5101 відвідувач онлайн

Винесення вироку РФ Карпюку та Клиху - чергове судилище, - МЗС

Міністерство закордонних справ засуджує вирок Верховним судом Росії українцям Миколі Карпюку та Станіславу Клиху до 22,5 і 20 років в'язниці й вимагає їх негайного звільнення.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Twitter написала спікер МЗС Мар'яна Беца.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Нас засудили, бо ми українці, бо я український патріот", - Карпюк з останнім словом на російському суді

"Чергове судилище. Черговий незаконний вирок. Черговий злочин. Засуджуємо і вимагаємо від РФ негайного звільнення політв'язнів М. Карпюка, С. Клиха", - написала Беца.
Як повідомлялося, 26 жовтня 2016 року Верховний суд Росії визнав законним вирок українським громадянам М. Карпюку та С. Клиху, засудженим у справі про нібито участь у бойових діях проти федеральних військ у першу чеченську кампанію в складі організації УНА-УНСО.

Також читайте: "Набуття чинності вироку відкриває нові можливості для переговорів про обмін Клиха і Карпюка", - Новіков

Нагадаємо, 19 травня суд присяжних у Грозному (Російська Федерація) визнав винними громадян України М.Карпюка і С.Клиха. Верховний суд Чечні 26 травня засудив М. Карпюка і С. Клиха до 22,5 і 20 років ув'язнення відповідно. Згідно з вироком, перші 10 років М.Карпюк проведе у в'язниці, а С.Клих - перші 9 років, потім обидва - в колонії суворого режиму.

17 лютого 2016 року, правозахисний центр "Меморіал" повідомив, що визнав політичними в'язнями громадян України Миколу Карпюка та Станіслава Клиха, яких там утримують за ґратами. На думку правозахисників, обвинувальний висновок у цій справі складений з порушеннями і містить опис злочинів, які не існують. З огляду на це, можна з великою впевненістю стверджувати, що Карпюк та Клих не винні, а слідство не має жодних доказів того, що вони коли-небудь були в Чечні, заявили в "Меморіалі".

За версією російського слідства, С.Клих і М.Карпюк були членами екстремістської організації "Українська національна асамблея - Українська народна самооборона" (УНА-УНСО) і в кінці 1994 - початку 1995 року воювали проти російських федеральних сил у складі збройних формувань самопроголошеної Чеченської Республіки Ічкерія. За даними слідства, вони брали участь у боях з російськими військами в Грозному, зокрема в боях у районі площі "Мінутка" і біля Президентського палацу.Джерело: /n412299 Про обставини затримання Карпюка точної інформації немає. За даними його соратників, в 20-х числах березня 2014 року (імовірно 21 березня) його викрали співробітники ФСБ і вивезли в Росію. Останній раз Олена Карпюк бачила чоловіка 17 березня 2014 року, він сказав, що їде у відрядження до Чернігівської області. Після цього зв'язок з ним перервався.Джерело: https://censor.net/ua/n412361
Топ коментарі
+11
Вынесение приговора РФ Карпюку и Клыху - очередное судилище, - МИД - Цензор.НЕТ 3880
показати весь коментар
26.10.2016 20:09 Відповісти
+9
Вынесение приговора РФ Карпюку и Клыху - очередное судилище, - МИД - Цензор.НЕТ 9890
показати весь коментар
26.10.2016 20:11 Відповісти
+9
Отключите воду и электроэнергию в Крым и все вопросы решатся сами собой,требуйте возврат наших пленных на оккупированных территориях Донбаса и незаконно удерживаемых на территории РФ! Не забывайте,что РФ понимает только такие методы.
показати весь коментар
26.10.2016 20:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ага ... і ще уточніть... ХТО КРОМЕ ПРОКЛЯТОЮ НАДІ з УКРАЇНИ там був ? З АП? З консулів ?
показати весь коментар
26.10.2016 20:09 Відповісти
суд был в мае.А что там делала эта, то это вопрос
показати весь коментар
26.10.2016 20:11 Відповісти
а сегодня что было? не суд?

