Україна і Катар підписали меморандум про співпрацю державіаслужби
27 жовтня в м. Доха (Держава Катар) в рамках робочого візиту делегації представників Міністерства інфраструктури України та Державної авіаційної служби відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Державіаслужбою Держави Катар.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу посольства України в Катарі.
"Документом відзначається зацікавленість сторін почати пряме авіаційне сполучення між м. Доха і найбільшими містами України (Київ, Харків, Одеса, Львів та ін.). Домовилися також, що обидві сторони проведуть черговий раунд переговорів в українській столиці протягом першого кварталу 2017 року", - йдеться в повідомленні.
Буде авіасполучення почнеться просуватися швидше бізнес і т.д.