Порошенко доручив розробити нову ракетну зброю і артилерійські системи
Україна має розробити нові види ракетного озброєння.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив Президент України Петро Порошенко.
"Країні потрібна сучасна, нова, потужна зброя, яка захистить Україну від агресора, зупинить і знищить його, захистить життя наших громадян", - сказав він.
Глава держави підкреслив, що зараз ставить перед вченими, конструкторами, керівниками оборонних підприємств і їхніми працівниками завдання із розробки та виробництва нового ракетного озброєння, комплексів крилатих ракет, які вже пройшли перші випробування, нових зразків артилерійських систем.
"Розроблено і відправлено на випробування високоточні боєприпаси. Сьогодні українські безпілотні літальні апарати, разом з іноземними, постійно знаходять ворожі війська і постійно вдосконалюються. Зокрема, і безпілотні літальні апарати ударного типу, які використовують матеріали космічної розвідки", - зазначив Порошенко.
Порошенко повідомив, що державний концерн "Укроборонпром" за два роки передав Збройним силам України понад 12 тис. одиниць військової техніки і озброєння.
...ничего вам уже не поможет!
Запад решил не давать Украине оружие,
а производить его на украинских заводах!
Сегодня "Ольха" уже в 15 раз точнее вашего древнего "Смерча"...
Последняя версия "Стугны - делает "горку" и держит
цель без лазера - не хуже "Джавелина"...
А первые образцы "Коршуна" с "Громом"
- показывают результаты не хуже "Томагавка" с "Першингом"...
И если не хватает какой-то электроники или технологии,
то мы, в отличии от вас - легко получаем
через Канаду, Польшу или Прибалтику...