Санкції США не є легітимним інструментом, - заступник глави МЗС РФ Рябков
Росія знайде можливість відповісти на санкції США в разі їх введення.
Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РИА Новости, про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков.Він зазначив, що санкції не є законним легітимним інструментом "в тому вигляді, в якому їх практикують країни, що давно малюють з себе світочів демократії, прихильників міжнародного права". "Насправді це зовсім не прихильники міжнародного права, а поборники зламу стійкої міжнародної системи і її перебудови під власні геополітичні потреби. Це країни, які в поточний момент вбачають, вочевидь, якісь можливості для того, щоб розширити свої сфери впливу, спробувати "покарати" тих, хто проводить незалежну політику", - додав Рябков.
На його думку, в розумінні американських чиновників санкції "напевно, є мінімально витратними засобами" проведення зовнішньої політики. "Однак подібний бухгалтерський розрахунок, властивий нашим американським колегам, коли копієчка туди-сюди на рахунках і ніби як є що доповісти начальству, ось цей розрахунок приречений. Тому що ми в разі розширення американських санкцій списків під надуманими і безглуздими багато в чому приводами знайдемо спосіб відповісти так, що зовсім інший баланс утворюється - не на користь США", - заявив заступник глави МЗС РФ.
Нагадаємо, раніше офіційний представник Білого дому Джош Ернест заявив, що керівництво США може вдатися до фінансових санкцій у відношенні Росії через недавні кібератаки.
Топ коментарі
+57 Авакарсенов
показати весь коментар
22.10.2016 20:14 Відповісти Посилання +45 botoks
показати весь коментар
22.10.2016 20:13 Відповісти Посилання +45 legionary
показати весь коментар
22.10.2016 20:14 Відповісти Посилання