4745 відвідувачів онлайн

Посол Британії Гоф: Е-декларування - безпрецедентний рівень відкритості даних

Посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф схвалила завершення процесу е-декларування і назвала такий крок великим досягненням українського громадянського суспільства та уряду.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала в Twitter.
"Вітаю завершення процесу е-декларування за 2015 рік. Це велике досягнення українського громадянського суспільства й уряду. Е-декларування - безпрецедентний рівень відкритості даних. Потрібен час, щоб оцінити й обробити результати", - зазначила вона.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зараз починається важливий етап контрольної перевірки поданих е-декларацій: НАЗК повинно мати можливість працювати незалежно і вільно, - представництво ЄС в Україні
Топ коментарі
+7
90% податків розсовуються по офшорам. Пропоную масову відмову від сплати податків та комуналки. Вимога - імпічмент, дострокові вибори в Раду.
показати весь коментар
01.11.2016 17:23 Відповісти
+6
https://vk.com/ukraina_bez_moskaliv?z=photo-55604334_439158873%2Falbum-55604334_00%2Frev От і казочці кінець, а хто повірив молодець.. У проекті порядку денного сесії Європарламенту 21-24 листопада голосування з питання про скасування візових вимог для українських громадян не значиться. Таким чином, офіційне підтвердження отримала інформація про те, що «безвіз» українці не отримають. Показать полностью… Посол Британии Гоф: Е-декларирование – беспрецедентный уровень открытости данных - Цензор.НЕТ 2498
показати весь коментар
01.11.2016 17:14 Відповісти
+5
Какая там открытость. Сплошной ****** в расчете на лохов.
показати весь коментар
01.11.2016 17:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какая там открытость. Сплошной ****** в расчете на лохов.
показати весь коментар
01.11.2016 17:11 Відповісти
ооооууу, зрада!!! а у меня, например, выводится реклама нового айфона, потому что я ищу где бы купить
показати весь коментар
01.11.2016 18:40 Відповісти
Зачем тебе шенгенская виза, если по скрину видно, шо хочешь в Крым?
показати весь коментар
01.11.2016 19:50 Відповісти
То що українські чинуші тепер змушені хоть так-сяк, але відкривати про себе фін інформацію,
дорогого стоє .
показати весь коментар
02.11.2016 09:11 Відповісти
То есть ворье стало понтовым от привычной безнаказанности! Есть чем гордиться!
показати весь коментар
01.11.2016 17:13 Відповісти
Приветствовала... и что дальше. Иди пожимай ворам руки...
показати весь коментар
01.11.2016 17:13 Відповісти
а ведь это только за 2015-й...
показати весь коментар
01.11.2016 17:14 Відповісти
Каждый день надо возле Рады карманы проверять.
показати весь коментар
01.11.2016 17:14 Відповісти
https://vk.com/ukraina_bez_moskaliv?z=photo-55604334_439158873%2Falbum-55604334_00%2Frev От і казочці кінець, а хто повірив молодець.. У проекті порядку денного сесії Європарламенту 21-24 листопада голосування з питання про скасування візових вимог для українських громадян не значиться. Таким чином, офіційне підтвердження отримала інформація про те, що «безвіз» українці не отримають. Показать полностью… Посол Британии Гоф: Е-декларирование – беспрецедентный уровень открытости данных - Цензор.НЕТ 2498
показати весь коментар
01.11.2016 17:14 Відповісти
24.11.2016 со слов этого ПИЗ**А должен был быть Безвиз!!!!
Порох!!! Где Безвиз)))
А как же ТАК СОБИ И ЗАПИШИТЬ!!!)))))))))))))))))))
показати весь коментар
01.11.2016 17:15 Відповісти
Если президент не отвечает за свои слова и карманы...
то пускай идет на х...(пардон - импичмент этому БАЛАБОЛУ!!!)))
показати весь коментар
01.11.2016 17:17 Відповісти
карманы он не забывает набивать,
поэтому ему положено еще пять лет президентского кресла - за всё уплочено !
показати весь коментар
01.11.2016 17:23 Відповісти
неужели парашенко нас обманул ?
показати весь коментар
01.11.2016 17:17 Відповісти
показати весь коментар
01.11.2016 17:18 Відповісти
За ним этого раньше не водилось...
показати весь коментар
01.11.2016 17:39 Відповісти
Ну да. Никогда такого не было, и вот опять...
показати весь коментар
01.11.2016 18:19 Відповісти
Опять *******, Гамал?
показати весь коментар
01.11.2016 17:43 Відповісти
Посол Британии Гоф: Е-декларирование – беспрецедентный уровень открытости данных - Цензор.НЕТ 8869
показати весь коментар
01.11.2016 17:14 Відповісти
Порох просит новый транш у МВФ))))
И это после **-деклараций))))))))
показати весь коментар
01.11.2016 17:16 Відповісти
...мы не терпилы! -- мы незнайки.
показати весь коментар
01.11.2016 17:16 Відповісти
Посол Британии Гоф: Е-декларирование - беспрецедентный уровень открытости данных

