы на своего же засранца такие же как он сам и это значит правосудие работает?
показати весь коментар
13.10.2016 16:09 Відповісти
Не кипишуй , все нормально , сядуд .
показати весь коментар
13.10.2016 16:22 Відповісти
И будет так: понять, простить и отпустить (с).
А надо бы - расстрелять!
показати весь коментар
13.10.2016 16:03 Відповісти
Не, пожурят еще !
показати весь коментар
13.10.2016 16:15 Відповісти
Не патріот? На вихід !
показати весь коментар
13.10.2016 16:06 Відповісти
фінансування терроризму...Червоний Хрест заплатить $700 тисяч боргів окупованої Луганщини за воду і світло
http://antikor.com.ua/articles/129402-chervonij_hrest_zaplatitj_700_tisjach_borgiv_okupovanoji_luganshchini_za_vodu_i_svitlo

...
показати весь коментар
13.10.2016 16:06 Відповісти
если сепаров кацапских отпускают, то как это могут посадить????
показати весь коментар
13.10.2016 16:06 Відповісти
...Проблема браку патронів в ЗСУ і пропозиції її вирішення
http://antikor.com.ua/articles/129399-problema_braku_patroniv_v_zsu_i_propozitsiji_jiji_virishennja
Бракує чи то коштів, чи то розуміння, чи то бажання перемагати. Голова профільного комітету ВР Сергій Пашинський днями взагалі заявив, що свій патронний завод Україні не потрібен.

...
показати весь коментар
13.10.2016 16:09 Відповісти
ВО! я так и написал в теме про львовского прокурора взяточника - "Ну ниче, сейчас Цензор поймет ошибку и начнет о бриллиантовых прокурорах из ГПУ писать!"
показати весь коментар
13.10.2016 16:15 Відповісти
Докажут одну ч. 3 ст. 358 и будут орать - Рехформаторы победили!
показати весь коментар
13.10.2016 16:17 Відповісти
https://censor.net/news/410398/delo_brilliantovogo_prokurora_korniyitsa_peredano_v_sud_gpu

А ДАВАЙТЕ ЕВО СПЕРВА ****** ВУСМЕРТЬ, а потом уже осудим и выпустим и извинимся....
показати весь коментар
13.10.2016 16:20 Відповісти
А смысл? Как классово близкого выпустят скоро.
показати весь коментар
13.10.2016 16:57 Відповісти
А электронный браслет вместе с ключом и тропу на границе приготовили? А то он вдруг на суде начнет рассказывать - кому что заносил и для кого так старался? Бриллианты может для дочек Шокина в Штатах? Пока не начнут расстреливать, как в Китае, ничего не изменится. Посмотрите - каждый день стали кого-то брать на взятках и сразу трезвонить об этом в СМИ. Но потом в СМИ почему-то нет информации, что с ними дальше происходит. В лучшем случае расскажут, что за него какие-то инкогнито-"друзья" внесли залог поскольку он сам нищий и живет на подаяния на паперти, а Лексусы и Ломборджини им дают эти "друзья" просто покататься. А медную черепицу на крышу их сиротских домиков они находят на ровенских раскопках бурштына. И почему-то никто не проверяет и не оглашает имена этих имущих добродетелей, которые могут обеспечить залог за "друга" на сотни миллионов грн. и как эта "дружеская" подмога юридически оформлена, если он нищий и не сможет отдать долг. Сегодня нет таких "друзей", которые безвозмездно дают за кого-то миллионные залоги! Это отдельная тем для НАБУ.
показати весь коментар
13.10.2016 17:37 Відповісти
Только в суд.... Ха - ха - ха . Как терпила украдет на несколько штук, так сразу в камеру, а тут несколько лямов и через пару лет только в родной суд )
показати весь коментар
13.10.2016 18:10 Відповісти
Ужас! Зрада! Югика на мыло! Офшор! Шоколад! Липецк!
показати весь коментар
13.10.2016 19:44 Відповісти
ГПУ передала справу у суд на ГПУ і вимагає для себе найсуворішого покарання