4725 відвідувачів онлайн
3 197 40

Міносвіти рекомендувало дошкільним закладам виховувати дітей на основі національної обрядовості і проводити народні свята

Міністерство освіти і науки рекомендувало керівникам дошкільних навчальних закладів перелік народних традицій, свят і обрядів для використання в роботі з дітьми дошкільного віку.

Про це йдеться в повідомленні міністерства, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".
"Міністерство освіти і науки рекомендувало керівникам дошкільних навчальних закладів перелік народних традицій, свят і обрядів для використання в роботі з дітьми дошкільного віку ... Виховання дітей на основі національної обрядовості прищеплює любов до української мови, рідного краю, формує громадянську свідомість і виховує естетично розвинену особистість", - йдеться в повідомленні.

Міносвіти рекомендує в дошкільних навчальних закладах проводити народні свята і окремі обряди відповідно до календарної сезонності.
Зокрема, восени - Покрова, свято врожаю; взимку - Святого Миколая, Різдвяні свята, Стрітення; навесні - Великдень і різні веснянки; влітку - зелені свята, Івана Купала, обжинки і Спаса.
У той же час, педагогічний колектив може самостійно визначати тематику таких свят, погодивши її з батьками дошкільнят.
Як повідомлялося, прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає пріоритетом для місцевої влади забезпечення достатньої кількості місць у дошкільних установах.
Топ коментарі
+5
...моя дочка в начале 90хх, в Киеве! пошла в детский садик и вскорости заговорила по-украински... -- я был в шоке! -- когда я в 60хх. ходил в садик, украинский язык в Киеве считался сельским атавизмом и плохим тоном... ...за 70 -- 80 и не говорю... однако...
Хай живе наша українська Мова!
показати весь коментар
21.10.2016 14:12 Відповісти
+4
Щас машка немытая вылезет и завопит, что фошизды не дают людям любимые 7 ноября и 23 февраля праздновать...
показати весь коментар
21.10.2016 13:57 Відповісти
+4
Патриотизм, любовь к Украине и её истории, аутентичность - это да.Но не надо моему ребёнку забивать голову православием головного мозга.
показати весь коментар
21.10.2016 14:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щас машка немытая вылезет и завопит, что фошизды не дают людям любимые 7 ноября и 23 февраля праздновать...
показати весь коментар
21.10.2016 13:57 Відповісти
Надо узаконить еще 2 праздника: 15 каждого месяца (аванс) и 30 (зарплата). Хорошая традиция.
показати весь коментар
21.10.2016 13:59 Відповісти
К сожалению природа такова, когда человек голодный, культура второстепенна. Поэтому правительству надо создавать условия для нормального труда и нормальной жизни, и тогда такое даже не надо будет рекомендовать.((((
показати весь коментар
21.10.2016 14:03 Відповісти
Лавров: "Мы не позволим украинцам украиницировать Украину".
показати весь коментар
21.10.2016 14:02 Відповісти
а дальше что ?
шоколадки - только одной марки ?
показати весь коментар
21.10.2016 14:03 Відповісти
іди до сраки...
показати весь коментар
21.10.2016 14:07 Відповісти
с отдуплением вас !
показати весь коментар
21.10.2016 14:16 Відповісти
Патриотизм, любовь к Украине и её истории, аутентичность - это да.Но не надо моему ребёнку забивать голову православием головного мозга.
показати весь коментар
21.10.2016 14:04 Відповісти
Православием никто голову в Украине не засирает.
Просто, хотят, чтобы дети носили сорочки и веночки, а не военную форму и пилотки, как в рашке...
Ёлку на новый год вы же считаете обыденным делом, а не церковным. А ведь у этой традиции глубокие религиозные корни.
показати весь коментар
21.10.2016 14:11 Відповісти
1. За все время, проведенное моим ребенком в детском саду, военной формы на утренниках не было (и попыток её использония не намечалось).В начальных классах школы аналогичная ситуация;
2. В православии ёлка - нонсенс. Традиции связанные с зеленой ёлкой относятся к древнегерманским племенам и языческим традициям.

