10109 відвідувачів онлайн
6 062 19

Кабмін ввів посаду державного секретаря в Міноборони

Кабінет Міністрів ввів посаду державного секретаря в Міністерстві оборони.

Про це йдеться в постанові уряду №730 від 19 жовтня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".
На виконання закону "Про державну службу", Кабмін вніс зміни до положення про Міноборони, зокрема, введено посаду держсекретаря.
Рішення ухвалено з метою забезпечення діяльності Міноборони, стабільності і наступництва в його роботі, організації поточної роботи, пов'язаної з виконанням повноважень міністерства.

Згідно з постановою, держсекретар Міноборони організовує роботу апарату міністерства, забезпечує підготовку пропозицій щодо виконання завдань міністерства та подає їх на розгляд міністра, готує і подає міністру для затвердження плани роботи Міноборони і звітує про їх виконання.
Також забезпечує реалізацію державної політики щодо державної таємниці, контроль за її збереженням в апараті Міноборони.
Крім того, держсекретар призначає на посади та звільняє з посад в порядку держслужбовців апарату Міноборони, присвоює їм ранги держслужбовців, ухвалює рішення про їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності (крім керівників структурних підрозділів апарату Міноборони).
Крім того, представляє Міноборони як юридична особа в цивільно-правових відносинах.
Як повідомлялося, раніше Кабмін ввів посаду державного секретаря в Міністерстві фінансів і Міністерстві юстиції.
Топ коментарі
+3
Ще один хєнєрал родит ся.....
показати весь коментар
21.10.2016 09:05 Відповісти
+3
Кабмин ввел должность государственного секретаря в Минобороны.

Теперь бы ему ещё назначить 10 или 15 помощников, и я буду совершенно спокоен за реформу государственного управления в Украине.
показати весь коментар
21.10.2016 09:07 Відповісти
+2
Кабинет, персональная машина с водилами и охраной, секретутка, помощники, референты...Зарплата, пенсия чиновника, дача, государственное жилье Чы компенсация на него, в дальнейшем раздувание штата, собственный гараж, санаторий, возможно лагерь для личинок, если и нет, то приватизация и продажа земельного участка под него, звания и доплаты...Кароче показывает шестикутный как стганой упгавлять...по-новому
показати весь коментар
21.10.2016 09:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ще один хєнєрал родит ся.....
показати весь коментар
21.10.2016 09:05 Відповісти
И не с одной звездой, заметьте...
показати весь коментар
21.10.2016 09:07 Відповісти
- Ничего, ничего, либер фатер Конрад Карлович Михельсон ! Святое дело! Батистовые портянки будем носить, крем Марго кушать(c)
показати весь коментар
21.10.2016 09:09 Відповісти
А точнее государственной секретарши, ей стала Юлия Тимошенко.
Теперь, мацькве точно пипец.
показати весь коментар
21.10.2016 09:16 Відповісти
Ента по стандартам НАТО и требоваию МВФ???
показати весь коментар
21.10.2016 09:07 Відповісти
стандартам КБС (кум, брат, сват.)
показати весь коментар
21.10.2016 11:50 Відповісти
показати весь коментар
21.10.2016 09:11 Відповісти
У попередній темі "Цензора" повідомляється, що кабмін виделив на ЗСУ 125 млн. грн.
Цікаво б дізнатись, а не на апарат цього секрктаря ці кошти?....
показати весь коментар
21.10.2016 09:16 Відповісти
А вот интересно, почему на форуме САМЫЕ ПЕРВЫЕ всепропальщики???
показати весь коментар
21.10.2016 09:19 Відповісти
А Вы видите в этом -крок до перемоги??Я в этом вижу-життя по новому,по ненасытному новому!!!
показати весь коментар
21.10.2016 09:22 Відповісти
это можно понять как, что Полторак не "справляется со своими обязанностями", так? Или это просто "нова схема".? през назначает министра, а премьер - госсекретаря.. - попилили-поделили..- все довольны..
показати весь коментар
21.10.2016 09:20 Відповісти
А в этот раз под кого должность?
показати весь коментар
21.10.2016 09:37 Відповісти
Время показало успешность такой практики. Госсекретарь - звучит солидно, по американски почти. Ибо тупые вояки, которых туда набрали, могут только приказы писать, а там всякие прожекты, презентации и копроративы организовывать не могут, а время требует быть уже европейцами в этом плане. Предлагаю тудя Олега Ляшко назначить.
показати весь коментар
21.10.2016 09:43 Відповісти
Краще би за ті гроші відкрили завод.
показати весь коментар
21.10.2016 10:03 Відповісти
должность прокладка цап-відбувайло.
показати весь коментар
21.10.2016 11:49 Відповісти