З Русанівського мосту в Києві впала жінка, - ДСНС
"20 жовтня о 15:02 в оперативно-координаційний центр Головного управління ДСНС України в м.Києві надійшло повідомлення про те, що з Русанівського мосту впала у воду жінка", - йдеться в повідомленні.
На місце події відразу виїхали водолази-рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в м.Києві.
"Жінка була на поверхні води в напівнепритомному стані. Рятувальники дістали постраждалу, провели реанімаційні заходи та передали в бригаду швидкої допомоги", - зазначили у відомстві.
Топ коментарі
+8 Віктор Баранов
показати весь коментар
21.10.2016 11:49 Відповісти Посилання +7 Діонісій
показати весь коментар
21.10.2016 11:48 Відповісти Посилання +4 Лорусик
показати весь коментар
21.10.2016 11:36 Відповісти Посилання