Как сообщалось, 26 октября 2016 года Верховный суд России признал законным приговор украинским гражданам Н. Карпюку и С.Клыху, осужденным по делу о якобы участии в боевых действиях против федеральных войск в первую чеченскую кампанию в составе организации УНА-УНСО.Источник:https://censor.net/n412367
показати весь коментар
26.10.2016 20:25 Відповісти
Напомним, 19 мая суд присяжных в Грозном (Российская Федерация) признал виновными граждан Украины Николая Карпюка и Станислава Клыха. Верховный суд Чечни https://censor.net/news/390445/v_groznom_vynesen_prigovor_ukrainskim_zalojnikam_karpyuk_poluchil_22_goda_i_6_mesyatsev_klyh_20_let. Согласно приговору, первые 10 лет Карпюк проведет в тюрьме, а Клых - первые 9 лет, затем оба - в колонии строгого режима.Источник: https://censor.net/n412367
показати весь коментар
26.10.2016 20:27 Відповісти
а ви знаєте ЩО ТАКЕ апеляції ? Господи ну чому мінстецько ТАК НЕ ПЕРЕБИРАЄ В КАДРАХ... ілі надієтся задавить масою ? Ну от така психологія ПОМОЙКИ ?
показати весь коментар
26.10.2016 20:31 Відповісти
Обжалование решения суда в высшую судебную инстанцию.
показати весь коментар
26.10.2016 20:36 Відповісти
лучше сразу в ватикан или в небесную канцелярию ))
в раше давно нема никаких судов - они и сеню крутым воякой признают ))
показати весь коментар
26.10.2016 20:42 Відповісти
вот поэтому и написали судилище. Дай Бог терпения и здоровья ребятам, а там и рашка рухнет...быстрее бы
показати весь коментар
26.10.2016 20:53 Відповісти
а высшая судебная инстанция в данном случае Верховный суд России - это не суд?
показати весь коментар
26.10.2016 20:46 Відповісти
У меня характер терпеливый. Долго коплю в себе. - Это типа накопительная система скидок,сначала система скидок, а потом раздача оху… ных бонусов.

Не пишите мне, так понятно
показати весь коментар
26.10.2016 20:51 Відповісти
запуталась в методичке не знаешь как отмазаться? бедненькая
показати весь коментар
26.10.2016 20:56 Відповісти
Ви вже почали прокляття роздавати? Це Ваш здоровий глузд?
показати весь коментар
26.10.2016 20:12 Відповісти
тю...
а ви УКРАЇНСЬКУ МОВУ РОЗУМІЄТЕ ?
Господи ... ну до чого ж БОТИ таки .... втім вам видніше....
показати весь коментар
26.10.2016 20:29 Відповісти
Раджу прибрати такий коментар.
показати весь коментар
26.10.2016 20:33 Відповісти
На суд поехали только агенты кремля!!
показати весь коментар
26.10.2016 20:13 Відповісти
та да, поддержать пленных украинцев - это только агентыкремля могут, у "патриотов" офшоры, им некогда
показати весь коментар
26.10.2016 20:24 Відповісти
Вынесение приговора РФ Карпюку и Клыху - очередное судилище, - МИД - Цензор.НЕТ 3880
показати весь коментар
26.10.2016 20:09 Відповісти
-Джонс откуда столько ворон в море?
-это чайки сэррр
-а почему черные?
-Кузнецов , сэрррррр
показати весь коментар
26.10.2016 20:16 Відповісти
ФСБ начала воровать людей в Украине? Это очень важно и необходимо расследовать и опубликовать.
показати весь коментар
26.10.2016 20:10 Відповісти
болеешь?
показати весь коментар
26.10.2016 20:19 Відповісти
Вынесение приговора РФ Карпюку и Клыху - очередное судилище, - МИД - Цензор.НЕТ 9890
показати весь коментар
26.10.2016 20:11 Відповісти
да этого придурка обычный татарин засудил. оно потом извинялось десять раз. тьфу, чмо.
показати весь коментар
26.10.2016 20:29 Відповісти
https://twitter.com/Serg_Omel4enko Sergey_O ‏@Serg_Omel4enko
https://twitter.com/Zn_Portnova @Zn_Portnova прикольне привітання х@&ла
ПУТИН - ПОЗДРАВЛЕНИЕ ОТ УКРАИНЦА. Щирый хохол, смачно но без мата, поздравил Путина с днем рождения
https://www.youtube.com/watch?v=m8Q1Hfz2G54
показати весь коментар
26.10.2016 20:11 Відповісти
Вынесение приговора РФ Карпюку и Клыху - очередное судилище, - МИД - Цензор.НЕТ 3422
показати весь коментар
26.10.2016 20:13 Відповісти
Поривай вже не українка.
показати весь коментар
26.10.2016 20:15 Відповісти
Тупий і примітивний гумор
показати весь коментар
26.10.2016 20:16 Відповісти
Отключите воду и электроэнергию в Крым и все вопросы решатся сами собой,требуйте возврат наших пленных на оккупированных территориях Донбаса и незаконно удерживаемых на территории РФ! Не забывайте,что РФ понимает только такие методы.
показати весь коментар
26.10.2016 20:16 Відповісти
Вынесение приговора РФ Карпюку и Клыху - очередное судилище, - МИД - Цензор.НЕТ 3165
показати весь коментар
26.10.2016 20:16 Відповісти
А потом они выросли.

