9052 відвідувача онлайн

Місію ОБСЄ на Донбасі необхідно посилити, - Клімкін

Чинну місію ОБСЄ на Донбасі необхідно посилити, щоб вона могла повноцінно виконувати свої обов'язки.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лівий берег, про це голова МЗС Павло Клімкін заявив в інтерв'ю Соні Кошкіній.
"По-перше, необхідно збільшити її (місії - ред.) склад. Радикально, у кілька разів. Другий момент - надати можливість представникам місії, з нашої згоди, звичайно, збройного компоненту. Оскільки інакше зберігати, охороняти (вилучену у бойовиків - ред.) зброю і здійснювати інспекцію в тому середовищі неможливо. І третє - забезпечити місію фінансово для того, щоб вона ефективно працювала", - зазначив міністр.
При цьому Клімкін визнав складність реформування місії через те, що право голосу в складі ОБСЄ має і Росія, а без її згоди рішення не може бути ухвалено. Зокрема і щодо введення поліцейської місії.

Також читайте: У ОБСЄ немає ресурсів на збройну місію, можливо це питання перейде до ООН, - Тука

"Крім того, посилити процес може і хтось інший із партнерів. Що ми можемо зробити - максимально обмежити роль Росії. Я послідовно виступаю за те, щоб представники Росії в поліцейській місії участі не брали", - зазначив голова МЗС. Домогтися цього, на його думку, можна лише політичним тиском.
При цьому він відкинув той аргумент, що зі зміною країни, що головує, - з Німеччини на Австрію - увага в ОБСЄ до проблеми України зменшиться.

Нагадаємо, раніше Клімкін заявив, що у складі наглядової моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі є люди, які працюють на Російську Федерацію.
Топ коментарі
+2
Угу, в кілька раз збільшити. Клімкін йди математику вчи, коли число множим на нуль то всерівно буде нуль
показати весь коментар
01.11.2016 08:46 Відповісти
+1
Очевидцы: наблюдатели миссии ОБСЕ если и выходят из гостиницы, то только в рестораны
показати весь коментар
01.11.2016 09:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Миссию ОБСЕ на Донбассе необходимо усилить, - Климкин - Цензор.НЕТ 9785
показати весь коментар
01.11.2016 08:43 Відповісти
и никто и пальцем не тронет ни "корыта" ни "голые тылы".
показати весь коментар
01.11.2016 08:47 Відповісти
тука же сказал, что денях нет у обсе.
показати весь коментар
01.11.2016 08:46 Відповісти
Угу, в кілька раз збільшити. Клімкін йди математику вчи, коли число множим на нуль то всерівно буде нуль
показати весь коментар
01.11.2016 08:46 Відповісти
куйло сказало .что может усилить...
показати весь коментар
01.11.2016 08:47 Відповісти
Дубовими гробами?
показати весь коментар
01.11.2016 08:54 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=I7eLUSo9scI Украина не Россия? А если найду?
показати весь коментар
01.11.2016 09:00 Відповісти
А шо, ті що були вже спились?
показати весь коментар
01.11.2016 09:06 Відповісти
Очевидцы: наблюдатели миссии ОБСЕ если и выходят из гостиницы, то только в рестораны
показати весь коментар
01.11.2016 09:09 Відповісти
а на виноводочный заказов небыло? бо обсе сильно закладывает, боюсь спиться.
показати весь коментар
01.11.2016 09:17 Відповісти
Прочитав і згадалась поговірка про собаку,яка правильно "робить" свою справу та не правильно кладе.
Так от - може обмеження ролі росії в ОБСЄ слід почати з дійсного визнання військової агресії росії проти України.
показати весь коментар
01.11.2016 09:34 Відповісти
Слово "усыпить" с ошибками написано...
показати весь коментар
01.11.2016 09:47 Відповісти
ага...Обесешникам "Гради" випишіть....
показати весь коментар
01.11.2016 09:50 Відповісти
Ехай к ним на Дамбаз, Паша, усиливай.
показати весь коментар
01.11.2016 10:23 Відповісти
Идеальное предложение. Супер. Если формат вооруженной миссии не финансируемый, то абсолютно логично изменить формат существующей. Таким образом ОБСЕ будет иметь возможность реализации своих полноценных функций(а,именно временной администрации). НО ВООРУЖЕННЫХ ЛЮДЕЙ не должно быть!!!
показати весь коментар
01.11.2016 10:25 Відповісти
А как попасть на работу в миссию ОБСЕ? Кто знает? Хочу то же на тойоте-джипе ездить и ничего не делать, при этом зарабатывать приличные деньги. Вероятно им еще и участников АТО дают.
показати весь коментар
01.11.2016 12:41 Відповісти