ЄС може повернутися до теми санкцій проти Росії, - Грібаускайте
Про це заявила перед початком другого дня саміту ЄС у Брюсселі президент Литви Далія Грібаускайте, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.
"Наші вчорашні рішення залишають усі можливі варіанти відкритими. Це означає, що якщо буде необхідність, ми повернемося до дискусій щодо того, як нам реагувати на випадок погіршення ситуації", - заявила Грібаускайте.
Президент Литви зазначила, що зараз варто зосередитися не на складанні "чорних списків" осіб, винних у війні, зокрема, авіабомбардуванні в Сирії, а на реальній деескалації напруги.
"Головне сьогодні - деескалація. Особливо, з огляду на те, що російський військово-морський флот, військові кораблі прямують із півночі, з Балтійського моря до Сирії", - заявила Грібаускайте.
Напередодні в НАТО також висловили стурбованість рухом військово-морської групи Росії, в складі якої важкий авіаносний крейсер і важкий ракетний крейсер до східної частини Середземного моря.
-Не волнуйся так Джон,выскочи на палубу та глянь!