Показ скандального польського фільму "Волинь" скасований у Києві
Про це заявила директор Інституту Ева Фігель, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Щось подібне трапляється вперше. Я здивована, що художній фільм викликає настільки сильні емоції, тим більше, що українська сторона не має змоги ознайомитися з цією стрічкою", - сказала Фігель.
Вона зазначила, що в листі МЗС України "наполегливо рекомендує відмовитися від цього заходу (показу фільму. - Ред.) з огляду на громадський порядок".
Після закритого показу фільму на який Польський Інститут запрошував гостей, повинна була відбутися зустріч із режисером Войцехом Смажовським.
Фільм "Волинь" вийшов у прокат у Польщі 7 жовтня. Фільм викликав бурхливу дискусію в інтелектуальних колах Польщі та журналістському середовищі. На думку одних, цей фільм має прискорити процес польсько-українського примирення, на думку інших, він лише підвищить емоції, поглибить взаємні стереотипи і не буде сприяти нормалізації відносин в історичній площині.
Лучше бы показали наконец канадский фильм про Голодомор.
мораторій мусить бути доки Україна не рорзрахується з усіма боргами...