10032 відвідувача онлайн
2 490 23

Вакцини від грипу з'являться на ринку України до кінця жовтня, - МОЗ

Вакцини для профілактики грипу з оновленим штамовим складом мають з'явитися на ринку України до кінця жовтня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я.

За даними відомства, на сьогодні в Україні зареєстровано та дозволено застосовувати такі вакцини для профілактики грипу із оновленим штамовим складом:

- ВАКСІГРИП Спліт - вакцина для профілактики грипу інактивована рідка, суспензія для ін'єкцій по 0,25 мл № 1, № 10 або № 20; по 0,5 мл № 1, № 10, № 20 або № 50 в попередньо заповнених шприцах з прикріпленою голкою; по 5 мл (10 доз) у флаконах № 1 та № 10, виробництва Санофі Пастер С.А., Франція, заявник Санофі Пастер С.А., Франція;
- ДжіСі Флю Вакцина для профілактики грипу (розщеплений віріон, інактивований), суспензія для ін'єкцій у попередньо наповнених шприцах по 0,5 мл та 0,25 мл № 1, № 10, виробництва Грін Крос Корпорейшн, Корея, заявник М.Біотек Лтд, Велика Британія.

Зазначено, що зараз обидві вакцини проходять контроль якості в Державному експертному центрі, який завершиться найближчими тижнями. Появу вакцин на ринку можна очікувати до кінця жовтня.
"Такі терміни спричинено датами подання вакцин на реєстрацію від виробників. МОЗ зі свого боку дотримується необхідних процедур, щоб пересвідчитися у якості вакцин, перш ніж вони потраплять до аптек", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Україну доставлено 86% ліків від міжнародних організацій, закуплених у 2015 році, - МОЗ

Крім того, зазначають, що лікарі радять робити щеплення впродовж усього сезону: "Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу".
Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, у сезоні 2016-2017 років в Україні циркулюватимуть штами грипу: А/California/7/2009, A/Hong Kong/4801/2014 та B/Brisbane/60/2008.
ВООЗ прогнозує штами вірусу, проти яких діятимуть вакцини, після аналізу минулорічної циркуляції. Тому вакцина захищає від усіх актуальних штамів, є безпечною та ефективною.

"Щорічна вакцинація - найефективніший засіб захисту організму від вірусів грипу, визнаний доказовою медициною.

Вакцинація від грипу є рекомендованою та не входить до календаря обов'язкових щеплень. Вакцину закуповують приватні структури та розподіляють в аптеки, враховуючи попит попередніх років", - додали у відомстві.
Топ коментарі
+2
вакцинацию нужно делать было ещё вчера. эти вакцины уже в свинячий голос будут в ноябре.
показати весь коментар
18.10.2016 11:28 Відповісти
+1
А скільки вони будуть коштувати у наших спекулянтів?
показати весь коментар
18.10.2016 11:27 Відповісти
+1
потому что вся фарм система - это спекулянты. у Вас есть выходы на прямую у производителя? я Вас поздравляю.
показати весь коментар
18.10.2016 12:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да нафиг они нуны кому-то) Украинцев осталось 28 мл
показати весь коментар
18.10.2016 11:26 Відповісти
А скільки вони будуть коштувати у наших спекулянтів?
показати весь коментар
18.10.2016 11:27 Відповісти
А зачем покупать у спекулянтов?
показати весь коментар
18.10.2016 12:12 Відповісти
потому что вся фарм система - это спекулянты. у Вас есть выходы на прямую у производителя? я Вас поздравляю.
показати весь коментар
18.10.2016 12:17 Відповісти
Меня страховая вакцинирует. Вакцинация входит в полис. Не думаю что им выгодно будет у спекулянтов покупать.
показати весь коментар
18.10.2016 12:59 Відповісти
страховая покупает там же, где и все.
показати весь коментар
18.10.2016 13:00 Відповісти
Кто знает, кто знает.
показати весь коментар
18.10.2016 13:07 Відповісти
я знаю, я сотрудник фармацевтической сети.
показати весь коментар
18.10.2016 13:12 Відповісти
То есть спекулянт. Да?
показати весь коментар
18.10.2016 13:14 Відповісти
ага. вернее сотрудник спекулянта.
показати весь коментар
18.10.2016 13:17 Відповісти
Для меня одно и тоже.
Краина у вас покупает?
показати весь коментар
18.10.2016 13:22 Відповісти
Вам страховой агент проводит вакцинацию, или всё-таки клиника, с которой страховая заключает договор?
показати весь коментар
18.10.2016 13:25 Відповісти
По ходу тупо привозят вакцину на завод, в упаковках-шприцах. А там хочешь тебе медсестра заводская уколет, хочешь домой забирай и сам коли кому пожелаешь.
показати весь коментар
18.10.2016 13:27 Відповісти
ой, ну это неправильно. а вдруг какашечная вакцина, кто будет отвечать?
показати весь коментар
18.10.2016 13:29 Відповісти
Страховая. Она же ее поставила.
показати весь коментар
18.10.2016 13:31 Відповісти
Вы не поверите, Вам стопятьсот причин найдут - неправильно кололи, были больны, тупая медсестра и т. д. смотрите сами, как Вам лучше.
показати весь коментар
18.10.2016 13:47 Відповісти
Думаю эти причины легко определяются на самом деле. То ли какашечная вакцина, то ли сам набочинил. Если вакцина какашечная, то она всем будет какашечная. А если у одного двух, то это иной разговор.
показати весь коментар
18.10.2016 13:51 Відповісти
вакцинацию нужно делать было ещё вчера. эти вакцины уже в свинячий голос будут в ноябре.
показати весь коментар
18.10.2016 11:28 Відповісти
никто не куда не спешит, такое ощущение, что власти кушают постоянно данисимо
показати весь коментар
18.10.2016 12:21 Відповісти
Будуть циркулювати 3 штами вірусу грипу, - значить проти кожного штаму потрібна вакцинація?
показати весь коментар
18.10.2016 12:39 Відповісти
А кому вони будуть потрібні в кінці жовтня? Опалення вже включили, а отже рівень місцевого імунітету почав стрімко знижуватись.
показати весь коментар
18.10.2016 15:15 Відповісти
хм...ну что опоздали с вакциной--это ладно,это наше фсё))) а сколько она будет стоить для украинца и сколько из стоимости проплатит государство,вопрос.
показати весь коментар
18.10.2016 16:05 Відповісти
Так де вакцина,минулого тижня дзвонила по аптеках, вакцини у Краматорську немае. Порадили звернутися до міськздраввідділа.
показати весь коментар
22.11.2016 23:10 Відповісти