8221 відвідувач онлайн
1 908 11

Україна і Катар підписали меморандум про співпрацю державіаслужби

27 жовтня в м. Доха (Держава Катар) в рамках робочого візиту делегації представників Міністерства інфраструктури України та Державної авіаційної служби відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Державіаслужбою Держави Катар.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу посольства України в Катарі.
"Документом відзначається зацікавленість сторін почати пряме авіаційне сполучення між м. Доха і найбільшими містами України (Київ, Харків, Одеса, Львів та ін.). Домовилися також, що обидві сторони проведуть черговий раунд переговорів в українській столиці протягом першого кварталу 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко провів переговори з еміром Катару Хамадом Аль Тані. ФОТО
Топ коментарі
+2
Например "Цеппелин" налетал 1,7 миллиона км. и перевёз свыше 13 тыс, пассажиров, не взорвался, а был разобран в начале ВМВ. Цеппелинов было построено и пущено в эксплуатацию аж 119 штук и ни один не сгорел. Сгорел один "Гинденбург", поэтому не надо делать из этого трагедию мадам. "Титаник" унёс больше жизней, но корабли продолжают бороздить просторы мирового океана!
показати весь коментар
28.10.2016 01:47 Відповісти
+1
На рівні держави, це дуже значимо. Якби було інакше, то ніколи б людство не будувало доріг, автомобілів, залізниц, літаків.
Буде авіасполучення почнеться просуватися швидше бізнес і т.д.
показати весь коментар
27.10.2016 23:56 Відповісти
+1
...ага воздушными шарами газ возить будем
показати весь коментар
28.10.2016 01:30 Відповісти

Завантаження...