Учите матчасть.
показати весь коментар
21.10.2016 14:21 Відповісти
Минобразования рекомендовало дошкольным заведениям воспитывать детей на основе национальной обрядности и проводить народные праздники - Цензор.НЕТ 4614
показати весь коментар
21.10.2016 14:22 Відповісти
Так може "Владимирский централ" вивчити запропонуєте?
показати весь коментар
21.10.2016 14:15 Відповісти
Лихо... А может еще чуток обождать?
показати весь коментар
21.10.2016 14:12 Відповісти
...моя дочка в начале 90хх, в Киеве! пошла в детский садик и вскорости заговорила по-украински... -- я был в шоке! -- когда я в 60хх. ходил в садик, украинский язык в Киеве считался сельским атавизмом и плохим тоном... ...за 70 -- 80 и не говорю... однако...
Хай живе наша українська Мова!
показати весь коментар
21.10.2016 14:12 Відповісти
И в подтверждение -- https://www.youtube.com/watch?v=4wCvJHuR3jU
показати весь коментар
21.10.2016 14:22 Відповісти
...а самое прикольное то, что мы с дочкой ходили в один и тот же ДС -- на Отрадном -- *) --но я фундаментально познакомился с Мовой только в школе, благодаря Учительнице Наталье Николаевне... СШ № 12 на Кардачах...
показати весь коментар
21.10.2016 14:30 Відповісти
Наприклад, в дворі інтернату новозбудована церква.
показати весь коментар
21.10.2016 14:17 Відповісти
и в соответствии с диссертацией жены кириленко, проповедовать лептонного бога разума
показати весь коментар
21.10.2016 14:20 Відповісти
Хто такий(той бог)? Вперше чую.
показати весь коментар
21.10.2016 14:45 Відповісти
погуглите: кириленко жена диссер лептоны плагиат
показати весь коментар
21.10.2016 14:50 Відповісти
Бідні вихователі.. Вже як в школах паперової роботи вище даху за свою копіїчну зарплатню, а тут ще "добавка"...Не було в них багато часу на дітей, тепер і зовсім не буде!
показати весь коментар
21.10.2016 14:21 Відповісти
короче Новый Год таки на осень перенесут
показати весь коментар
21.10.2016 14:26 Відповісти
а что у вас за поребриком...?
показати весь коментар
21.10.2016 14:38 Відповісти
як осінній "кримпиво" та на весну? Це не до нас.Це до кацапів звертайтеся.
показати весь коментар
21.10.2016 21:59 Відповісти
Свята і раніше входили в посадові обов'язки вихователів. Доречі, в США вихователі отримують мінімалку, як ті, що товари в магазинах на полиці викладають.
показати весь коментар
21.10.2016 14:30 Відповісти
"рекомендовало руководителям дошкольных учебных заведений перечень народных традиций, праздников и обрядов для использования в работе с детьми дошкольного возраста.Источник:https://censor.net/n411601" - позвольте вопросик. А чей субэтнос взят за основу - Центральной, Северной или Западной Украины?

И выходит, что татары "не наши" (с) и греки, жившие на берегах Азовского моря в Причерноморье (патриотам - крепче сеть на пол!!!) - до появления славян в этих краях и многие другие. Или (сдавленным шепотом) этот... Киселев вроде немного... того - прав и на Украине "один народ и одна партия"?!
показати весь коментар
21.10.2016 14:33 Відповісти
В місцях компактного проживання мають враховуватись місцеві традиції.
показати весь коментар
21.10.2016 14:39 Відповісти
Читаем: "В частности, осенью - Покрова, праздник урожая; зимой - Святого Николая, Рождественские праздники, Сретение; весной - Пасху и различные веснянки; летом - зеленые праздники, Ивана Купала, обжинки и Спаса.Источник:https://censor.net/n411601" - это круто, только вот те же татары, например, - правоверные. Да, они чтят пророка Ису, но ко всему остальному... равнодушны. Это первое. Второе. Я, дурак такой, был убежден, что хотя бы у нас церковь отделена от государства. Пасха, Спас и т.д. это в первую очередь церковные праздники. В целом Минобразования, как и Миниправ, Минстыц, Мининформполитики и Институт Дармоедов... национальной памяти в своем репертуаре.
показати весь коментар
21.10.2016 16:12 Відповісти
Церква відділена від держави була в ''совку''. Переважна більшість свят має релігійні корені в усьому світі. Як відділити національні традиції від церковних свят, які тисячоліття були пов'язані між собою? Мабуть, має бути якась межа між промиванням мізків і вивченням національних традицій.
показати весь коментар
21.10.2016 16:33 Відповісти
Ага. Тількі-но скажіть десь у "несовку" (наприклад, у США) про те що хтось ПОВИНЕН святкувати релігійне свято!
Стосовно межі - вона настільки відносна, що шаріат у тлумаченні талібів - це теж тисячолітні "національні" традиції.
показати весь коментар
24.10.2016 09:08 Відповісти
Про що співає гнойсман і Гриневич? У Вінницькій школі N16 стара директриса та дехто з викладацього складу спіокійно пропагує мову окупанта, абсолютно цього не соромляться і кажуть що так модно. Для чого взагалі вивчати російську, навіть як іноземну? Тим самим допомагаючи кремлю встановлювати рюзьге мир.

Держава візметься за впровадження українських традицій, обрядності, розпочне пропагувати українську мову по-справжньому лише після знесення режиму внутрішньої окупації - жидви, бариг в законі, олігаторів та інших кремлівських посіпак в органах державної влади
показати весь коментар
21.10.2016 14:40 Відповісти
дітки будуть святкувати Пейсах ?
показати весь коментар
21.10.2016 14:47 Відповісти
В єврейському дитсадку будуть.
показати весь коментар
21.10.2016 14:50 Відповісти
а чому б ні,якщо є кому організувати і для кого.
показати весь коментар
21.10.2016 22:01 Відповісти
а шо ...вы тоже ?
показати весь коментар
21.10.2016 22:55 Відповісти
Навіть про те, що більшість християнських свят "позичено" у папєрєдніків, ця ідіотська ініціатива порушує права людей на свободу віросповідання, тим більш дітей!
показати весь коментар
21.10.2016 15:26 Відповісти
Идиоты сначала пишут, а потом читают. Прочти статью...