Вынесение приговора РФ Карпюку и Клыху - очередное судилище, - МИД - Цензор.НЕТ 9687
показати весь коментар
26.10.2016 20:20 Відповісти
Клых: ,,"Ну что сказать, сейчас мы смотрели телевизор, по всем каналам там визит Надежды Савченко в Верховный Суд.
Хороший пиар, хороший проект. Но я не понимаю, какое место здесь у меня.,,
показати весь коментар
26.10.2016 20:17 Відповісти
Вынесение приговора РФ Карпюку и Клыху - очередное судилище, - МИД - Цензор.НЕТ 3337
показати весь коментар
26.10.2016 20:35 Відповісти
Клин - вышибают клином. Кто из Путинских! - агрессоров, сидит почти пожизненно в Ураине? Никто.
Отсюда и нужно начинать отсчет, о России, Путине и ... много еще о чем. Умные и тут и там - поймут. Шавки и там и тут - подымут вой! С богом - гандоны!
показати весь коментар
26.10.2016 20:18 Відповісти
Надя! Убей еще каких нибуть двух журналистов в мацкве!
показати весь коментар
26.10.2016 20:20 Відповісти
Вынесение приговора РФ Карпюку и Клыху - очередное судилище, - МИД - Цензор.НЕТ 797...
показати весь коментар
26.10.2016 20:21 Відповісти
https://www.facebook.com/slava.rabinovich.9?fref=nf Slava Rabinovich
https://www.facebook.com/slava.rabinovich.9/posts/1210281432366502 45 мин. ·

https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B4%D0%BB%D1%8F%D0%B3%D0%B0%D0%B0%D0%B3%D0%B8?source=feed_text&story_id=1210281432366502 #ДляГааги
Что сейчас, именно сейчас, сообщает агентство Рейтер о России, кто-нибудь знает? Что? Этого не показывают по кисель-ТВ? Тогда я вам скажу, что сейчас, именно сейчас, сообщает агентство Рейтер о России.
В Сирии, в результате авиаударов по школе и селу, подконтрольному оппозиции в провинции Идлиб, погибли по меньшей мере 22 человека, включая семерых детей-школьников.

