Внаслідок обстрілу бойовиками Талаківки постраждало 11 будинків, - голова РДА
Про це розповів глава Кальміуської райадміністрації Олександр Царьок, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".
Про руйнування повідомив глава Талаківки В'ячеслав Салгалов: "Постраждало загалом 11 будинків. Три будинки мають більший ступінь руйнування, інші - слабенький, де одне-два вікна, у когось шиферинка тощо".
"Підтверджую: 11 будинків, близько 25 шибок, близько 60 листів шиферу на декількох великих будинках пошкоджено. І на газопроводі один шматок доведеться міняти, бо реально глобальні руйнування. Це просто вирізати треба буде, це великий обсяг робіт. А в іншому місці, куди влучив снаряд, там точкові, але теж пошкодження є, зараз комунальні служби цим займаються", - підтвердив Царьок.
У відповідь на питання, як скоро вдасться відновити роботу газопроводу, він відповів: "Завдання стоїть перед усіма комунальними службами завтра до 12:00 запустити. Працюють 2 бригади щодо газу".
Коментуючи можливість жителів залишитися у своїх будинках, голова РДА сказав: "Ми вирішимо. Станом на день ми підключили частину будинків до електрики. Зараз у селищі залишається близько 100 будинків без електрики і близько 500 будинків без газу. Але всі сили кинуті на те, щоб до настання вечірнього часу максимально утеплити будинки, бо 25 шибок справді просто винесло. До того ж зараз виставлятимуться оперативні пости поліції, щоб не допустити факт мародерства".
Про руйнування повідомив глава Талаківки В'ячеслав Салгалов: "Постраждало загалом 11 будинків. Три будинки мають більший ступінь руйнування, інші - слабенький, де одне-два вікна, у когось шиферинка тощо".
"Підтверджую: 11 будинків, близько 25 шибок, близько 60 листів шиферу на декількох великих будинках пошкоджено. І на газопроводі один шматок доведеться міняти, бо реально глобальні руйнування. Це просто вирізати треба буде, це великий обсяг робіт. А в іншому місці, куди влучив снаряд, там точкові, але теж пошкодження є, зараз комунальні служби цим займаються", - підтвердив Царьок.
У відповідь на питання, як скоро вдасться відновити роботу газопроводу, він відповів: "Завдання стоїть перед усіма комунальними службами завтра до 12:00 запустити. Працюють 2 бригади щодо газу".
Коментуючи можливість жителів залишитися у своїх будинках, голова РДА сказав: "Ми вирішимо. Станом на день ми підключили частину будинків до електрики. Зараз у селищі залишається близько 100 будинків без електрики і близько 500 будинків без газу. Але всі сили кинуті на те, щоб до настання вечірнього часу максимально утеплити будинки, бо 25 шибок справді просто винесло. До того ж зараз виставлятимуться оперативні пости поліції, щоб не допустити факт мародерства".
Топ коментарі
+4 Welle
показати весь коментар
23.10.2016 16:47 Відповісти Посилання +4 Ліщук Андрій
показати весь коментар
23.10.2016 16:48 Відповісти Посилання +2 Oleks
показати весь коментар
23.10.2016 17:05 Відповісти Посилання