9804 відвідувача онлайн
12 066 29

З Русанівського мосту в Києві впала жінка, - ДСНС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ДСНС у м. Києві.
"20 жовтня о 15:02 в оперативно-координаційний центр Головного управління ДСНС України в м.Києві надійшло повідомлення про те, що з Русанівського мосту впала у воду жінка", - йдеться в повідомленні.

На місце події відразу виїхали водолази-рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в м.Києві.
"Жінка була на поверхні води в напівнепритомному стані. Рятувальники дістали постраждалу, провели реанімаційні заходи та передали в бригаду швидкої допомоги", - зазначили у відомстві.
Топ коментарі
+8
Не панікуй. Людям у зоні АТО у тисячу раз гірше - під смертею ходять постійно. Слабаки завжди здавалися. Згадай ВВВ - там люди в страхіттях жили і вижили. Треба за життя зубами триматися, варіантів для виживання багато. Не треба падати духом!
показати весь коментар
21.10.2016 11:49 Відповісти
+7
Ще навіть перші платіжки з опаленням не почали приходити, а вже стрибають
показати весь коментар
21.10.2016 11:48 Відповісти
+4
почитайте новини хотя б за день: пенсіонер випав з вікна, молодик кинувся під поїзд тощо. У всіх дійсно крутиться голова, але від чого. Може від безвиходу.
показати весь коментар
21.10.2016 11:36 Відповісти

Завантаження...