Эту информацию в Рейтер передала правозащитная организация «Сирийский центр мониторинга за соблюдением прав человека» (SOHR). «Военные самолёты атаковали несколько мест в селе Хаас, в том числе начальную и среднюю школу, убив по меньшей мере одного учителя, а также детей», - заявили в SOHR.
Удары нанесли ВКС России.
показати весь коментар
26.10.2016 20:22 Відповісти
Боже мой, ну когда уже этого окурка повесят? нет сил больше это выносить.
показати весь коментар
26.10.2016 20:33 Відповісти
«Я никакая не преступница здесь. Если бы я была вне закона, меня бы себя не пустили. На самом деле поездка прошла очень вежливо со стороны российской таможни (очевидно, имеется в в виду пограничный контроль) и ФСБ. Ко мне нет нет никаких претензий. Меня пропустили, мне поставили все штампы. Не вижу никаких проблем, и не понимаю, почему народные депутаты бояться ездить», - сказала депутат.
Так что наши осужденные не ее тема была
показати весь коментар
26.10.2016 20:25 Відповісти
Не видно чем она могла там помочь осужденным. А вот пиар от нее явно пошел.
показати весь коментар
26.10.2016 20:30 Відповісти
спать она туда летала...
https://www.youtube.com/watch?v=YeJZDSZlNGQ&feature=youtube_gdata_player
капец, консерва.
показати весь коментар
26.10.2016 20:31 Відповісти
Кацапи гавкають на Савченко - мінстецевські боти гавкають на Савченко ...
Висновок - мінстецевські боти це кацапи ?
показати весь коментар
26.10.2016 20:38 Відповісти
консерву жалко?
показати весь коментар
26.10.2016 20:46 Відповісти
Навіщо ти так про свого президента ?
показати весь коментар
26.10.2016 20:48 Відповісти
Ти вже пробачення у матерів "апалчєнцав" попросив?
показати весь коментар
26.10.2016 23:23 Відповісти
Вынесение приговора РФ Карпюку и Клыху - очередное судилище, - МИД - Цензор.НЕТ 624
показати весь коментар
26.10.2016 20:26 Відповісти
фото НА КАНУНЕ ГААГИ)))
ХУ*ЛО собирает на адвоката
показати весь коментар
26.10.2016 20:27 Відповісти
савченко заснула на заседании суда...
https://www.youtube.com/watch?v=YeJZDSZlNGQ&feature=youtube_gdata_player
бедолага...
показати весь коментар
26.10.2016 20:30 Відповісти
в спаме гавкай, кацапсина прокаженная.
показати весь коментар
26.10.2016 20:35 Відповісти
Та в спам одразу відправляйте кацапських ..ідорів.
показати весь коментар
26.10.2016 21:24 Відповісти
Когда Украина посылала? А "ответка" это признание ваших войск?
показати весь коментар
26.10.2016 20:36 Відповісти
В 90-х Украина посылала своих боевиков в Россию, чтобы они удивали российских военнослужащих
показати весь коментар
26.10.2016 22:18 Відповісти
РУССКИЙ МИР. Русские рабы направили челобитную Путину: Живем впроголодь. Стреляем собакhttps://www.youtube.com/watch?v=oFRCjtrMov8
показати весь коментар
26.10.2016 20:36 Відповісти
Если у них еще собаки бегают, то все не так уж плохо... Ну, а как собаки закончатся, останется этот практически неисчерпаемый источник протеина:
Вынесение приговора РФ Карпюку и Клыху - очередное судилище, - МИД - Цензор.НЕТ 2288
показати весь коментар
26.10.2016 22:11 Відповісти
Ну так там же Янукодло,гарант Конституции!Хоть бы слово замолвил падла
показати весь коментар
26.10.2016 20:55 Відповісти
Суд был несправедливый, т к отсутствовал главарь банды - яценюк. а карпюк с клыхом были под гипнозом своего командира яценюка, не ведали, что делали... А серьезно, членам пасе нужно ездить в срашку всей командой, и шастать там с инспекцией, чтобы выяснить лично какой там творится беспредел, а не со слов.
показати весь коментар
26.10.2016 21:02 Відповісти
Все украинцы которые были причатны к интервенции на территорию России во время контртеррористической операции в Чечне понесут наказание рано или поздно
показати весь коментар
26.10.2016 22:17 Відповісти
Да, да, прими таблеточку.
показати весь коментар
26.10.2016 23:28 Відповісти
**** ты, Понос Кайдачук. Вы переубивали в Чечне море мирных жителей. И вы , кацапы поганые, понесете наказание рано или поздно.
Вынесение приговора РФ Карпюку и Клыху - очередное судилище, - МИД - Цензор.НЕТ 440
показати весь коментар
26.10.2016 22:49 Відповісти