.
поддержал! ...хоть и незаконный -- но нихто ж непротив...*)
показати весь коментар
01.11.2016 17:15 Відповісти
Догоним и перегоним!
Доплюнем и переплюнем!
З однієї крайнощі в іншу.
показати весь коментар
01.11.2016 17:18 Відповісти
спасибо за то, что легализовали наших воров! виват, е-декларация! виват, ворьё! вам ничего не будет, если вы признаетесь в своих преступлениях! только одно НО - неуважаемый МВФ! - если к вам припрется очередной нищий просить денег из Украины, покажите ему огромную ДУЛЮ. не стесняйтесь. и пускай начинают самоочищаться, как вчера хотел ВЕЛИКИЙ Ганапольский. ВПЕРЁД, К МЕЧТЕ ! УРА !
показати весь коментар
01.11.2016 17:18 Відповісти
90% податків розсовуються по офшорам. Пропоную масову відмову від сплати податків та комуналки. Вимога - імпічмент, дострокові вибори в Раду.
показати весь коментар
01.11.2016 17:23 Відповісти
скажем бойкот оплаты отопления это то, что надо,
свет по счётчику, и отключат
показати весь коментар
01.11.2016 17:24 Відповісти
предлагаю немедленно арестовать всех депутатов, закрыть все счета, закрыть границу и не выпускать никого, арестовать все наличные и безналичные средства. отобрать все депутатские мандаты, полностью убрать любым способом все партии и составы этих партий. ограничить численность заседателей до 50 человек без прихлебателей. передать власть непосредственно народу.
показати весь коментар
01.11.2016 17:27 Відповісти
Первый блин. Теперь надо анализировать недостатки и недочёты e-декларирования.
показати весь коментар
01.11.2016 17:23 Відповісти
Добрый вечер.Давно вас не видела.
показати весь коментар
01.11.2016 18:07 Відповісти
Добрый вечер.
показати весь коментар
01.11.2016 18:09 Відповісти
Вы так неожиданно исчезли, очень рада видеть вас снова.
показати весь коментар
01.11.2016 18:11 Відповісти
Спасибо. Вышел в мир прогуляться - был на форуме politforums.net. Решил послушать - как россияне относятся к событиям в мире и в стране. Как будто какую-то книжку времён "культа личности" читаешь. Есть там и здравомыслящие - приблизительно пятая часть, из тех, кто под российскими флагами. Восприятие освежилось.
показати весь коментар
01.11.2016 18:19 Відповісти
Есть в Украине такой себе политик по имени
Турчинов (был соратником Тимошенко, а потом ее предал). Он задекларировал более семисот тысяч долларов и редкие книги, что в
сумме будет не меньше миллиона долларов. Иначе говоря - он долларовый
миллионер. Между тем, сколько помню, он занимался либо партийными делами, либо
состоял на государственной службе.

Какую зарплату должен был получать этот
администратор, чтобы стать долларовым миллионером?
показати весь коментар
01.11.2016 17:24 Відповісти
Європейські депутати просто "умиляют" своєю довірливістю і небажанням дивитися правді в очі
показати весь коментар
01.11.2016 17:27 Відповісти
Понятно куда идут деньги МВФ.. А для дурачков сказки про бюджет
показати весь коментар
01.11.2016 17:42 Відповісти
Дурачкам всегда все понятно. Без доказательств.
показати весь коментар
01.11.2016 17:45 Відповісти
Посол Британии Гоф: Е-декларирование – беспрецедентный уровень открытости данных - Цензор.НЕТ 4516
показати весь коментар
01.11.2016 17:48 Відповісти
Перша ластівка: слова того британця свідчать про те, що е-декларування - шлях для легалізації статків чиновників та політиків і плювали європейці на законність та справедливість. Вітаю всіх з завершенням формування бомонду України.
показати весь коментар
01.11.2016 18:13 Відповісти
Хто бачить в декларуванні тільки чорне - або совок (дурень) або провокатор! Звичайно це крок вперед, але один. Їх треба зробити ще багато, а головне - ліквідувати розкрадання ДЕРЖАВИ найманими нею працівниками (чиновниками). Тобто, боротися не з багацтвом, а з КРАДІЯМИ цього багацтва (в т.ч. комуняками - легальними представниками останніх). Але багато коментарів, на жаль, показують на цю тему наявність великої кількості звичайного низькосортного совка...
показати весь коментар
01.11.2016 19:00 Відповісти
згодний з вами, але нехай Верховна Рада прийме приблизно такий закон - до 1 січня 2017р декларантів та інших громадян всю готівку вище 50 000$ змусити покласти на збереження у вітчизняні банки(не скляні), вся решта знайдена обшуками конфіскується на переозброєння ЗСУ.
показати весь коментар
01.11.2016 23:35 Відповісти