9498 відвідувачів онлайн
5 042 22

Вищий госпсуд повернув у власність держави Дніпровський військовий госпіталь, - Луценко

У середу, 26 жовтня, Вищий господарський суд повернув у власність держави Дніпровський військовий госпіталь.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це у себе у Facebook написав Генпрокурор Юрій Луценко.
"За поданням Військової прокуратури сьогодні Вищий господарський суд повернув у власність держави Дніпровський військовий госпіталь", - написав він.
"Спробам російського банку дестабілізувати роботу базового лікувального закладу АТО покладено край. Дякуємо громадським активістам та суддям", - зазначив Луценко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Французькі волонтери передали опіковому центру в Дніпрі медичні меблі на 10 тис. євро

Нагадаємо, в 2007 році Міноборони продало Дніпровський військовий госпіталь фірмі "Український готельний менеджмент" за 33 мільйони гривень. У тому ж році Дніпропетровська та Одеська прокуратури спробували повернути важливий військовий об'єкт у державну власність, але їхні судові позови було відхилено.
Після початку антитерористичної операції госпіталь силами волонтерів і небайдужих громадян було відремонтовано. У нього було вкладено понад 20 мільйонів гривень.
У кінці травня 2014 року в госпіталь з'явилися представники ВТБ-банку в супроводі виконавчої служби і стали описувати власність. Виявилося, що ще в 2013 році фірма "Український готельний менеджмент" заклала землю госпіталю і нерухомість у російському ВТБ-банку за кредит у 130 мільйонів гривень. Після того, як дана ситуація стала надбанням громадськості, був ініційований судовий процес щодо повернення госпіталю в держвласність.
Топ коментарі
+12
А кем был инициирован процесс по возврату госпиталя? "Командой" Днепра, которая фактически заставляла прокуратуру и выполнила за нее кучу работы.
показати весь коментар
26.10.2016 23:14 Відповісти
+8
Если бы не подняли скандал с этой аферой,воз бы и поныне был там,но как всегда херои югик и матиос
показати весь коментар
26.10.2016 22:59 Відповісти
+7
А сколько суды и прокуроры это дело под этот банк ложили.Кто наказан.Если бы люди не бунтовали,слили бы землю в центре города.Зато как победа,сразу луцик выпрыгнул на белом коне.Не уверен,что других попыток отжать землю не будет.
показати весь коментар
26.10.2016 23:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как единоросс своих детей в Россию возвращал

https://www.youtube.com/watch?v=uw9t0ArDPIk
показати весь коментар
26.10.2016 22:59 Відповісти
Если бы не подняли скандал с этой аферой,воз бы и поныне был там,но как всегда херои югик и матиос
показати весь коментар
26.10.2016 22:59 Відповісти
Ну и Слава Богу, рашкованы в пролёте!
показати весь коментар
26.10.2016 22:59 Відповісти
А сколько суды и прокуроры это дело под этот банк ложили.Кто наказан.Если бы люди не бунтовали,слили бы землю в центре города.Зато как победа,сразу луцик выпрыгнул на белом коне.Не уверен,что других попыток отжать землю не будет.
показати весь коментар
26.10.2016 23:01 Відповісти
Высший хозсуд вернул в собственность государства Днепровской военный госпиталь, - Луценко - Цензор.НЕТ 5159Высший хозсуд вернул в собственность государства Днепровской военный госпиталь, - Луценко - Цензор.НЕТ 51
показати весь коментар
26.10.2016 23:03 Відповісти
А кем был инициирован процесс по возврату госпиталя? "Командой" Днепра, которая фактически заставляла прокуратуру и выполнила за нее кучу работы.
показати весь коментар
26.10.2016 23:14 Відповісти
нарешті.. Кацапські щупальці всюди простягаються. Навіщо їм був українький госпіталь? І яка падла його кацапам продала?!
показати весь коментар
26.10.2016 23:16 Відповісти
Высший хозсуд вернул в собственность государства Днепровской военный госпиталь, - Луценко - Цензор.НЕТ 6485
показати весь коментар
26.10.2016 23:51 Відповісти
Лечился в нем, в далеком 89-ом. Центр Днепра. Надеюсь вернут военным медикам Украины.
показати весь коментар
27.10.2016 00:00 Відповісти
СПАСИБО общественным АКТИВИСТАМ и ВОЛОНТЕРАМ !!
показати весь коментар
27.10.2016 04:58 Відповісти
все це піздеш
поділи та і все
показати весь коментар
27.10.2016 06:37 Відповісти
это реальное достижение на фоне полнейшего бездействия властей... на безрыбье и рак рыба...
показати весь коментар
27.10.2016 07:12 Відповісти
Югик каким боком ты к Высшему хозяйственному суду примазался, а ну да PR это святое, выдал бляха пост блогер сраный...
показати весь коментар
27.10.2016 07:46 Відповісти
повернув, після того, як Корбан змусив повернути в 2014 році Клоуни
показати весь коментар
27.10.2016 08:02 Відповісти
Ченоволиха волала про развал армии, так его успешно начали в 2001 году, когда массово "под нож" воинские части пошли . Про "героев" продавших госпиталь поподробнее расскажите!
показати весь коментар
27.10.2016 08:10 Відповісти
Облизались, казламордые ???
Какая бы не была подоплёка этого события, но радует то, што казламордым в Украине ляпнули обосцаными трусами по наглой, казлячей, кацапской морде...
показати весь коментар
27.10.2016 09:47 Відповісти
А ведь этого добился Корбан, но про него молчат.
показати весь коментар
27.10.2016 11:10 Відповісти
Диво-дивне сталося, навіть не віриться...