В'єтнам відмовив Росії в розміщенні військової бази
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.
Російські інформаційні агентства минулого тижня процитували слова заступника міністра оборони про те, що Росія розмірковує над поверненням баз, що були опорним пунктом радянським військам у період холодної війни.
"Незмінна політика В'єтнаму не припускала об'єднання з військовим союзником чи з будь-якою країною проти третьої сторони", - сказав представник міністерства закордонних справ Ле Хай Бінь на брифінгу.
"Ми також не дозволимо іншим країнам будувати військові бази у В'єтнамі".
В'єтнам дотримується нейтральної зовнішньої політики, зберігаючи дружні відносини з багатьма країнами і дозволяючи іноземним військовим кораблям заходити в порти, але виступає проти постійної присутності іноземних військових на території своєї країни.
Росія вивела своїх військових з морської бази Камрань на початку нульових на тлі скорочення військової присутності в світі після розвалу Радянського Союзу.
Камрань - предмет гордості збройних сил В'єтнаму. Аеродром Камрані використовували американські й радянські війська, а в глибоководній затоці порту розташовані побудовані Росією сучасні підводні човни.
Топ коментарі
+64 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
13.10.2016 22:20 Відповісти Посилання +63 Fish Man
показати весь коментар
13.10.2016 22:18 Відповісти Посилання +42 злой крот
показати весь коментар
13.10.2016 22:22 Відповісти Посилання