11569 відвідувачів онлайн
26 696 36

Аласанія подав заяву про звільнення з посади гендиректора НТКУ. ДОКУМЕНТ

Генеральний директор Національної телекомпанії України (НТКУ) Зураб Аласанія написав заяву про звільнення із обійманої посади за власним бажанням з огляду на проблеми з бюджетом пісенного конкурсу Євробачення-2017 і аналогічні труднощі з державним фінансуванням формованого в Україні на базі НТКУ Суспільного телебачення.

Як інформує Цензор.НЕТ, посилання на відповідну заяву і пояснення свого рішення в інтернет-порталі "МедиаПорт", яке додається до нього, Аласанія розмістив на персональній сторінці в Фейсбуці у вівторок, 1 листопада.

аласания

Аласанія пояснив своє рішення катастрофічною нестачею фінансування для розвитку суспільного мовлення.

"Влада (руками Мінфіну) врахувала бюджет Євробачення в бюджет НСТУ на 2017 рік.

Тобто, від 1,2 млрд грн, передбачених законом для розвитку Суспільного мовника в 2017 році, держава відбирає 450 млн грн витрат на Євробачення, 250 млн грн відбирає у вигляді плати за трансляцію, 149 млн грн відбирає витратами, і 46 млн грн комунальними платежами забирає місто. Ще 112 млн грн апріорі йдуть на міжнародну діяльність (Олімпіади, чемпіонати світу і т.д.).

Читайте також: Національна телекомпанія заявила про загрозу банкрутства через позов Euronews

У залишку - 193 млн грн. Владо, ти серйозно?

На перебудову 32-х застарілих морально, фізично і технічно підприємств? З нулем на виробництво і середньою зарплатою в 2300 грн з цього в залишку? І після цього говорити країні і світові, що ми будуємо Суспільне?", - написав він.
Топ коментарі
+21
Не выдержал будущего позора, в связи с массовым мародёрством чиновников, депутатов,министров, президента... в результате чего нет денег на финансирование Евровидения - 2017...
Хотя достаточно Порошенко продать одну из своих картин и Евровидение будет профинансировано в полном обьёме.
показати весь коментар
01.11.2016 11:05 Відповісти
+14
Аласания подал заявление об увольнении с поста гендиректора НТКУ - Цензор.НЕТ 2390
показати весь коментар
01.11.2016 11:03 Відповісти
+7
Добил "до ручки" и сматывает! А сколько, помню, было "сподивань" и пафоса при назначении. Очередной недореформатор сдулся, что, впрочем было прогнозируемо после первых нескольких месяцев "работы".
показати весь коментар
01.11.2016 11:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
01.11.2016 11:05 Відповісти
чей ты? кто благодетельствует тебя? добкины? бойко? муж ю? новиков? фирташ?
гавно ты
показати весь коментар
01.11.2016 13:42 Відповісти
Пессимист -- хорошо информированный оптимист .
показати весь коментар
01.11.2016 11:07 Відповісти
На заявлении нет даты, оно не действительно.
показати весь коментар
01.11.2016 11:10 Відповісти
а если посмотреть внимательнее то можно увидеть над подписью "01 листопада 2016 р".
показати весь коментар
01.11.2016 11:14 Відповісти
1 листопада 2016р. Чёрным по белому.
показати весь коментар
01.11.2016 11:15 Відповісти
Последнюю строчку пропустил. Обычно дата указывается возле подписи.
показати весь коментар
01.11.2016 11:30 Відповісти
Аласания подал заявление об увольнении с поста гендиректора НТКУ - Цензор.НЕТ 4753
показати весь коментар
01.11.2016 11:16 Відповісти
Вот горшок бюджет пустой он предмет простой и потому горшок бюджет пустой гораздо выше ценится!
показати весь коментар
01.11.2016 11:35 Відповісти
Этот поступок не является шантажом власти, он является предположением, что в переходный период компанию должен возглавить человек более компромиссный, гибкий, способный договариваться и справляться с противоположными интересам и интересантам", - добавил Аласания.


Несгибаемому Аласании не мешало было демонстрировать свою несгибаемость и принципиальность в то время, когда на первом национальном, уже под его руководством, украинцев с религиозными праздниками поздравляло неадекватное создание, служитель секты МП Павел.
показати весь коментар
01.11.2016 11:25 Відповісти
Ага, несгибаемый Аласания выкинул Шустера с 1-го национального, который и делал ему хоть какой-то рейтинг. Сейчас 1-й национальный никто не смотрит
показати весь коментар
01.11.2016 11:57 Відповісти
А ті хто смотрит шустера!також являються ніким!
показати весь коментар
01.11.2016 14:52 Відповісти
Та нафіг закрити цей колгосп,це не телебачення!це фейк!
показати весь коментар
01.11.2016 14:49 Відповісти
Зураб, а пусть декларанты-миллионеры помеценацтвуют, бросьте им такой клич.
показати весь коментар
01.11.2016 11:25 Відповісти
Добил "до ручки" и сматывает! А сколько, помню, было "сподивань" и пафоса при назначении. Очередной недореформатор сдулся, что, впрочем было прогнозируемо после первых нескольких месяцев "работы".
показати весь коментар
01.11.2016 11:27 Відповісти
Аласания увидел декларацию Антона Геращенко и решил пойти советником к Авакову . Аласания тоже человек Авакова, харьковчанин, бабла ему маловато, ага .
показати весь коментар
01.11.2016 11:29 Відповісти
Зачем упырям общественное?.Их задача-перевампирить нас поодиночке.
показати весь коментар
01.11.2016 11:30 Відповісти
Что бы телевидение было общественным, нужно что бы общество его содержало!
показати весь коментар
01.11.2016 11:36 Відповісти
Попутного тебе ветра в горбатую спину, аваковская держиморда
показати весь коментар
01.11.2016 11:46 Відповісти
едь на Запад - проси деньги, делай что-нибудь!, а ты думал, как Бальчуну лимон на железке платить будут???
показати весь коментар
01.11.2016 11:57 Відповісти
Нарешті. Нецікавий канал,дивитися неможливо. Називається національним!,а по факту нічого українського не пропагує,зате пропагує руську мову.
показати весь коментар
01.11.2016 12:16 Відповісти
Такий канал скоріше відвертає ніж пропоганує!це державна ганьба а не державний телеканал!це відношення влади до своєї держави!
показати весь коментар
01.11.2016 14:51 Відповісти
Хай пи..дує, казьол.
А ще хай відпрацює два тижні, розумака х..єв.
показати весь коментар
01.11.2016 12:35 Відповісти
Шо, на "подподушку" не хватает? )))) Обиделся дядя после обнародованных деклараций наших "можновладцив".
показати весь коментар
01.11.2016 15:16 Відповісти