11217 відвідувачів онлайн

ГПУ передала "Велику кримінальну справу" проти Януковича в новостворене Управління у справах злочинних організацій: за Горбатюком залишилося розслідування справ щодо Євромайдану

З метою удосконалення організації роботи Генеральної прокуратури реорганізований Департамент спеціальних розслідувань ГПУ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУ
"Для активізації та завершення досудового слідства і передачі в суд «Великої кримінальної справи» стосовно В. Януковича та його найближчого оточення створено Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями. До складу управління увійшло 63 співробітники", - сказано в повідомленні.

У ГПУ розповіли, що «Велика справа» стосовно В. Януковича складається із багатьох епізодів, зокрема - узурпація влади, розвал економіки, послаблення обороноздатності країни та інформаційної безпеки, заволодіння державним майном - резиденцією «Межигір'я», тощо.
Разом з тим, в ГПУ зазначили, що Сергій Горбатюк продовжує залишатися керівником Департаменту спеціальних розслідувань, до складу якого входять 56 співробітників.
"За цим Департаментом залишається розслідування і передача до суду справ щодо Майдану", - підкреслили у відомстві.
Топ коментарі
+1
И что тебе не нравится? Так всё и есть.
показати весь коментар
24.10.2016 15:37 Відповісти
+1
як завжди десь ті "великі кримінальні справи" ***********.
показати весь коментар
24.10.2016 15:38 Відповісти
+1
отпивал вашу Мототроллу...?
показати весь коментар
24.10.2016 15:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
узурпация власти и развал экономики? ну нифига ж себе
показати весь коментар
24.10.2016 15:35 Відповісти
И что тебе не нравится? Так всё и есть.
показати весь коментар
24.10.2016 15:37 Відповісти
надо простым украинцам рассказать, что они оказывается Януковича не выбирали в 2010 году. И еще сказать им, что в 2013 году экономика уже была разваленная, они просто не знали
показати весь коментар
24.10.2016 15:42 Відповісти
это казламордый тролль под прокси, ты его ещё спроси - он Путина любит...?
да-да, так и спроси...
показати весь коментар
24.10.2016 15:50 Відповісти
А то я не знаю...
показати весь коментар
24.10.2016 15:51 Відповісти
луценко гнида прогнившая, разваливает дела
показати весь коментар
24.10.2016 15:50 Відповісти
А по сути есть что сказать? Или только дерьмом из рОта плюнуть?
показати весь коментар
24.10.2016 15:52 Відповісти
отпивал вашу Мототроллу...?
показати весь коментар
24.10.2016 15:38 Відповісти
Робіть, що хочете, тільки доведіть усі справи до суду!!!
показати весь коментар
24.10.2016 15:36 Відповісти
як завжди десь ті "великі кримінальні справи" ***********.
показати весь коментар
24.10.2016 15:38 Відповісти
Ты о Великой Германии сейчас?
показати весь коментар
24.10.2016 15:46 Відповісти
Та ні Німеччина тут ні до чого. (не звертай увагу на прапорець).
показати весь коментар
24.10.2016 16:06 Відповісти
А що вже "загубилося"?
показати весь коментар
24.10.2016 16:09 Відповісти
Хіба раз вже пропадали й губилися кримінальні справи?
показати весь коментар
24.10.2016 16:23 Відповісти
Крещатик,они и так делают все,что хотят.Так что никакого суда.
показати весь коментар
24.10.2016 15:43 Відповісти
Операция "Шатун"
«КиберХунта», сегодня получили доступ и полностью контролируем переписку одного из почтовиков врага Украины В. Суркова.



http://forum.autoua.net/away.php?link=http%3A%2F%2Fcyberhunta.com%2Fnews%2Fkiberhunta-peredaet-privet-surkovu%2F http://cyberhunta.com/news/kiberhunta-peredaet-privet-surkovu/
показати весь коментар
24.10.2016 15:38 Відповісти
ГПУ передала "Большое уголовное дело" против Януковича в новосозданное Управление по преступным организациям- В НОВОСОЗДАННУЮ ПРЕСТУПНУЮ ОРГАНИЗАЦИЮ !
показати весь коментар
24.10.2016 15:40 Відповісти
Всё это закончится большим ПШИКОМ !!! Осудят "шестёрок" и сбежавших из страны !!! Ни один рыго-анал-депутат не получит реальный срок !!!! Потому что в Вене перед выборами был договорняк !!! Вот что нас ждёт по этому делу - большая фига от перекрасившихся рыгов у власти !!!
показати весь коментар
24.10.2016 15:48 Відповісти
шото мне подсказует.. шо это двигают кровати.. в очередной раз...
показати весь коментар
24.10.2016 15:52 Відповісти
Я не юрист, но мне кажется лучше было бы проводить разные уголовные дела по разных эпизодах. И хотя бы одно дело, даже самое незначительное, с железобетонными доказательствами довести до суда и до приговора с полной конфискацией имущества.
А так следствие и суды по одному объединенному уголовному делу с сотнями томов может идти и 5 и 10 и 20 лет, а приговора мы так и не увидим.
показати весь коментар
24.10.2016 20:13 Відповісти