Крим ізолювали від енергосистеми Росії: почалися перебої зі світлом
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба так званої адміністрації Ялти.
Зазначається, що відключення пов'язані з ремонтом обладнання підстанції "Тамань".
"У зв'язку з ремонтом обладнання ПС-500 "Тамань" з 13:00 28 жовтня до 7 листопада можливі аварійні відключення енергоподачі до Республіки Крим і перехід Республіки Крим та міста Севастополя на ізольовану від енергосистеми Росії роботу", - йдеться у повідомленні прес-служби.
Також адміністрація Ялти рекомендує привести в готовність автономні джерела електроживлення.
[Зображення недоступне]
[Зображення недоступне]